Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Цените ще са валидни до 31. октомври, след това очаквайте голямо предколедно увеличение :)
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Ами ще се възползваме преди това :)))) При теб нещата малко нетрадиционно вървят :Д Вместо намаление, леко увеличаваш :))))
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Ами ще се възползваме преди това :)))) При теб нещата малко нетрадиционно вървят :Д Вместо намаление, леко увеличаваш :))))
Ми тогава имам право на избор. Лятото като е суша се радваме и на стотинки, зимата всеки гледа да похарчи 13 - тата пенсия... хората пък дето рекламират искат да им ги вземат (13 -тите).. Аз пък искам да им продам реклама и така :) Колкото повече наближават намаленията, толкова по - скъпо е удоволствието да рекламирате :)
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Колегата е точен а офертата е повече от добра!!!
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Колегата е точен а офертата е повече от добра!!!
Днес ще прекратя с приемането на поръчките :)
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Чакаме нови предложения, офертата беше супер :)
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Чакаме нови предложения, офертата беше супер :)
Ще има и нови оферти :)
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Спирам услугата за да се погрижа още малко за стаите статии, защото не смогвам, колкото до въпросите относно домейна поствам линк тук, трафика също съм го показал. : https://ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/http%3A%2F%2Fwww.inter-view.info%2F

След Коледа и Нова година отново ще има промоции, даже имам идея за безплатни пакети, за съвестни предприемачи.
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

моля за оферта когато има възможност
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Искам и аз да се възползвам от услугата и в двата сайта. Може ли да ми пратиш на лично детайлите за плащане през Ипей, колега?
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Нови промоции няма ли? :( :D

Ако те устройва тази цена, без линк в Свежо и Дневник (сърдит съм им), ще си стиснем ръцете. Иначе соц. сигналите ще ги пусна на статията. Трафика вече е над 5 к. дневно.
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Поради повишения интерес промоцията отново е актуална срок за изпращане на статиите 1 месец. Като разликата съм я отбелязал в предишния си пост.
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

За доволните е ясно, ще помоля и недоволните да напишат мнение за услугата. За да мога да предложа нещо, което наистина си струва.
 

Горе