Рожденикът черпи

keres

Active Member
По волята Божия днес ставам на 35 и реших, че както е редно в такива случаи трябва да почерпя. За да отбележа този празничен за човечеството ден черпя:
- един от вас с банер за един месец на home page на planinar.org - размери 728х90 (макс. ширина до 770);
- трима от вас с по един линк във facebook страницата на сайта.

Тъй като нишата ми е доста специфична, почерпени ще бъдат онези 4-ма, чиито продукт/линк/сайт е най-близо до нея (и съм си харесал най-много), а именно планини, хижи, планински туризъм, екипировка за планина и производни.

Ще събирам вашите предложения (в темата и на ЛС) до 5 май по това време, след което ще избера най-подходящите предложения.

Поздрави на всички!
 
Честит рожден ден!

Ако може ще се възползвам от публикация във ФБ страничката ти, сайта ми е promopochivki.com, като можем да линкнем статия
 
Честит рожден ден!

Пожелавам ти най-важното – здраве! Имаш ли него, значи имаш всичко.

* Не искам линк или нещо - просто ти честитя
 
Честит рожден ден и от мен и по-малко петолъчки да споделяш за напред.
 
Жии и здрав да си! :)

http://www.razhodka.net - личния ми блог за пътувания в страната. Ще се радвам на един линк във ФБ, тъй като нямам банер :)
 
@stroej - друже, ще ми пуснеш ли на лично мейла си и евентуално цена за публикуване. Ако клиентът го устройва, правим го.
Кико
 
@stroej - друже, ще ми пуснеш ли на лично мейла си и евентуално цена за публикуване. Ако клиентът го устройва, правим го.
Кико

Пуснат :)

Сърдечно благодаря на всички за пожеланията ви! Да сте живи и здрави!
 
Еее и планинари ли имало тук? :)
Жив и здрав да си - определено съм в твоята аудитория без да искам нищо насреща!
 
Еее и планинари ли имало тук? :)
Жив и здрав да си - определено съм в твоята аудитория без да искам нищо насреща!

Планинарите са навсякъде :) Благодаря още веднъж за пожеланията ви :)

И така - желаещите са само двама - promopochivki.com, razhodka.net. Моля колегите да ми пратят на ЛС какво точно искат да линкнем.

Поздрави и весели празници!
 

Горе