Реших да направя тема в кофата

harkon

New Member
Реших да направя тема в кофата, защото в този форум те са най-интересни(най-вече коментарите по тях). Друго предимство , е че не могат да те преместят в кофата, защото си вече там. :)
Всъщност заглавието на темата не е 'Реших да направя тема в кофата' , а 'All about PTC' . От друга страна съдържанието му не е текст, а картинка. :)

multifun.jpg
 
От: Реших да направя тема в кофата

ако искаш да ти покажа чека от кеш фиеста за 300 000 долара и ще си ги мериме
 
От: Реших да направя тема в кофата

кешфиеста само изгарят мозъчни клетки на хората :)
 
От: Реших да направя тема в кофата

Кеш Фиеста - Яката работа. Аз лично имам акаунт там и направо цепя мрака с тази програма. Мисля да се запиша успоредно и на йога, за да цъкам с другите крайници докато си мия зъбите, за да ми е префектна усмивката като позирам с чека на кеш фиеста. :)

Да, определено коментарите след някакъв такъв пост си ги бива, ама няма начин и да са лоши. На хората им е писнало от глупости и само такова им трябва, да направи живота им още по-голяма боза. И някои сами си го причинияват, тама е голямата драма. :)
 
От: Реших да направя тема в кофата

Кеш Фиеста - Яката работа. Аз лично имам акаунт там и направо цепя мрака с тази програма. Мисля да се запиша успоредно и на йога, за да цъкам с другите крайници докато си мия зъбите, за да ми е префектна усмивката като позирам с чека на кеш фиеста. :)

Да, определено коментарите след някакъв такъв пост си ги бива, ама няма начин и да са лоши. На хората им е писнало от глупости и само такова им трябва, да направи живота им още по-голяма боза. И някои сами си го причинияват, тама е голямата драма. :)

Ххахаха , че йогите това могат ли го:)
 
От: Реших да направя тема в кофата

Ако си изтриете темите от кофата рейтинга на сайта ви ще падне поне с 50%. :)
 
От: Реших да направя тема в кофата

Да, това е истина. Не знам за процентите, но определено е важна част от форума, колкото и да не ми се иска. :) Важното е, че тук има такива теми, които никъде другаде не се обсъждат с такава "компетентност". Говоря предимно за темите с PTC сайтовете. :)
 
От: Реших да направя тема в кофата

Хаха, вие се забавлявате искрено :D

Аз пък от няколко нощи насам се опитвам да напиша web-based Karaoke плейър за mp3 & flv, после мисля да пробвам да докарам една страничка на първо място в Google по едно име, за да впечатля една мацка. Пък дали ще успея... ще видим :)
 
От: От: Реших да направя тема в кофата

Хаха, вие се забавлявате искрено :D

Аз пък от няколко нощи насам се опитвам да напиша web-based Karaoke плейър за mp3 & flv, после мисля да пробвам да докарам една страничка на първо място в Google по едно име, за да впечатля една мацка. Пък дали ще успея... ще видим :)

Изгубена кауза .. това с мацката де. Заеми се с нещо по сериозни - разцъквай на кешфиестата, бъди бизнесмен :)
 
От: От: От: Реших да направя тема в кофата

Изгубена кауза .. това с мацката де. Заеми се с нещо по сериозни - разцъквай на кешфиестата, бъди бизнесмен :)

Разбира се - правя го дори когато спя: имам мишка под възглавницата :D
 
От: Реших да направя тема в кофата

@voic4e идеята не е лоша, но ти гарантирам че мацките не се впечатляват от такива неща ;) А пък и за какво ти е караоке плеър когато си има субтитри :D:D:D смисъл можеш да сложиш субтитри и си става перфектно ;)
 
От: Реших да направя тема в кофата

Кофата е най-готиното и често посещавано място в този сайт. Ех ако повече хора знаеха тази малка истина. :)

Не ми влизайте в сайта днес и не коментирайте по него,защото съм го направил преди малко. Предупреждавам всички!
 
От: От: Реших да направя тема в кофата

Кофата е най-готиното и често посещавано място в този сайт. Ех ако повече хора знаеха тази малка истина. :)

Не ми влизайте в сайта днес и не коментирайте по него,защото съм го направил преди малко. Предупреждавам всички!

Сайтчето ти е с готин дизайн - честито! :)


@voic4e идеята не е лоша, но ти гарантирам че мацките не се впечатляват от такива неща ;) А пък и за какво ти е караоке плеър когато си има субтитри :D:D:D смисъл можеш да сложиш субтитри и си става перфектно ;)

Проблема е в това, че искам на страницата да има няколко песни на английски и испански, а тя не ги владее тези езици :) А това със субтитрите как става? Нямам софтуер за редактиране на видео файлове - това, което направих, е плейъра да чете превода от .xml файл и да го изписва пред видеото.

Благодаря за идеята! :)
 
От: Реших да направя тема в кофата

желая да изтрия този коментар
 
Последно редактирано:
От: Реших да направя тема в кофата

желая да изтрия този коментар
 
Последно редактирано:
От: Реших да направя тема в кофата

Чек бе, давай съвети, не трий безценните си коментари.. Аз между другото, имам една много солидна стратегия.. утре отивам в местното циганско гето и наемам 10-20 глави, с надеждата, че за около две седмици, най-много месец, ще успея да ги науча да разцъкват с компютърна мишка, ше ги водя секи ден в редица до една зала да кликат по няколко часа, като на човек ще плащам процент от печалбата.. яко, а? :D
 
От: Реших да направя тема в кофата

бях забравил да пусна multiclicker-a. добре ,че ме подсети :)
 

Горе