Рецензия за сайт!?

От: Рецензия за сайт!?

photo_verybig_240845.jpg
 
От: Рецензия за сайт!?

Обикновено като хората искат рецензия и аз зема че дам, после ми се сърдят... Затова и аз така:

url
 
От: Рецензия за сайт!?

Да, дизайна е кофти. Конкуренцията от П ви бие.


Абе бях си направил спамерски акаунт при вас, а вие взехте, че ме наспамихте мен...Накъде отива този свят:)

По темата:
еяеяе.jpg
 
От: Рецензия за сайт!?

Говорите така защото не знаехте какво беше преди :) Както и да е. Всички казвате не ви харесва. Кажете какво. За дизайна - кое? Цветове, разположение? А ама и вие сте едни рецензиенти :)
 
От: Рецензия за сайт!?

Ми то няма за какво да се хване човек.
Само цветовата схема има някаква бледа идея и едва осезаеми иширети за потенциал.
Всичко останало е:

url
 
От: Рецензия за сайт!?

Бе кой го ебе дизайна, ако му докара трафик и с едни реклами от адсенс бая кликове ще докара.
 
От: Рецензия за сайт!?

И аз това имах предвид, закакво му е дизайн, след като има това:
photo_verybig_240845.jpg
 
От: Рецензия за сайт!?

Надали ще напиша онова, което искаш да чуеш.. Сигурна съм, че си хвърлил много усилия по него, но... изглежда като кован в края на деветдесетте.
Онова, което има най-спешна нужда от тунинг е:

1. Лого. Липсващо към момента
2. Червените правоъгълници, които ограждат елементите
3. Някаква последователност в цветовата гама на текста
4. Главното меню/горе/ е пръснато като карти на маса
5. Дизайнът на форума с нищо не подсказва, че е част от този сайт. Жълтото просто 'вади очите'

С две думи сайтът има крещяща нужда от пълен редизайн. Защо не ползваш готов темплейт?
 
От: Рецензия за сайт!?

Абе друго си е краварника да си е по фиешън! Тес крави имат склонност да водят други като им хареса нещо...
 
От: Рецензия за сайт!?

Надали ще напиша онова, което искаш да чуеш.. Сигурна съм, че си хвърлил много усилия по него, но... изглежда като кован в края на деветдесетте.
Онова, което има най-спешна нужда от тунинг е:

1. Лого. Липсващо към момента
2. Червените правоъгълници, които ограждат елементите
3. Някаква последователност в цветовата гама на текста
4. Главното меню/горе/ е пръснато като карти на маса
5. Дизайнът на форума с нищо не подсказва, че е част от този сайт. Жълтото просто 'вади очите'

С две думи сайтът има крещяща нужда от пълен редизайн. Защо не ползваш готов темплейт?

За съжаление готови темплейти няма. Преди беше още по-зле. Форума още не съм пипал. За момента се концентрирам върху обявите. Поне за момента са около 73 000.
Всъшност това исках да чуя. Аз не съм бог за да знам всичко. За това пиша за съвет. Явно до някъде не съм улучил мястото или конкуренцията много плюе. Както и да е. Благодаря ти Caprice за съвета и ще се постарая още малко.
 
От: Рецензия за сайт!?

Исках съвет. Явно такъв не можете да дадете поради ниска компетентност!

Сиво ли раздаваш бе домакин? :lol:

Казаха ти съвет - смени си целия дизайн.
 
От: Рецензия за сайт!?

Яворе, нали преди 5-10мин беше червен?

Зеленото беше от мен. Ти що го зачерви човека?

Пита за съвет, метнаха му сълзи и чифтокопитни. Дали има и най-бледа идея какво означават те за вас?
Всеки тук е имал поне едно малко недодялано или токсично сайтче и е почнал от някъде, нали?
 
От: Рецензия за сайт!?

мен ме кефи сайта...
як е дялкан ама върши работа...
на кой му пука за дизайна те като свикнат с него и не им пука...

даже бих го купил ако се продава на нормална цена?
 
От: Рецензия за сайт!?

мен ме кефи сайта...
як е дялкан ама върши работа...
на кой му пука за дизайна те като свикнат с него и не им пука...

даже бих го купил ако се продава на нормална цена?

Бе и аз тва викам ма някой не схвана
 
От: Рецензия за сайт!?

малко по толерантно бе хора. да не мислите, че човека не знае за дизайна, все пак има група от над 2,000 души във фейса. сигурно преди 100-ния е бил наясно. обаче се замисли и над думите на хората тук. има много какво да се работи по него.
 
От: Рецензия за сайт!?

малко по толерантно бе хора. да не мислите, че човека не знае за дизайна, все пак има група от над 2,000 души във фейса. сигурно преди 100-ния е бил наясно. обаче се замисли и над думите на хората тук. има много какво да се работи по него.

О да! Има някой идей и предложения които още утре ще почна да ги реализирам. Дадоха ми координати на хора които да попитам. Целта на темата не беше да се бия по гърдите какво съм направил, а да разбера какво не съм и да го дооправя!
 

Горе