Рекламна мрежа mvmads.com

От: Рекламна мрежа mvmads.com

Добре де, защо не ми пишете лично както съм написал, а в темата и аз трябва да ви дебна, за да ви пиша. Пишете ми директно лично съобщение и ще ви отговоря!
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Вече не се продава. Отказвам се заради изключително несериозните хора в този форум. Ще напиша поне какво мисля аз по въпроса, пък вие си правете изводите. Писаха ми сигурно над 100 човека на ЛС и скайп, звъняха ми и на телефона. Повечето естествено въобще не ми отговориха, след като им пратих информацията, хайде - това е разбираемо, все пак може би не им се е видяла привлекателна офертата. Въпреки това е неуважение да не отговориш и аз винаги се стремя да отговарям, защото те ме питат и аз започвам да пиша и да обяснявам, а не получавам никакъв отговор, дори и отрицателен да е. Освен това, имаше хора с които се срещах на живо и започват едни обещания, че ще звъннат, ще помислят и дори да не са съгласни, ще звъннат да ме уведомят. Никой от тези хора не ми се обади, да каже че се отказва или нещо такова, просто проверяват и изчезват.

Не знам как са вашите разбирания за бизнес и сделки, но за мен това е изключително несериозно отношение. Сега ще дам малко информация за това, какви пари исках за рекламната мрежа, защото след като не отговарят, явно цената им се вижда невероятно скъпа. Някои даже искаха на изплащане, други да им правя отстъпки и т.н. Дори и на тях не съм отказал, казах че ще се разберем - ами.... пак не ме потърсиха отново.

Та ето ви накратко какво беше положението: Приходите за тази година са около 2800 лева, от които има суми, които са изплащани на издатели, но чистата печалба е около 1700 - 1800 лева. Аз приспаднах всички дължими суми, които трябва да се дават на издателите, че и отгоре и предложих цена от 1700 лева - това е горе-долу чистата печалба за годината от мрежата. Явно всеки иска да я продам за 100-200 лева. Сега ще ви кажа и каква е иронията :) Няколко дни, след като чаках да ми се обадят тези, които уж бяха обещали, получих превод от 300 лева. Аз бях готов да ги намаля тези пари от цената и да дам мрежата за 1400 лева, но никой не ме потърси.

Най-смешното е, че след това получих още 1000 лева, което на практика означава, че ако някой беше купил мрежата за 1700 лева, когато я предлагах, в момента той щеше да има вече приходи от 1300 лева и тя щеше да му е излязла 400 лева :) Просто така се получи, аз искам само да кажа, че почти всички хора тук са супер несериозни.

Ще си продължавам да си държа мрежата, макар че не ми се занимава много с нея, тя в никакъв случай не може да е на загуба, защото така работи системата. Тя печели сама за себе си, аз просто не исках да се занимавам с това и за това реших да я продам.

Нека темата се счита за приключена, повече няма да отговарям на въпроси относно системата и т.н. Не мислете, че пиша това, защото ме е яд, че не съм успял да продам сайта, на мен ми беше горе-долу все едно. Реших да се откажа, но си бях казал в началото, че ако никой не го вземе, ще продължа да се занимавам с него. Аз тези пари, които щях да взема за него, вече почти ги имам, не ми беше това целта, а мрежата да попадне в ръцете на някой, който освен сегашната печалба и приходи, да я развие още повече и да печели повече от нея. Явно няма такива хора, поне тук.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

А най смешното беше, че няколко искаха да им давам достъп до админ панела да си разглеждат системата. Единия даже беше от София и като му казах да се видим да му я покажа, каза че не иска така, а да му дам паролата и да си гледа на спокойствие :)
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

А най смешното беше, че няколко искаха да им давам достъп до админ панела да си разглеждат системата. Единия даже беше от София и като му казах да се видим да му я покажа, каза че не иска така, а да му дам паролата и да си гледа на спокойствие :)

Хахахаахх..смятай. Направо са те взели за първолак :) По-добре си я дръж, поне ще се знае кой е собственикът и, че е сериозен.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Хахахаахх..смятай. Направо са те взели за първолак :) По-добре си я дръж, поне ще се знае кой е собственикът и, че е сериозен.

Не ми се занимава кой знае колко, ама ще си я държа естествено.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Рекламната мрежа е продадена. Предстои прехвърляне при новия собственик. Бях се отказал, но ми писаха сериозни хора след това и се разбрахме.
 
Re: От: Рекламна мрежа mvmads.com

Намерил съм си, аз за това продадох :)

Аз на лично изрично ти казах да изчакаш, а ти след няма и месец започна да разправяш колко са несериозни всички. Имам сделки тук за големи 4 цифрени суми и отнемало до година, за да продам това, което искам.
 
От: Re: От: Рекламна мрежа mvmads.com

Аз на лично изрично ти казах да изчакаш, а ти след няма и месец започна да разправяш колко са несериозни всички. Имам сделки тук за големи 4 цифрени суми и отнемало до година, за да продам това, което искам.

Ами несериозни са почти всички, питат за подробности и се покриват, а аз обяснявам на всеки като луд. Сериозните хора се виждат, човека ми звънна вчера и днес и вече ми е пратил капаро. За какво да чакам, продадох я на цената, която исках. Не съм те имал предвид теб, като казах че са несериозни, а тези които не ми отговориха и тези, които обещаха да се обадят и не го направиха. Това за мен е несериозно, защото след като някой е обещал, би трябвало да каже, дори да се е отказал, а не да се крие.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Честито на новия собственик. Интересуват ме цени за реклама.
 
От: Рекламна мрежа mvmads.com

Вече не го бива новия собственик не го поглежда и не плаща но не съм 100% сигурен
 

Горе