Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Заслужава ли BuUndU награда


  • Общо гласове
    30
  • Poll closed .
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Ще ме изкефи ако другия му акаунт е мантаман :)
И се окаже че сам си вдига шум тука с цел да си направи ПР за сайта с домейните и хостинга :D:D:D
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Хах, жалко, трябва да се разкривам от толкова рано..

Целия този цирк беше не във връзка с самия форум, или потреблението му, а с mantaman.
Не знам дали той помни, но преди време, не тук, в реалния живот, той прецака много гадно
един приятел.... ако помисли малко ще се сети кой съм..

Ето това ми стана интересно няма как да се сетя кой си защото, ако някой съм прецакал отдавна да е изпищял във форума и да сте ми оревали главата.
Незнам дали другите юзъри виждат кой за какво е гласувал в анкетата, но на мен ми показва и точно един от тези юзъри който вече беше гласувал за това ти да получиш награда ми написа на ЛС че спешно му трябват 15лв. ако може да ми свърши някъква работа, с ясната мисъл че е възможно това да е твой дублиран акаут, му отговорих, че в момента нямам нужда, но щом му трябват ще му изпратя и му ги изпратих. Та незнам дали е бил твой акаунта или не но тази случка е показателна за отношението ми към хората и парите.
Също така, ако си направиш труда щеше да видиш че всичките ми анкети съм ги пускал са били с право да гласуват само юзъри регистрирани преди началото на анкетата, за тази специално не го направих за да видя дали ще паднеш толкова ниско за 20лв. Така че имаш още 24ч да спечелиш 20лв и да станеш за резил пред форума.

ПП
До тук се справяш слабо от 7 гласа за теб двама са регистрирани днес (alex4ety, dmitch)
 
Последно редактирано:
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Виж сега, аз тук имам и бизнес акаунт, от който си управлявам бизнес сделките, така че в случая няма такава опасност.

С оглед изказванията на безумния потребител до момента, смятам, че едва ли е толкова грамотен за да ползвам (тук ще го нарека с друга дума, за да не се сети какво да ползва за напред) система за ползване на чуждо IP и следователно IPто на този сеирджия и бизнес акаунта му, лесно ще бъдат открити.
Моля някой от администраторите да ми сподели другото потребителско име, защото взимане-даване с подобни потребители не бих искал да имам, а мисля че и много други колеги биха се зарадвали да видят прякора му, за да са наясно с какъв човек работят.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Тарикатлъци на дребно като това лято не бях виждал досега. Доживяхме да видим как някой си прави акаунти и гласува в анкета за да спечели 20 лв. Явно много е изгладнял народа:)
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Криза е ..
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Е явно отговор на въпроса, кой всъщност се крие под прякора дудунещо си или както та е, няма да получим.
Ако бях на мястото на човека който беше пуснал анкетата, най-малкото което щях да направя е да я анулирам.
Също така имам и един съвет към него. Като обявяваш срок - спази си го. Който се вредил-вредил. Хората в момента сме такива, че за 15 грамова гривна ще ти срежат раката, а за двадесет лева ще продадат и майка си (както се видя в случея).
Това с "ти пре*ба един мой авер" са малко неща от към наборния диапазон 95-96. Ако трябва да бъда честен, нито вярвам да се е случило, нито вярвам, че човека който го написа, ще успее да се аргументира и да докаже, че това се е случило.
И ей тук е мястото да наместя любимата ми фраза - "Храни куче, да те лае".
Не искам да си представям какво ще се случи ако евентуално се пусне анкета/конкурс или квото там желаете с награден фонд повече от 150 лева. И за съжаление си го представих "Уебмастър наръга два пъти в гърдите и веднъж във врата свой колега, зареди желанието му да спечели "контест". Въпреки това нещо, победителя беше друг, но за съжаление той е в безисвестност от 72 часа".
Момчета, хванете се в ръце. Излагате (излагаме) се. Мисля, че тук сме се събрали за да работи, обменяме опит и изкарваме пари. Не да просим
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Мне, няма нужда от бан. Може просто да кажат какъв му е другият акаунт.

Бизнес акаунта си го управлявам от лаптопа в офиса, така че ...


Ето това ми стана интересно (1)няма как да се сетя кой си защото, ако някой съм прецакал (2)отдавна да е изпищял във форума и да сте ми оревали главата.
Незнам дали другите юзъри виждат кой за какво е гласувал в анкетата, но на мен ми показва и точно един от тези юзъри който вече беше гласувал за това ти да получиш награда (3)ми написа на ЛС че спешно му трябват 15лв. ако може да ми свърши някъква работа, с ясната мисъл че е възможно това да е твой дублиран акаут, му отговорих, че в момента нямам нужда, но щом му трябват ще му изпратя и му ги изпратих. Та незнам дали е бил твой акаунта или не но тази случка е показателна за отношението ми към хората и парите.
Също така, ако си направиш труда щеше да видиш че всичките ми анкети съм ги пускал са били с право да гласуват само юзъри регистрирани преди началото на анкетата, за тази специално не го направих за да видя дали ще паднеш толкова ниско за 20лв. Така че имаш още 24ч (4)да спечелиш 20лв и (5)да станеш за резил пред форума.

1. Има време и място за всичко.
2. Ти май не схвана - не става въпрос за WEB средата а истинския живот.
3. Съжалявам, не съм аз печелившия - акаунта не е мой.
4. По въпроса с наградицата - вече обясних - виж по-горните ми постове.
5. Лично аз за резил не мога да стана, поради причината че никът, който съм използвал за това ACC е краден и по никакъв начин не води към мен.

С оглед изказванията на (1)безумния потребител до момента, смятам, че едва ли е (2)толкова грамотен за да ползвам (тук ще го нарека с друга дума, за да не се сети какво да ползва за напред) система за ползване на чуждо IP и следователно IPто на този сеирджия и бизнес акаунта му, лесно ще бъдат открити.
Моля някой от администраторите да ми сподели другото потребителско име, защото взимане-даване с подобни потребители не бих искал да имам, а мисля че и много други колеги биха се зарадвали да видят прякора му, за да са наясно с какъв човек работят.

1. No Comment
2. Не ми трябва да използвам прокси, просто защото не съм с 1 компютър.

Хайде чао са сега ; ) .
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Чакай че май не схващам правилно.... mantaman уж прецакал някакъв сериозен бизнесмен в реалния живот и той за да си го върне - краде ник във форума и почва да реве как го прецакал с конкурса за 20лв? За който всъщност нарочно закъснял, че да стане скандала....

Абе хора, нямате ли климатици у офиса бе? :lol:
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

1. Има време и място за всичко.
2. Ти май не схвана - не става въпрос за WEB средата а истинския живот.
3. Съжалявам, не съм аз печелившия - акаунта не е мой.
4. По въпроса с наградицата - вече обясних - виж по-горните ми постове.
5. Лично аз за резил не мога да стана, поради причината че никът, който съм използвал за това ACC е краден и по никакъв начин не води към мен.

Пич смени си дилъра дава ти кофти неща.
А за да звучиш поне малко по достоверно относно това, че твоят въображаем приятел ме познава от реалният живот извън форумите- нека да даде някъкво инфо за мен което не може да се научи от нета като например как е малкото име на майка ми или нещо подобно.

ПП.
Специално заради теб съм написал че гласуването свършва в 20ч. а анкета ще е активна още няколко часа след това та ще имаш възможност да пуснеш новите си юзъри и в допълнителното време.
 
От: От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Аз не мсля че заслужава..

Благодаря на потребителя за участието, но ще помоля новорегистрираните юзъри които смятат, че незаслужава награда да не гласуват, не желая да има съмнения че карам хора да се регистрират с цел гласуване. Тези гласове ще ги броя за невалидни за разлика от тези който са гласували че има право тех ще ги броя за валидни.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

На такива нагли копелета в реалния живот обикновено им обръщам захапката навътре. Нека си търсят после крадени ченета.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

BuUndU - сега ще ми се криеш ли какво.
Чакам да видя извиненията ти
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Няма да ти се извини, преди ти да се извиниш на въображаемия му приятел, който си наранил докато сте си играели на криеница в 5 клас :)
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Нема как да сме си играли, когато аз съм бил в 5 клас те с неговият приятел са били в ташкент. По скоро в 12 клас може да сме били на бригада с майка му.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Нема как да сме си играли, когато аз съм бил в 5 клас те с неговият приятел са били в ташкент. По скоро в 12 клас може да сме били на бригада с майка му.
Виждаш ли какъв си? С това изказване сега го разстрои и разплака. Ако след 18 години някой ти прави мръсно за 7 лева, да се сетиш за този случай и да знаеш кой е.
 

Горе