Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Заслужава ли BuUndU награда


  • Общо гласове
    30
  • Poll closed .
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Понеже ми направи впечатление, рязкото покачване на гласовете за "Да да получи награда", а и понеже бях сигурен, че ще има опити за манипулиране на анкетата (понеже има някои хора които за 20 лева и майка си биха продали), реших да проверя някой от последно регистрираните потребители (поне до колкото на мен ми е възжможно). Е какво да видя - последния регистриран потребител днес, е бил последно активен точно в тази тема.
Справка:
2431253t.png


Съветвам административния екип на сайта, да провери последните гласове в анкетата и да направи съпоставка с това от колко време са регистрирани потребителите във форума, колко мнения имат и с какви ай-пи адреси са влизали (ако са различни, може да се пуснат през някой прокси скенер).
Почти съм сигурен, че има манипулация в гласуването.

mantaman, трябваше да пуснеш анкетата с открито гласуване, за да се вижда кой и за какво е гласувал.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Няма ли някой плъгин за IPB който да не разрешава да се гласува за анкета пусната преди регистрацията на потребителя?
И като иска някой да пуска анкета, да чекне едно боксче ако иска да е активна тази опция за анкетата му?
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

+реп за добрата идея.
Само, че не ни трябва плъгин за IPB, а за vBulletin и последно като имах достъп до архива им май имаше нещо подобно.
Имаше лека разлика в принципа на работа обаче. Вместо твоето предложение, имаше опция да се задава минимален брой дни в които потребителя е бил регистриран за да може да гласува в анкетите.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Добре, ве буууууууундуууууууу, тва са 20лв??? С таксите за пп ще вземеш 2 бири в някоя дискотека.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Не съм следил темата, ама сега ми обърнаха внимание, че ГОЛЯМ сеир станало и няма как... Пък и ни поканиха да спамим.

Прегледах документацията по въпроса и експертното ми заключение е, че БуундУ е гадно и тъпо копеле и не заслужава никакви награди.

ad496f93484790.jpg
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

[3:25:57 PM] BuUndU: хей, имате акаунт в predpriemach.com нали :) ?
[3:26:10 PM] Irgy.net: da
[3:26:26 PM] BuUndU: izvinqvai za pritesnenieto, moje li edna malka usluga
[3:26:36 PM] Irgy.net: ?
[3:27:39 PM] BuUndU: moje li da Vi pomolq da votnete v tazi tema - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18343&page=2 - za "Da", no bez da pishete postove v samata tema :) :)
[3:29:33 PM] BuUndU: shte glasuvate li :) ?
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Сроковете се дават, за да се спазват.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Хах, жалко, трябва да се разкривам от толкова рано..

Целия този цирк беше не във връзка с самия форум, или потреблението му, а с mantaman.
Не знам дали той помни, но преди време, не тук, в реалния живот, той прецака много гадно
един приятел.... ако помисли малко ще се сети кой съм..

Свалянето на респекта на някой не е толкова трудно - трябва ти точно място и коректен подбор на думи.
Това беше причината да си правя нов акаунт тук, да си играя още в предишната
тема да карам хора от скайп да гласуват за мен( оо я стига, spb.bg :D ?),
а относно гласа след срока - чисто технически го измислих, за да се стигне до тука, или с други думи нарочно след 20 часа писах на човека , който беше дал последния вот, да вотне

А относно кирливите 20 лв. - хм, мислех да ги даря за някоя от благотворителните кампании в zaedno.bg, просто защото от частния си бизнес изкарвам петорно по 20 на 1 ден...

Сори за нервите на всички ;] ...
 
Последно редактирано:
Хах, жалко, трябва да се разкривам от толкова рано ......

Все едно слушам племенника и приятели те му. Те са на по 9-10 години. С какво точно се занимаваш на частно? Анимационен герой?

Жалък си. Сигурно ти става тъпо като се погледнеш в огледалото?
 
От: Re: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Все едно слушам племенника и приятели те му. Те са на по 9-10 години. С какво точно се занимаваш на частно? Анимационен герой?

Жалък си. Сигурно ти става тъпо като се погледнеш в огледалото?

Занимавам се с сайт - онлайн магазин, но принципно тебе това не те интересува ;)

И определено не мисля, че съм жалък - по скоро имам нещо на ум и се придържам към него
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

[3:25:57 PM] BuUndU: хей, имате акаунт в predpriemach.com нали :) ?
[3:26:10 PM] Irgy.net: da
[3:26:26 PM] BuUndU: izvinqvai za pritesnenieto, moje li edna malka usluga
[3:26:36 PM] Irgy.net: ?
[3:27:39 PM] BuUndU: moje li da Vi pomolq da votnete v tazi tema - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18343&page=2 - za "Da", no bez da pishete postove v samata tema :) :)
[3:29:33 PM] BuUndU: shte glasuvate li :) ?
Според мен това е достатъчно тази анкета да се счете за невалидна и BuUndU автоматично да се надупи в очакване на наказанието
 
От: Re: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Занимавам се с сайт - онлайн магазин, но принципно тебе това не те интересува ;)

И определено не мисля, че съм жалък - по скоро имам нещо на ум и се придържам към него
Ако това "нещо наум" е било да се изложиш публично пред всички бг уебмастъри - БРАВО, ти успя!

ПП: Най лошото нещо в бизнеса е когато оставиш бизнес отношенията ти да се ръководят от личните ти чувства и настроения.
 
От: Re: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Ако това "нещо наум" е било да се изложиш публично пред всички бг уебмастъри - БРАВО, ти успя!

ПП: Най лошото нещо в бизнеса е когато оставиш бизнес отношенията ти да се ръководят от личните ти чувства и настроения.

Виж сега, аз тук имам и бизнес акаунт, от който си управлявам бизнес сделките, така че в случая няма такава опасност.
 
Re: От: Re: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Занимавам се с сайт - онлайн магазин, но принципно тебе това не те интересува ;)

наистина не ме интересува, но тъй като ни натрапи тази информация (без някой да ти я е искал) реших, че мога да попитам. така от любезност. и колко нарисувани лева изкарва измисления магазин?
 
Махнете го BuUndU, по-интересни са 7-те човека, които са му се вързали да гласуват с "да". :mad:
 
От: Re: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Виж сега, аз тук имам и бизнес акаунт, от който си управлявам бизнес сделките, така че в случая няма такава опасност.
Това е признание за измама и злоупотреба чрез форумната система на Predpriemach.com. Мултиакаунтингът във форум за бизнес спокойно може да се счита за опасно действие, което може да навреди на общността. Признанието за използване на тактика "Един акаунт за сране и един за работа." вече показва, че на администраторите трябва да им светне една червена лампичка и да вземат мерки.
 
От: Re: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Това е признание за измама и злоупотреба чрез форумната система на Predpriemach.com. Мултиакаунтингът във форум за бизнес спокойно може да се счита за опасно действие, което може да навреди на общността. Признанието за използване на тактика "Един акаунт за сране и един за работа." вече показва, че на администраторите трябва да им светне една червена лампичка и да вземат мерки.
И какви мерки могат да се вземат?
Освен с едно флашче да се взема серийния номер на процесора и ако с тоя сериен номер има регистриран потребител - бан!
 

Горе