Рожденници - Ментел и Вивата

dalasweb

Well-Known Member
На рождения си ден Мтел си сменя логото ,слогана и ша има промоции.И баш на техния празник друг рожденик Вивата пак дава промоции заради 3 години,а мойта вивателска карта е беше на 4 годии хм интиресно.От както съм на супер Боб голем кеф Рожденик1 с нов слоган "по-големия за теб" и Рожденик2 със слоганЪт ех че го забравих

пс. сега видох и Глобулски напъни

ех колко грешни стратегии - only Супер Боб
 
Последно редактирано:
От: Рожденници - Ментел и Вивата

Клиент съм на Глобул от около 10 години.
В момента ползвам План на Глобул с 2000 минути и 2000 смс-а в мрежата на глобул + Unilimited 3G трафик.
За 13.90лв. доволен съм от Глобул.
 
От: Рожденници - Ментел и Вивата

и колко минути към други имаш?
 
От: Рожденници - Ментел и Вивата

е те поне са пред мтел по честност
 
От: Рожденници - Ментел и Вивата

оф тия пак ли почнаха с криминалните потайни хватки, както беше с ония неми селяни БОБ дето мереха улиците. не усещат ли, че изтрива тоя номер вече
 
От: Рожденници - Ментел и Вивата

Клиент съм на Глобул от около 10 години.
В момента ползвам План на Глобул с 2000 минути и 2000 смс-а в мрежата на глобул + Unilimited 3G трафик.
За 13.90лв. доволен съм от Глобул.

в детската градина за какво са ти толкова смс-и? :D :D
 
От: От: Рожденници - Ментел и Вивата

Това май беше някаква шегичка, а? Трябваше да се посмеем..
Ако си запознат с Глобул. Този план излезна Октомври 2011г. До 2008 бях на ваучер след това минах на сметка. ;)
в детската градина за какво са ти толкова смс-и? :D :D
 
От: От: Рожденници - Ментел и Вивата

Ако си запознат с Глобул. Този план излезна Октомври 2011г. До 2008 бях на ваучер след това минах на сметка. ;)

Да бе, знам ги на изуст :lol:
сайтовете и магазините на операторите не съм ги посещавал сигурно от 3 години

чак пък да знам история на плановете (които са стотици) - кога са излезнали :lol:,

минути, секунди, пари...ти ме разби
 
От: Рожденници - Ментел и Вивата

Клиент съм на Глобул от около 10 години.
В момента ползвам План на Глобул с 2000 минути и 2000 смс-а в мрежата на глобул + Unilimited 3G трафик.
За 13.90лв. доволен съм от Глобул.

В момента ползвам План на Глобул - GLOBUL Web Talk 500 минути към всички оператори + 500 МБ на най - висока - скорост за 35 лв. на месец и съм много доволен от Глобул, за мтел няма да кажа нищо, освен че почерпих приятелите си като се отървах от тях , за вива нищо не мога да кажа не съм ги ползвал
 
От: Рожденници - Ментел и Вивата

Х-м-м доста интересно. В момент на криза се наливат милиони в безмислено брандиране на монополист (не съвсем точно определение, но поне се държат като такива. А и няма да се впускам в темата с картелните споразумения). Близо до моят офис се струпват старите демонтирани светлинни реклами от целия град и се носят нови. Ако знаете за какво разхищение на материал става въпрос... Все си мисля, че вместо да си сменят логото, би трябвало да си сменят политиката на фирмата. Явно е трябвало да се налеят някакви пари в реклама. Не съм икономист, но най-вероятно пак са го измислили, за да спестят я данъци, я за нещо друго.

В заключение: Не смятам, че смяна на едно лого и реклами би ти донесло повече печалба, ако продължаваш да се отнасяш с клиентите си несериозно и като монополист.

Мой близък приятел, който имаше много фирмени карти в Мтел, им поиска да си закупи от тях по-евтини фирмени телефони за работниците. Въртяха го, но така и не му дадоха телефони (а той е техен дългогодишен клиент). След месец получи с куриер от тях:

"Благодарим ви, че сте лоялен наш клиент... дрън дрън." И пакетче с едно одеалце. Не знам за котката в офиса ли да си завиваш ли за какво беше. Разбира се, на следващият ден отиде и си спря картите. Няма такива БГ оператори просто. Бизнес подарък - одеалце. Сигурно да не му премръзнат краката от сметките им.
 

Горе