Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank - 4

TheKing

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

реших да пиша отново във форума след като миналият месец, потребителите от този форум имаха интерес към реклама в нашият сайт - www.filebox1.com (Page Rank 4)!
Сайтът ни е торент тракер и MP3/Видео портал на година и половина и може да се похвали с приличен брой посещения и импресии.

Дневно:
Около 7 000 Посещения
Около 45 0000 Импресии

Месечно:
Над 200 000 Посещения
Над 1 000 000 импресии

Сигурни сме, че за един нов и подрастващ сайт поставянето на реклама или реклами при нас би вдигнало посещения му значително определящо се от позицията която заема рекламата.
Сайтът ни предлага множество от разнообразни позиции предоставящи ви възможността да рекламирате сайта си при нас на изгодно ниска цена.
Цените са определени въз основа посещенията ни и генерираните импресии.

Към този момент ще поставим само свободните позиции, които останаха незаети от купените от миналия месец.
Само за протокола ще споменем, че всички, които миналият месец си поставиха рекламите при нас ги продължиха повторно, което е признак, че са останали доволни.

Свободните позиции и цените им:
  • Позиция 6 - Видима на Всякъде - 120х240 - 30 Лева
  • Позиция 7 - Видима на Всякъде - 120х240 - 30 Лева
  • Позиция 8 - Видима на Всякъде - 120х240 - 25 Лева
  • Позиция 9 - Видима на Всякъде - 120х240 - 25 Лева
  • Позиция 10 - Видима на Всякъде - 728х90 - 20 Лева
  • Позиция 14 - Видима на в детайлите на всеки торент - 728х90 - 50 Лева или 468х60 - 30 лева.

Разположението на обявените тук позиции можете да видите тук:
http://www.filebox1.com/advertising.php

Линковете за реклама, които предлагаме се локализират във фуутера на сайта с цена за 1 линк 5 лева за 31 дена.

Към момента заетите линкове са 2 от 10 възможни във фуутера.


Другият начин за реклама чрез поставяне на линк е в менюто на сайта.

Към момента там има една свободна позиция локализираща се между линковете "Начало" и "Торенти" с цена 30 лева за 31 дена.

Освен изложените в темата позиции сайтът ни разполага и с допълнителни описани в линка по-горе.


При изявен интерес моля свържете се с нас тук във форума или най-добре на имейл адрес: [email protected] където бихме ви отговорили по-бързо.
Всяка поставена реклама е с период от 31 дена и без банер ротация.


При желание от ваша страна за закупуване на повече от една рекламна позиция или за повече от един месец правим изгодна отстъпка, но за повече информация трябва да се свържете с нас.

Надяваме се предложението ни да ви допадне,

Поздрави,
FileBox1 Team.
 
Последно редактирано:
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Клиентът ползващ позиция 10 за миналият месец, я освобождава, като заема позиция 11.
Вече позиция 10 е свободна, но 11 заета.

Цената на позиция 10, можете да видите в първия коментар.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Както си забелязал това е свободен форум и всеки има право да изказва мнение за това искам малко да допълня обявата ти защото смятам че малко си попрекалил с рекламата.
Типът сайтове като нашия са известни също и със всеобятната си възрастова група от посещения, което е най-доброто за поставяне на вашите реклами.
Ето и моята интерпретация на това изречение
Този тип сайтове са известни с това че техните таргет групи са тинейджъри без финансов ресурс и безработни безделници които търсят нещо за безпари.
Личните ми наблюдения за качеството на трафика от подобни сайтове е че е по лош даже и от този на Фейсбук който го имам за единица мярка за некачествен трафик.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

mantaman не е точно така, аз не познавам човек, който да не сваля от торенти. Това означава ли че всичките ми познати са безработни безделници, сигурен съм е и ти сваляш. Вярно е че голяма част може и да са такива, но дори някой да има много пари, пак дърпа от торентите и не иска да плаща :)
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

mantaman не е точно така, аз не познавам човек, който да не сваля от торенти. Това означава ли че всичките ми познати са безработни безделници, сигурен съм е и ти сваляш. Вярно е че голяма част може и да са такива, но дори някой да има много пари, пак дърпа от торентите и не иска да плаща :)

Не е само до плащането, а и до удобството. По всяко време на денонощието можеш да си свалиш каквото ти се гледа или слуша и да го гледаш или слушаш както на теб ти харесва - от дивана в хола, от леглото в спалнята, лятно време на терасата и т.н. Не знам защо някои правят такова деление на хората, а именно че тея, дето свалят торенти, не ходят на кино и обратното - тея дето ходят на кино, не свалят торенти. Торентите не са само игрални филми. Има документални филми, предавания/шоу програми, които и да искаш да си купиш, няма от къде. Аз лично не си спомням кой е последния игрален филм, който съм свалял. В последно време гледам предимно сериали като "The walking dead", "Hell on wheels", "Dexter" и т.н. тоест неща, които не се продават. Но дори и за филмите пак казах - удобството. Не трябва да се съобразявам с програмата на киното или да се разкарвам до някоя видеотека, всеки път като искам да гледам нещо.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Аз говоря на база лични впечатления - и давам пример а който не вярва да направи сам проба
Реклама за онлайн магазин в Гугле Адуордс - конверсия 1-2% тоест една продажба на 50-100 влизания
Реклама от тематичен сателит - 0.7-1.2% една продажба от около 100 влизания
Реклама във Фейсбук - 0.25% тоест една продажба на около 400 влизания
Реклама във торент тракер и други подобни места за безплатно сваляне или гледане на разни работи - 0.003% една продажба на 3000 влизания

И това говориме за масова стока която се купува и от мъже и от жени на всякакво възраст - кажете ми какво ще се случи с конверсията ако гониш таргет например само жени или само мъже
А боунс рейта даже няма и да го коментирам.

По думите на автора на темата миналият път продаде няколко позиции - ще се радвам ако някой от колегите сподели колко клика дневно получава - за да може да се направи реална преценка - по мои сметки дори и най хубавите места едва ли носят повече от 50 клика на ден това са около 1500 клика месечно при цена от 50лв това прави по около 3ст на клик - подобна цена може да се постигне и с добре настроена Адоурдс кампания - Може и да не са ми верни сметките и да се получават повече кликове от един банер, но като се има в предвид разликата в конверсията на реклама в Адуорд и тази в подобни сайтове означава че за да имаш шанс да си на далавера от този банер спрямо Адуорд трябва да получаваш поне по минимум 300 влизания на ден и даже май пак няма да е достатъчно.
 
Последно редактирано:
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Ще попитам хората рекламирали при мен на едни от най-добрите позиции какъв трафик са получили, щом решиха да запазят най-добрата позиция за 6 месеца на пред и ще дам цифра.
До тогава, моля не ми спамете темата и излишни коментари и не обиждайте хората ползващи торентите.

Поздрави.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Тука малко си се объркал първо прочети правилата на форума и тогава се моли - а ако не ти изнасят правилата и не можеш да носиш на критика не е задължително да пускаш обяви.
Това че някой е ангажирал за шест месеца не доказва че рекламата е по ефективна от Адуордс - Аз например съм рекламирал успоредно на всички посочени по горе места защото по важните ключови думи не можеш да похарчиш много пари в Адуордс и когато искаш да рекламираш прибягваш и до по неефективни канали.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

"не доказва че рекламата е по ефективна от Адуордс" - някъде да съм твърдял пдобно нещо?
В момента дърпаш темата съвсем на друга страна, а това приятелю се нарича СПАМ.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Да почнем от зад напред - дори и да предположим че се нарича СПАМ - какъв точно е проблема - както казах в предишните постове прочети правилата на форума
Аргументирал съм се с конкретни цифри не виждам някой да се е и опитал да ме обори с други цифри.
Писах в темата защото прецених че въвеждаш потребителите на форума в заблуда и към момента мисля че съм го доказал - поне докато някой не докаже обратното.

В предишната ти тема Алън Фрот те насоли без да е особено прав от гледна точка на форумните правила - аз те защитих след което ти казах че малко скромност не вреди на никого - като гледам не си станал по скромен - и в тази тема открито се опитваш да въведеш потребителите в заблуда и след направена забележка вместо да си оправиш текста почваш да спориш.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Не знах, че това си имал предвид.
Промених текста така, че да не те дразни.
До колкото твърдението ти "открито се опитваш да въведеш потребителите в заблуда", моляте недей да го твърдиш след като не можеш да го докажеш, ако съм заблуждавал хората щяха ли да си подновят къмпаниите?
Нямаш цифри за трафика от сайта ми, а ако те бяха лоши, защо хората подновяват?

Което е достатъчно доказателство, че нямаш основание да говориш в момента.

За това те моля да се извиниш.

Поздрави.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Първо не виждам нещо да е променено особено - смисълът си остава същият
Второ независимо от това какъв ти е трафика - това твое твърдение пак ще си е подвеждащо защото няма как нетаргетиран трафик да е добър за който и да е сайт.
Трето още не съм видял някой да е казал показал или доказал нещо за трафика от твоите банери - странно при положение че в предишната тема парадираше че си продал поне няколко полета.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Сега трябва да накарам хората всеки който си купи позиция и или я поднови да ти дава отчет?
Не мислиш ли, че прекаляваш?

Спирам да коментирам твоите коментари защото тази тема вече стана за триене блогадарение на теб.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Изречението е изтрито и не знам какво ще промени това, но дано "мирясаш".

Поздрави.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Колега писах ти за линка,ама още не си ми отговорил:)

п.п.Моето мнение спрямо рекламите е,че всеки си има глава на раменете за да прецени къде да рекламира.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Трябва вече да си получил отговорът ми.

Поздрави.
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Така изглежда доста по добре - както виждаш и от поста на Маднено - за всеки влак си има пътници не е необходимо да им се свалят звезди
Успех
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Базбрахме се най-сетне.
Мерси!
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Колега писах ти за линка,ама още не си ми отговорил:)

п.п.Моето мнение спрямо рекламите е,че всеки си има глава на раменете за да прецени къде да рекламира.

Сега аз чакам твоя отговор :D
 
От: Реклами в сайт с над 200 000 посещения и над милион импресии месечно! Page Rank -

Вдигам темата.
 

Горе