Ретро коли

Коя избираш?

  • 1

    Votes: 0 0.0%
  • 4

    Votes: 0 0.0%
  • 5

    Votes: 0 0.0%
  • 6

    Votes: 0 0.0%
  • 7

    Votes: 0 0.0%
  • 8

    Votes: 0 0.0%
  • 9

    Votes: 0 0.0%
  • 10

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    3

deffnews

Well-Known Member
Коя ще ти прилегне?

110.png
 
Както си знаех няма да има подходящ избор за мен

1630232280064.png
 
Разочарован съм. Мислех, че пак стартираш някакъв нов бизнес и търсиш съвет/финансиране, а то се оказа просто някакво проучване.
 
Разочарован съм. Мислех, че пак стартираш някакъв нов бизнес и търсиш съвет/финансиране, а то се оказа просто някакво проучване.
Просто малко свеж полъх да разпуснем.
Както си знаех няма да има подходящ избор за мен

Виж файлът 21831
Яко е бемевето, то не са една и две, аз всички бих си ги взел всяка за различен случай. Аудито от 1 му направиха реновация, много е стилно. Ще пусна линк накрая. Мерцедеса е лимитирана серия, която е по-различна от стандартния модел и съм го виждал наживо, имам и снимка но няма да я пусна.

Можеш ли да познаеш, кой са колите на 6, 9 и 10?

Ато ти и видео на аудито.
 
Много некадърно подбрани коли. Суперколите не са за тук, евото също.
 
9 ако не се лъжа е една простотия на базата на калинката на фолцваген - Албар Соник.
 
9 ако не се лъжа е една простотия на базата на калинката на фолцваген - Албар Соник.

Е N9 не съм карал :D:D:D бая "специфична" е, но мяза на Лотус, въпреки, че "темата" дотега яко...нз аз бях в детския предприемач преди 30-на години :) но пък винаги можем да отворим нова тема "какво слушахте на 15" :D
 
 
Щеше да е по-добре да го знаете а не да го търсите по картинки но както и да е.
 
Аз съм по-фен на лимузините и по-големите коли, за това най-много Мерцедеса ми допада. :)
Мерцедеса е Mercedes-Benz 380 SEC от 1982-ра но е някаква модификация. Въпреки че не съм фен на Мерцедес доста ми хареса.
 
За прилягане не мога да определя. Тази с цайсите е някаква арабка най-вероятно и прилича на иранка. Тя е най-секси от всичките.
Колите с някакви снимки само от джанта, фар и половин спойлер, само мога да гадая, пък и нали видя аз какви коли предпочитам. Не точно такива. Може поне да им сложиш номера и що да не се опитам. Без да търся в интернет, щото ако търся повечето ще ги намеря.
 
Последно редактирано:
Преди седмица си купих BMW M3 EVO 3 1989г и си осъществих една от детските мечти.
Пожелавам на всеки който може да си я позволи като поддръжка да си вземе :)
 

Горе