Реклама на PREDPRIEMACH.COM в мрежата.

Има ли нужда PREDPRIEMACH.COM от реклама в МРЕЖ@Та?

  • Ами може би, ама не знам

    Votes: 0 0.0%
  • Аве ти май си нямаш работа, не мъ занимавай.

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    250

stiflar

Member
И понеже интернет ни е малък, дайте мнението си дали да пратя едно писамце на предаването "МРЕЖ@ТА" за този вълнуващ и полезен форум.

Ако подобно нещо е правено, моля дел и ме извинете за незнанието ми.
 
:)

Аз лично считам, че най-добрата реклама е доволния клиент (в случая доволния потребител) и т. нар. "предаване от уста на уста". Лично аз съм го казал поне на 4-5 мой приятели, интересуващи се от това. Ако те са го харесали ще го кажат на своите приятели и т.н.т. Мисля че рекламата в случая не е наложителна...
 
CrAzY-MaST каза:
Frik какво лошо има ?
Аз съм ЗА.
Аз също съм казвал на доста познати и съм дал колкото мога линкове, но още реклама никога не е излишна :wink:
Не казвам че е лошо и че ще му навреди. Казвам само, че е доста популярен и не е наложителна... :wink:
 
:)

Frik каза:
CrAzY-MaST каза:
Frik какво лошо има ?
Аз съм ЗА.
Аз също съм казвал на доста познати и съм дал колкото мога линкове, но още реклама никога не е излишна :wink:
Не казвам че е лошо и че ще му навреди. Казвам само, че е доста популярен и не е наложителна... :wink:
колкото повече, толкова по-добре :wink:
 
ако знаете един много популярен израз тои е на Мечо Пух:
"Колкото почете, толкова повече"

тоест колкото повече реклама толкова повече ставаме 8)
 
Идеята е много добра, но. Да правилно - има едно "но" - а именно писах им преди извесно време за този форум <бяхме едва 400 души> и не получих никакъв отговор от тях, пратих им и-мейл, както и оставих съобщение на формичката им за контакти. Надявах се да ни отделят 30 секунди макс, за да ни обявят като форум занимаващ се с това - онлайн маркетинг. Писах им че лично ще им предоставя материали и 100% съдействие за сформирането на кратката презентация.

Все още нямам отговор от тях, следях предаването няколко седмици за да видя, дали биха отделили малко време и на нас, но така и не се видяхме в ефир, но за сметка на това видях сайтове са кучета, класации на училищни идиоти със сайтове "убиец", и се отдръпнах от идеята.

По принцип таргет маркета на предаването е точно ова което този форум търси - собствениси на сайтове, геймъри, интернет маниаци, професионалисти в IT средите и други, каквото се сетите. Идеят е добра и бух искал да ни обявят съшествуването в ефир, за този форум ще е голяма крачка напред, а и както спемена cesekarq повече хора тук - по-весело. :)

Ако някой има връзки в това предаване или познат - нека помогне, а аз лично ще се погрижа този помощ да му бъде върната многократно. :) Ей така седят нещата. :wink:
 
Blinky каза:
Идеята е много добра, но. Да правилно - има едно "но" - а именно писах им преди извесно време за този форум <бяхме едва 400 души> и не получих никакъв отговор от тях, пратих им и-мейл, както и оставих съобщение на формичката им за контакти. Надявах се да ни отделят 30 секунди макс, за да ни обявят като форум занимаващ се с това - онлайн маркетинг. Писах им че лично ще им предоставя материали и 100% съдействие за сформирането на кратката презентация.

Все още нямам отговор от тях, следях предаването няколко седмици за да видя, дали биха отделили малко време и на нас, но така и не се видяхме в ефир, но за сметка на това видях сайтове са кучета, класации на училищни идиоти със сайтове "убиец", и се отдръпнах от идеята.

По принцип таргет маркета на предаването е точно ова което този форум търси - собствениси на сайтове, геймъри, интернет маниаци, професионалисти в IT средите и други, каквото се сетите. Идеят е добра и бух искал да ни обявят съшествуването в ефир, за този форум ще е голяма крачка напред, а и както спемена cesekarq повече хора тук - по-весело. :)

Ако някой има връзки в това предаване или познат - нека помогне, а аз лично ще се погрижа този помощ да му бъде върната многократно. :) Ей така седят нещата. :wink:

НО #2 - Ти си webmaster във форума (сайта), човек, който има интерес да се рекламира навсякъде, ако ще и 4 или 40000 юзъра да има. Ти предлагаш ТВОЯ форум (сайт), а аз предлагам случайно открит ЧУЖД форум (сайт), за който мисля че може да се отдели немалко време.

Разликата е, че аз съм никой (за сайта), а ти си някой. Това мисля, че може да наклони везните в полза на излъчването. Излъчване на сайт предложен от зрителите /ползвателите/на предаването /сайта/, които намират нещо и го смятат за интересно и веднага го подават на Крумов. Нали?
Успех.
 
МРЕЖ@Та - Реклама на Предприемач в МРЕЖ@Та

Ако стават така нещата за участие в МРЕЖ@Та, ще бъде супер ако. На мен ми се вижда много по-логично наистина зрителите да имат предложения до предаването отколкото някой от създателите на сайта/дорума/директорията/блога. Е тук вече ако има някой много доволен от форума, той сам/а ще го предложи за ревю в МРЕЖ@Та, а и не след дълго се надяваме да се появиме в резултатите на Google за ключовата им дума - "МРЕЖ@Та" и така по някакъв начин да им превлечем вниманието. :wink:

Иначе продължаваме с помагането тук и така се надяваме да помогнеме на някой толкова, че да се абмицира да ни препоръча за ревю в МРЕЖ@Та. Искрено се надявам да стане по твоят начин, stiflar. Друг въпрос е колко заявки имат, но ги отсяват по важност и преоритети - поне в това съм сигурен. Не ми се вярва някой сайт за безплатни съвети по юга да ни измести <говоря примерно>, както се вика - да стигнеме до дейта бейса им - нататъка ще е лесната. :wink:

Ако не ти представлява проблем да пратиш - заповядай, екипа и хората от предприемач.ком ще бъдат много щастливи да видят форума в ефир. Мерси за предложението и добрата тема. :wink:
 
Ще опитаме :) Какво намерих на сайта на Мреж@та:

3. Представянето на комерсиални сайтове като виртуални магазини и други подобни се смята за скрита реклама и за съжаление не можем да показваме такива материали в предаването.

Дано Предприемач не е в тази категория. Мреж@та е на ред, аз направих каквото можах :)

Уточнение: това е за BG web top 5 на Mrej@ta!
 
а и не след дълго се надяваме да се появиме в резултатите на Google за ключовата им дума - "МРЕЖ@Та" и така по някакъв начин да им превлечем вниманието.

За търсене в Гугле.бг на мреж@та
към 20.20 на 10.12.07 предприемач е точно на 34 място :)
 
я сменете заглавието и при следващото тършуване на бота да видим де ще излезе :) ... след това да сложим няклко линка към темата ... някои изходен към МРЕЖ@ТА ... нали все пак темата е в раздел SEO - Оптимизация за Търсачки
 
упс

Дали сега, след като съм им пратил предложение, ако видят че ги конкурираме за думата и проследят линка няма да ни отрежат от раз :)
 
Що наистина не примениш заглавието да видим как ще се отрази ... смисъл да го направиш нещо от рода на Реклама на PREDPRIEMACH.COM - MREJATA ( на български книжовен език ) :shock:
 

Горе