Референдум: Предприемач!!!

New Posts до Какво Ново - Да показва и секциите Офтопик и Политика


  • Общо гласове
    14

uni-web

Well-Known Member
Колеги, днес се усетих, политиката знам, че от доста време я няма в какво ново, но сега засякох, че и офтопика и той, е резнат от там.

Та да си питам, за по-лесно и удобно, дали да се качи бутона който включва всичко до бутона какво ново, че така малко криво.
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Аз за сега само ще изразя мнение, няма да гласувам, защото има неща, за които се доверявам на админите и както те сметнат, че е удобно така да бъде.

Причината, ако се замислим е голямата доза на недоволни, на които не им харесва, че преобладават офф-топик темите.
Това решение, да не се виждат от реално незаинтересованите, които си влизат само за бизнес и професионални "разговори" е Соломоновско. От една страна не се дразнят и не са провокирани да хейтват, от друга темите за просто разпускащите не се трият или строго модерират, за да се чувстват и те добре. Това, че ще кликнеш три пъти повече не е драма.

Но аз след днешната тема за ... измамата съм много втрещена! да, наивна съм. Но все повече оценям, хората правещи търговия и тарикатите под какъв стрес и напрежение са. А всъщност форумът нали е с кауза, да се помага?! Не че и измамата не е полезен, макар и горчив опит, но странно че има хора (измамници или просто използвачи, да не посочвам), които не се усещат и всъщност не им дреме особено. Жалко, че израза как едно л...но винаги прецаква кацата с мед си остава като основно правило.
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Колко гласа трябва да събереш? :shock:
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Добре, разсмя ме 200 000 :lol:
Колко гласа трябва да събереш? :shock:
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Ок, да кажем, че си права. Аз също си проверявам всички оферти, и нещата в форума, но мен примерно ми е писнало да гледам продавам фенове в фейсбук, набирам фенове в фейсбук, правя еди какво си в фейсбук. И това е по-досадно повярвай ми от темите в офтопика или политика, а и всеки има нужда да разпуска.
Аз за сега само ще изразя мнение, няма да гласувам, защото има неща, за които се доверявам на админите и както те сметнат, че е удобно така да бъде.

Причината, ако се замислим е голямата доза на недоволни, на които не им харесва, че преобладават офф-топик темите.
Това решение, да не се виждат от реално незаинтересованите, които си влизат само за бизнес и професионални "разговори" е Соломоновско. От една страна не се дразнят и не са провокирани да хейтват, от друга темите за просто разпускащите не се трият или строго модерират, за да се чувстват и те добре. Това, че ще кликнеш три пъти повече не е драма.

Но аз след днешната тема за ... измамата съм много втрещена! да, наивна съм. Но все повече оценям, хората правещи търговия и тарикатите под какъв стрес и напрежение са. А всъщност форумът нали е с кауза, да се помага?! Не че и измамата не е полезен, макар и горчив опит, но странно че има хора (измамници или просто използвачи, да не посочвам), които не се усещат и всъщност не им дреме особено. Жалко, че израза как едно л...но винаги прецаква кацата с мед си остава като основно правило.
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Радвам се, че вече се разбираме. Но така може да се пише с дни, кое е по-досадно за всеки един и кой какво разбира под разпускане и писане в темите на офф-топика.

Ще следя, какво ще е решението.

Поздрави.

:|
 
Анкетата е некоректна

въпростие трябва да са

Потребителите който искат да гледат само бизнес теми да правят сингъл клик, потребителите който искат да гледат бизнес теми офтопик + политик 2 клика

Потребителите който искат да гледат само бизнес теми да правят два клика за да ги видят, потребителите който искат да гледат бизнес теми офтопик + политика 1

second.png еи тук се прави втория клик за да излязат...

другата опция копирате си

Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20

махате екслуд и букмарквате или пействате ръчно
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Е добре, но по-добре ли е всяка сутрин като стана, а и през ден като реша да видя какво ново става, да гледам теми с постоянно (ъп-ъп на темата), политиката и офтопика поне генерират контент, то ясно, че за seo, в момента почти не се говори, но едно и също ли да гледаме. :)
Радвам се, че вече се разбираме. Но така може да се пише с дни, кое е по-досадно за всеки един и кой какво разбира под разпускане и писане в темите на офф-топика.

Ще следя, какво ще е решението.

Поздрави.

:|
 
От: Re: Референдум: Предприемач!!!

Редактирай, я братле, аз нямам против, за мен е важно да се попита.
Анкетата е некоректна

въпростие трябва да са

Потребителите който искат да гледат само бизнес теми да правят сингъл клик, потребителите който искат да гледат бизнес теми офтопик + политик 2 клика

Потребителите който искат да гледат само бизнес теми да правят два клика за да ги видят, потребителите който искат да гледат бизнес теми офтопик + политика 1

Виж файлът 9506 еи тук се прави втория клик за да излязат...

другата опция копирате си

Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20

махате екслуд и букмарквате или пействате ръчно
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Какъв процент от потребителите трябва да гласуват за да е легитимен референдума? :)
 
Re: От: Референдум: Предприемач!!!

я се стегнете малко...

Драми по никое време. Аз смятам, че офтопика не е нещо кой знае какво. ;) Има и интересн теми, но като цяло за друго влизам тук. Предполагам, че едно 90% от хората тук за това влизат. ;)
 
От: Референдум: Предприемач!!!

Не знам за тоя бутон, ама там не беше ли преди линка Mark Forum Read, бях свикнал и сега в бързината постоянно кликам на новото.
 
От: Референдум: Предприемач!!!

При мобилната версия излизат всички теми след натискане на бутона "Какво ново?". Аз така попадам от време на време на политическите теми - като влизам през телефона. Иначе в пълната версия чак сега виждам че има "New Posts".
 
От: Re: Референдум: Предприемач!!!

Като компромисно решени new post отиде под какво ново на всички страници

сега тези който са свикнали да им е в ляво те да пуснакт референдум :)

Оо, сега пък на мене ми се разкриви, пререферендум
 
От: Референдум: Предприемач!!!

абе ню пост си беше у лево, кое трябваше да го преместити у десно:). Иначе не разбирам напълно и двете клаузи в анкетата:)
Иначе дали може да се върне линка ню постс където си беше преди или мисията невъзможна:)
 
От: Референдум: Предприемач!!!

абе ню пост си беше у лево, кое трябваше да го преместити у десно:). Иначе не разбирам напълно и двете клаузи в анкетата:)
Иначе дали може да се върне линка ню постс където си беше преди или мисията невъзможна:)

Значи не съм луд, наистина сега са разменени :) Върнете ги в старата последователност.
 

Горе