Рекламна мрежа mvmads.com

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Понеже реших да спра да се занимавам с интернет реклама, нямам време, а и желание вече - занимавам се с коренно различни неща, реших да се разделя с рекламната си мрежа. Ако някой се интересува, ще дам повече информация на ЛС или skype, а ако се намери купувач, ще му обясня всичко относно системата и как се работи с нея. Не е нищо сложно по принцип, но задължително трябва да бъде на VPS, защото не вярвам споделен хостинг да става за това натоварване. Иначе на VPS работи без никакъв проблем, сега е на superhosting - най-евтиния пакет.

Накратко, в рекламната мрежа има регистрирани 151 рекламодатели и 429 издатели в момента. Рекламите се показват в около 170 сайта. Месечно има над 7-8 милиона импресии, зависи, мога да покажа статистика. Някои месеци са стигали и до над 30 милиона. Кликовете зависят най-вече от самите реклами - на някои се клика много, на други малко.

Това е накратко, ако някой се интересува - ще му дам повече информация и ще обсъдим цената. Моля, да ми пишат само сериозни хора, които наистина имат интерес! Цената на която ще я дам не е висока, като се има предвид че системата е платена, превеждана и преработвана. Има вече изградена мрежа от сайтове и т.н.

За контакти:
ЛС
skype: mvmrik
телефон: 0896305555
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

А какво ще се случи с тези които имат някакви натрупани средства в системата? Ще бъде ли изплатено всичко дължимо преди да бъде продадена?
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

А какво ще се случи с тези които имат някакви натрупани средства в системата? Ще бъде ли изплатено всичко дължимо преди да бъде продадена?

Зависи как се разберем с купувача. В момента няма много, които да са направили минимума от 20 лева за изплащане.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Вече отговорих на няколко човека, от цената която съм определил - приспадам сумите, които трябва да се изплащат.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

За да се администрира и така нататък нужни ли са някакви дълбоки познания в php или нещо от сорта. Ако не ще се радвам и аз на малко статистика и цена. Напоследък се поохарчих за проектчета и покупки на такива но ако цената ми се види неустоима какво да се прави.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

За да се администрира и така нататък нужни ли са някакви дълбоки познания в php или нещо от сорта. Ако не ще се радвам и аз на малко статистика и цена. Напоследък се поохарчих за проектчета и покупки на такива но ако цената ми се види неустоима какво да се прави.

Не са нужни познания, има си админ панел и от там се правят нещата. Познания трябват само ако решиш да преправяш нещо по системата, но то това е разбираемо.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Отговорил съм на всички, които питаха. Искам само да кажа, че това не е някакъв малък сайт, защото имаше много такива въпроси от типа - трябва ли да се занимавам, трябва ли ми фирма и т.н. Естествено че трябва, това е рекламна мрежа, в която се работи с клиенти, рекламират фирми, които искат фактури и т.н. За това, ако някой търси поредния сайт от който да печели, без да прави нищо, по-добре да се ориентира към нещо друго.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Аз имам наблюдения над самия скрипт доста е стабилен и с добри възможности. За тези които ги притеснява дизайна той лесно се оправя и модернизира :)
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Аз имам наблюдения над самия скрипт доста е стабилен и с добри възможности. За тези които ги притеснява дизайна той лесно се оправя и модернизира :)

Да, скрипта работи перфектно и безпроблемно. До сега не съм открил бъгове, а съм го тествал много още преди да го закупя, след това също.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Здравейте,
интересувам се относно покупката на рекламната Ви мрежа. Моля за повече детайли.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Писал съм на всички, няколко човека проявиха интерес и ще обсъдим по-подробно, други само си питат :)
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Някои не са получили и отговор но здраве да е :)

Хм, сега ще погледна. Аз си мислех че на всички съм отговорил, но може да съм пропуснал, то стана лудница и ми писаха 100 човека.
 

Горе