Рекламна мрежа ADX.BG

От: Рекламна мрежа ADX.BG

Принципно винаги трябва да има телефон за контакти и съответно работно време, в което да може да се обесни на потребителите какво да очакват и да се даде подробна информация?!

Вие какво искате, като сте оставили 1 емайл и си мислите, че сте замазали положението. Писах ви преди 2 седмици за информация и не получих нито една думичка от вас. Поне да бяхте написали, че ще ми отговорите след 1 година или нещо от сорта. Щом нямате телефонен номер, нито работно време, нито офис какво да говорим?! Естествено, че хората ще искат да се информират, този форум е за печелене на пари от интернет и всеки го интересува. Вие вдигате шум, а не казвате нищо - дори напротив - изгонихте си всички клиенти, преди да сте стартирали. Да си бяхте купили един телефон и да оставите една бабичка да вдига там, докато пуснете тази прочута система, поне да се питат потребителите за какво става дума.

Така както сте тръгнали, не за 1000 импресии във футъра, а за 2 импресии ще се молите!
 
въпрос за всички които сравянват как гугъл стартирали да се замислят? показват уеива на видео оставят форма да се запишете да ви уведомят като е готов..... псукат бета на някои записали се пращат покана на други не (аз нямам покана а съм се записал) дават по 7 покани човек като стартират ще го пуснат неограничено? Въпрос защо решихте че ние сме толкова криви и ни искате на 100% опериращи от сдамото казване за събитието... като от вчера сме офицялно юридическо лице и правим още тестове с кодовете Рамкови договори още се доработват от авокатите доколкото разбрах... ще има телефон за връзка

а за пропуснатите отговри незнам не ми е от компетенциите да не е загубен меила в спам филтрите?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Еми незнам, тогава вместо темата да се казва "Официален старт на Adx.bg" , можеш да се казва примерно "Официално заплануване на Adx.bg" или нещо от сорта. Аз лично прочетох 3 поста в трите сайта, които казват как днес 27.10.2009 официално е стартирала Adx.bg.. и т.н.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Александър,
старта на нещо, не означава, че то директно започва работа с клиенти и доставчици. Или пък, че започва работа с всички на секундата.

Аз лично се извинявам за забавата, изпратил съм ти е-мейл, след който ще получиш и оферта.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Е вие ги изкарахте ебаси неудачниците... я вземете се стегнете...за малките неща все се хващате, аз лично не чух нито един коментар относно цената и бъдещата ефективност на тази рекламата.. аз лично за момента ще се въздържа от коментар, защото не искам да засягам създателите :)
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Е вие ги изкарахте ебаси неудачниците... я вземете се стегнете...за малките неща все се хващате, аз лично не чух нито един коментар относно цената и бъдещата ефективност на тази рекламата.. аз лично за момента ще се въздържа от коментар, защото не искам да засягам създателите :)

Едва ли ще ги засегнеш. Но, вземи отвори ценоразписите на уеб групи и рекламни мрежи в България. Може да останеш изненадан, ако не си го правил. :)

Не сме ние хората, които ще стартират на даден пазар, с дъмпингови цени.

Пак повтарям, че това, което предлагаме е от интерес за определени рекламодатели, интересуващи се от аудитория с определен профил. Мисля, че няма да мине много време и нещата ще се изяснят. :)

Дотогава предлагам да гледате по ведро на нещата. :)
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Ами да кажем за 10 лв мога спокойно да си взема 40 посетителя от адурдс, но се съмнявам, че тук има 4% CTR и надали 40 човека ще влязат в сайта ми в рамките на там 10те минути, в който изтекат тези импресии. Това са съвсем прости сметки, които всеки нормален рекламодател би могъл да направи... Лично според мен има доста по ефективни методи за реклама във форуми, но това е мое мнение и ако някой се интересува от него ще намери начин да се свърже с мен и ще му обясня най-подробно.
П.П. Това го казвам без никакви лоши чувства и не искам да засегна някого ;)
 
От: От: Рекламна мрежа ADX.BG

Едва ли ще ги засегнеш. Но, вземи отвори ценоразписите на уеб групи и рекламни мрежи в България. Може да останеш изненадан, ако не си го правил. :)
Те могат да си го позволят, защото имат съдържание. Ти примерно днес кво имаш в сайта си? Три глупави анкети. И с тях правиш импресии. И кой нормален рекламодател ше си плясне банерите на такава цена там.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Ами да кажем за 10 лв мога спокойно да си взема 40 посетителя от адурдс, но се съмнявам, че тук има 4% CTR и надали 40 човека ще влязат в сайта ми в рамките на там 10те минути, в който изтекат тези импресии. Това са съвсем прости сметки, които всеки нормален рекламодател би могъл да направи... Лично според мен има доста по ефективни методи за реклама във форуми, но това е мое мнение и ако някой се интересува от него ще намери начин да се свърже с мен и ще му обясня най-подробно.
П.П. Това го казвам без никакви лоши чувства и не искам да засегна някого ;)

Дай ми дефиниция за нормален рекламодател?
Замислял ли си се, че може да има рекламодатели, които въобще не им пука дали потребителите ще влязат в сайта им...?!?
 
От: От: От: Рекламна мрежа ADX.BG

Те могат да си го позволят, защото имат съдържание. Ти примерно днес кво имаш в сайта си? Три глупави анкети. И с тях правиш импресии. И кой нормален рекламодател ше си плясне банерите на такава цена там.

Мисля, че ще имаш възможност да видиш кои :)
 
От: От: От: Рекламна мрежа ADX.BG

И с тях правиш импресии. И кой нормален рекламодател ше си плясне банерите на такава цена там.

Човече, ти си член на този форум. Жалко е да имаш толкова ниска самооценка, че да се приравняваш на импресии. Мисли за себе си поне като за "потребител". ;)
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Нормален рекламодател = рекламодател, който търси ефективност в рекламата, не мисля, че е толкова трудно за досещане ;]. А пък това, че има такива дето не им пука къде си дават парите не е мой проблем, аз като "нормален" рекламодател, не виждам изгода да рекламирам при вас, защото реално погледнато не можете да ми предложите конкурентоспособен продукт. Това е реалността според мен.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

По принцип във форумите се въртят яки импресии, но от все едни и същи хора. Затова там рекламата трябва да е по-евтина отколкото в един блог или един новинарски сайт със сходни импресии. Поне пет пъти по-евтина! Конкретни цени няма да коментирам.

Успешен модел за реклама във форуми виждам под формата на месечна такса на базата на процент показвания.

Примерно, купувам за един месец 20% показвания в еди коя си рекламна позиция в трите форума и плащам фиксирана месечна такса без значение от импресиите.

Всички, които се занимават с правене на големи форуми знаят, че импресиите и уникалните там са почти константна величина и са много лесно предвидими. Офертата може да се актуализира на всеки три месеца, ако има някакви по-значителни промени.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Нормален рекламодател = рекламодател, който търси ефективност в рекламата, не мисля, че е толкова трудно за досещане ;]. А пък това, че има такива дето не им пука къде си дават парите не е мой проблем, аз като "нормален" рекламодател, не виждам изгода да рекламирам при вас, защото реално погледнато не можете да ми предложите конкурентоспособен продукт. Това е реалността според мен.
Сами, ти си свястно момче, обаче не рекламираш в Инвестор, Икономедия, Дарик и т.н.
Не ме разбирай погрешно, но май много хора прецениха, че ще правим български adSense и подобни.
Когато Туборг имат кампания, те искат да са навсякъде, по телевизия, радио, интернет. Особено на места с около 80%+ мъже. Те обаче никога няма да тръгнат да се пазарят с всеки сайт поединично. Агенциите също.

Умно момче си, предполагам, вече се досещаш, как смятаме да работим.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

По принцип във форумите се въртят яки импресии, но от все едни и същи хора. Затова там рекламата трябва да е по-евтина отколкото в един блог или един новинарски сайт със сходни импресии. Поне пет пъти по-евтина! Конкретни цени няма да коментирам.

Успешен модел за реклама във форуми виждам под формата на месечна такса на базата на процент показвания.

Примерно, купувам за един месец 20% показвания в еди коя си рекламна позиция в трите форума и плащам фиксирана месечна такса без значение от импресиите.

Всички, които се занимават с правене на големи форуми знаят, че импресиите и уникалните там са почти константна величина и са много лесно предвидими. Офертата може да се актуализира на всеки три месеца, ако има някакви по-значителни промени.

Искам да кажа, че когато една компания купува реклама в телевизия, тя плаща не на база рейтинг (поне не и в 98% от случаите), не на база продажби следствие на програмата, а на база излъчвания. На тези компании не им пука, че ти ще видиш тяхната реклама 4 пъти тази вечер, напротив, това им е целта.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Sammy, прочете ли изобщо какво съм писал?

не.. сега го препрочетох..извинявай, евтина го четох като ефективна ... ще си изтрия мнението, дай ми негативна репутация ако искаш ;)
 

Горе