Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

Re: От: Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

А ако после не работи, от кой ще си търсиш гаранцията?

Да човек. И искай им да гаранция, защото аз така се наиграх, без и увисна тела след известно време. ;)

Много чудно. Аз бих го закарал в официалния сервиз. Там 100% дават гаранция след ремонт. По-скъпо може да е, но си заслужава. Аз на там ще се ориентирам, защото аман от сервизи и разбирачи. :)
 
От: Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

Телефонът струва 250 лв. Искат ми 80 лв. Не са 10 %, нали така?
В случая не е 10%, но това не означава че една услуга трябва да струва по-евтино защото твоето устройство е евтино.
 
От: Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

Абе пич, ако си дадеш колата на сервиз и ти сложат скорстна кутия като ти искат за частта и ремонта 3000 лв., а колата ти струва 2000, дали няма да си купиш сам кутията за 350 лв. и да намериш някой честен човек, който ще ти добави още 100 лв. за самия ремонт? Вече започвам да се убеждавам защо в българия слагат такива адски надценки на всичко - защото има купуване! А Блинки, колкото до гаранцията - с моя част също ще ми дадат гаранция за ремонта, но докато открия читавия сервиз врътнах 5-6 телефона.
 
Аз за какво мислиш, че съм с нов телефон? Просто защото за ремонта на стария ми взеха х - 30%, и пак пали с мъки и ако се пусна с още един ремонт ще трябва да налея още толкова, реално това е стойността на сегашния ми. В бг са малко сбърканк нещата - дори и да искаш да си плагиш, пак не е гаранция, че ще получиш качество. Не съм се пазарил за цената за ремонт, но пак нищо. За това, за такива си подбирайте и сервиза, парите не са от значение, защото ако минеш тънко, после е дебело пак. :)
 
От: Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

Обикаляш по сервизите и питаш. Сравняваш цените и ако някоя те устройва, даваш да ти го оправят. Ако никоя не те устройва, оправяш си го сам или си купуваш нов телефон. Няма друг вариант. Може да вземеш и телефон втора употреба, който ще излезе значително по-евтино от нов.

Аз преди 2 години дадох 110 лева за нов дисплей на телефон, който вървеше горе-долу на същата цена в сайтовете за обяви. Там е работата, че телефона си беше добър и стана с чисто нов дисплей, затова предпочетох този вариант. В случая дадох 100% от цената втора ръка за дисплей. Всеки сам си преценява.
 
От: Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

Услугите в цял свят са скъпи. В Австрия една подстригване е 50 евро нищо че ще те подстрижат за 15 минути.
 
От: Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

Услугите в цял свят са скъпи. В Австрия една подстригване е 50 евро нищо че ще те подстрижат за 15 минути.
За да има високи заплати трябва да има и скъпи услуги.
 
От: Ремонт на мобилен телефон със собствена част - София

Дa, в Aвстрия е 50 евро, aмa тaм взимaт 50 евро зa 2 чaсa рaботa. Пък и имa и по-евтини сaлони.
 

Горе