Реших да направя СЕО състезание за България

недей така мойто .. погледни
globalwarming - Резултати 1 - 10 от около 1 730 000 за globalwarming
и
awareness2007 - Резултати 1 - 10 от около 1 010 000 за awareness2007

до колкото съм наблюдавал подобни състезания те никога не се провеждат за думи които имат някакви резултати в началото защотот това се явява малко гадно .. идеята е все пак да се види кой от участниците е успял а не кой е успял да се пребори с хората вече класирали се за тези думи .. да не говорим че може да се прецака нечий бизнес по този начин.

То сътезанието беше за "globalwarming awareness2007" за повече инфо http://www.seoworldchampionship.com/ мисля че е състезанието с най-голям награден фонд организирано до сега. Идеята ми е че думата беше сравнително смислена и можеше да се работи линк байт, а и да се линква със смислен текст от сайтовете...
 
не оспорвам идеята .. наистина е добре да е нещо смислено но да се види с каква дума
ето като подкрепа на нещата една думичка която е подобна на предложената но за която няма резултати. Погледнете ТУК
 
Поради проявата на минимален до нулев интерес конкурса няма да се състои.
 
Е при бгУебмастъра и там Дао.бг алабала интереса беше бая голям.
Даже имаше скандали и интриги.

А и какво пречи любителски профилактично да си има тук подобни. Поне ще е забавно и ще има яко коментиране, нови идеи и т.н.
 
Е при бгУебмастъра и там Дао.бг алабала интереса беше бая голям.
Даже имаше скандали и интриги.

А и какво пречи любителски профилактично да си има тук подобни. Поне ще е забавно и ще има яко коментиране, нови идеи и т.н.

И яко спам, баце. :)
 
И яко спам, баце. :)

хахахах
ами виж всичко зависи от правилата.
Ако кажеш, че който спамва тук примерно се дисквалифицирва, няма да има спам.

На мен ми е интересно с чиста образователна цел.

Като ония дето си пускат по блоговете... "Аз и джон направихме опит. Сложихме не знам си кво в кода, писахме еди що си.. Накрая изводите са тия и тия.."

Примерно гледай сега кое ми е забавно и интересно:

Регва се домейн:
www. alabalaportokala-koi-nalapa-kashkavala.com
и после всеки участник ползва една директория
която да има име от типа
www. alabalaportokala-koi-nalapa-kashkavala.com/uchastnik1

www. alabalaportokala-koi-nalapa-kashkavala.com/uchastnik2

и т.н.
И примерно всеки да създаде опрделен брой страници. Примерно 5 бройки.
И тук се почва вече изследователската дейност.
Никой да няма линкове от никъде. И всеки почва да си маже сорса както му е на душа. Като са много хората ще има много разновидности и стратегии. Някойще блъскат <b> други <strong> трети <h1> пети ще си напише думата 90 пъти е страничката..... Така супер лесно и очевадно ще се изведат страшно много изводи и резултати.

После вече ще има втори етап.
Примерно до 5 линка от еди какви си сайтове - някой ще линкнат с повечко думи, някой само конкретната фраза или дума. Други ще сложат Read more... ор сомшит... Някой ще сложи nofollow, пети ще линкне с javascript
шести с редирект...

Накрая пак ще излязат супер много интересни резултати.

И т.н. и т.н...
 
Последно редактирано от модератор:
хахахах
ами виж всичко зависи от правилата.
Ако кажеш, че който спамва тук примерно се дисквалифицирва, няма да има спам.

На мен ми е интересно с чиста образователна цел.

Като ония дето си пускат по блоговете... "Аз и джон направихме опит. Сложихме не знам си кво в кода, писахме еди що си.. Накрая изводите са тия и тия.."

Примерно гледай сега кое ми е забавно и интересно:

Регва се домейн:
www. alabalaportokala-koi-nalapa-kashkavala.com
и после всеки участник ползва една директория
която да има име от типа
www. alabalaportokala-koi-nalapa-kashkavala.com/uchastnik1

www. alabalaportokala-koi-nalapa-kashkavala.com/uchastnik2

и т.н.
И примерно всеки да създаде опрделен брой страници. Примерно 5 бройки.
И тук се почва вече изследователската дейност.
Никой да няма линкове от никъде. И всеки почва да си маже сорса както му е на душа. Като са много хората ще има много разновидности и стратегии. Някойще блъскат <b> други <strong> трети <h1> пети ще си напише думата 90 пъти е страничката..... Така супер лесно и очевадно ще се изведат страшно много изводи и резултати.

После вече ще има втори етап.
Примерно до 5 линка от еди какви си сайтове - някой ще линкнат с повечко думи, някой само конкретната фраза или дума. Други ще сложат Read more... ор сомшит... Някой ще сложи nofollow, пети ще линкне с javascript
шести с редирект...

Накрая пак ще излязат супер много интересни резултати.

И т.н. и т.н...
това готино с чисто образователна цел.
 
Последно редактирано от модератор:
ахахх ти бате трябва да имаш лаборатория в БАН и екип учени и да си цъкате по цял ден опити- евала за идеите
 
аз си изказах мнението състезанието отнема много време и усилия ако искате да спечелите трябва да сте изцяло отдадени на идеята ( 5 сателитни блога всеки ден за срок от три месеца не е малко (попбедителя в англииското сео състезание правил по толкова ) даже е много непознавам някои с толкова комерсиални блогове - но си представям каква лудница щеше да е)

батета това е загуба на време повече от вас не са сео фирма и не предлагат сео за пари за да има какво да доказвате някаде ... правите сео за себе си защото това е много скъпа услуга да ви я прави някои друг затова бих ви посъветвал ако ще играете хардкор блъскаите по 5 комерсиални блога всеки ден и ще видим дали след три месеца ще сте изкарали повече от $1000 колкото беше наградата от сео състезанието ( мисля че ще доста повече - ние сме малко мързеливи както казах непозанавам някои които да е с толкова блогове и като огин го каза това бях впечатлен......)


пп тези не съсществуващи домеини можеше да не ги пускате като лаив линк да не ги отчита на следващо минаване с ксену ще ги изчистя
 
"пп тези не съсществуващи домеини можеше да не ги пускате като лаив линк да не ги отчита на следващо минаване с ксену ще ги изчистя"


сори, няма да се повтаря!

Прав си за всичко по-горе, въпреки че аз говорих за нещо много по-просто от състезанието. Карай
 

Горе