Реклама на фейк нюз сайтове във форума, за против

Реклама на фейк нюз сайтове във форума, за против

  • Да

    Votes: 5 38.5%
  • Не

    Votes: 8 61.5%

  • Общо гласове
    13
uphero/sky няма капацитета да прецени обективно какво е фейк и какво не в дадена новина. Като виден русофоб, той е неспособен на безпристрастно мнение, както и русофилите, впрочем.
Освен това, водещите медии в страната са най-големият източник на дезинформация, така че... ???

Аз пък не искам 80% от рекламите по телевизията да промотират лихварството - къде да се оплача???
 
Аз пък не искам 80% от рекламите по телевизията да промотират лихварството - къде да се оплача???
Да, аз лично сменям канала. В случая, браузвам към друга тема, в която мога да съм полезен. За това, и се извинявам за което, не следя всичко и си имам собствен филтър, който ми позволява да селектирам само това, което ме интересува и мога да помогна. ;)

И на мен не ми е приятно като седна на масата да ям да ми пуснат някакви хапове за разхлабване, мазила за интимни зони и т.н., но това е - трябва да има и такива. Необходимо зло. :) Колкото до това кое е фейк и кое не - всеки трезвомислещ човек може да си филтрира информацията. Имам приятели, които нон стоп споделят някакви измислени сайтове и постове, нямащи нищо общо с реалността, но кво да правя - някои и това си им е.... :)
 
Дай да ги видим тия скемъри, да решим проблема. Ако има някой с конкурс, който е нарушул правилата, ще почива. Сори, ама не следя всичко, а и никой не се е оплакала от тия дизайнери на лично или решорт. :)
Първият линк в подписа ми.

И ти ли бе?!
За "еротичните" сайтове ми беше думата.

Не съм произвеждал фейк нюз. Това е работа за трудолюбиви калинки и то с мизерна файда.
 
За "еротичните" сайтове ми беше думата.
Много ми е любопитно с какво толкова те притесняват, ама наистина?
 
Какво толкова се ядосвате на фейк нюз сайтовете? Всеки сайт си има таргет група - на тези сайтове таргет групата са глупаците... А тях винаги ще ги има... "Докато има балъци, ще има и тарикати" ...
 
Много ми е любопитно с какво толкова те притесняват, ама наистина?
Не ме притесняват. Яд ме е че чак сега разбирам че са позволени тука.
Отдавна да съм почнал да си промотирам моите.

Имам и познати с такива дето все се оплакват че много труден маркетинга в сферата - и тях ще насоча насам.
 
Първият линк в подписа ми.
Конкурса беше прекратен със съгласието на админ, точно заради такива като теб, които са тук не, за да получат или предложат нещо, а да си драскат, колкото да им мине времето. Мисля, че този форум е създаден да е от полза на потребителите, а не да си чешеш езика. За тази цел има друг форум.
 
Конкурса беше прекратен със съгласието на админ, точно заради такива като теб, които са тук не, за да получат или предложат нещо, а да си драскат, колкото да им мине времето. Мисля, че този форум е създаден да е от полза на потребителите, а не да си чешеш езика. За тази цел има друг форум.
Да, и все пак имаш няколко предложения, които покрай спама са били дадени. Спам, както виждаш винаги има. ;) Моля те, заеми с тези хора, защото те нямат общо с всичко останало, изляло се с темата. ;)
 
Да, и все пак имаш няколко предложения, които покрай спама са били дадени. Спам, както виждаш винаги има. ;) Моля те, заеми с тези хора, защото те нямат общо с всичко останало, изляло се с темата. ;)
Свързал съм се с предложението, което е най-подходящо, и човека е получил заплащане за логото си.
 
Свързал съм се с предложението, което е най-подходящо, и човека е получил заплащане за логото си.
Спечелилият се обявява публично. Кой от участвалите е той?

Super. ;) Мерси много за разбирането. ;)
Кое е супер? Не виждаш ли че лъже :D
 

Горе