Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Слагаш ли пари на това?
All in . Даже и твоят заблуден глас няма да помогне на лъжливото овчарче. Да си слага чалмата и към Куба с Деничка....
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

All in . Даже и твоят заблуден глас няма да помогне на лъжливото овчарче. Да си слага чалмата и към Куба с Деничка....

Айде по 10 зелени за над 4% на евро изборите?
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Слагаш ли пари на това?

Не че искам да ти опонирам, но ако не сменят Волен като лидер, няма да имат достатъчно гласове в следващия парламент. Той конкретно много се изложи.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Не че искам да ти опонирам, но ако не сменят Волен като лидер, няма да имат достатъчно гласове в следващия парламент. Той конкретно много се изложи.
Не е само Волен - В Атака са ги събирали всички от диспансера... Загина тая партийка след целувката с ДПС! Историята помни предателите....
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Приемам. Атака няма да мине 4те процента на евро изборите .

Чудесно:) Ай изкарах 10 бързи:)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Не че искам да ти опонирам, но ако не сменят Волен като лидер, няма да имат достатъчно гласове в следващия парламент. Той конкретно много се изложи.

Следващите избори за парламент са много далеко, да гледаме по на близко. До тогава я камилата, я камиларя.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Нещо обърка... Болен го няма вече в картинката. Поне едно положително нещо...

Нищо не съм объркал за Болен, болни има много...:mrgreen:
 
От: Re: От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Да, а аз миналата година имах надежда, че след ГЕРБ, направо се сдухах. Е, поне после да ми кажат хората, че не съм оптимист. :) Гледаш положително, но до едно положение. :)

То и аз съм оптимист, но тройната коалиция 2 беше ясна като бял ден какво ще прави.

То само Атака хвани единият удари другият са - говорят само националистически празни приказки и лаят кучета - те и друго не могат да правят. Това е партия, която е създадена само да е в парламента и да цоца, няма никакъв управленчески потенциал да управлява. Всичките им икономически точки, биват оборени от икономист 1-ви курс.

С тази заспала гайда с устна деформация, дето ги плещи едни от битер агенция ЕЖК ....... тези са по зле и от ББ, каквото и да им пишеш, ще го кажат като факт :D Oще чакам за онези чували с милиардите към арабите да видя доказателства, както и на президента, но няма се видят ..... само лаене на кучета.

Биааро, те са отписна партия, ако не им се смени целият управленски състав и биват избирани и по лумпенски критерии.

Вече ме е страх Волен да не отиде в детска градина, че пак ще се сбие с малките и накрая ще се окаже, че лапетата са платени Соросоиди :lol: (много смешно сигурно на снимка, никой не е виждал Сорос но той е дяволът :D ) Платени борци на капитализма, борещи се срещу неговата националистическа натура :D
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Следващите избори за парламент са много далеко, да гледаме по на близко. До тогава я камилата, я камиларя.

Далеко Далеко , колко да са далеко :D
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Преди малко загуби 10 лева , просто още не го знаеш :)

Аз говорих за долари, ама и левове става, въпроса е принципен всъщност. А мисълта че Сидеров ще ти вземе 10 кинта, а аз ще ги изпия.... велико!
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Аз говорих за долари, ама и левове става, въпроса е принципен всъщност. А мисълта че Сидеров ще ти вземе 10 кинта, а аз ще ги изпия.... велико!
Сидеров ми е взел много повече от 10 лева (както и на целия български народ) та с радост ще ти платя да се почерпиш. Левове , евро , долари , франкове , квото кажеш :)
Това ненормално белокосо човече не трябва да се намира в парламента. Това е скромното ми мнение.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Сидеров ми е взел много повече от 10 лева (както и на целия български народ) та с радост ще ти платя да се почерпиш. Левове , евро , долари , франкове , квото кажеш :)
Това ненормално белокосо човече не трябва да се намира в парламента. Това е скромното ми мнение.

Бе, не трябва ама се намира и всичките му простотии му се разминават. То и другите не трябва да са там ама какво да правиш.:)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Сидеров ми е взел много повече от 10 лева (както и на целия български народ) та с радост ще ти платя да се почерпиш. Левове , евро , долари , франкове , квото кажеш :)
Това ненормално белокосо човече не трябва да се намира в парламента. Това е скромното ми мнение.

Нямам време да споря сега... оставаме долари.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Бе, не трябва ама се намира и всичките му простотии му се разминават. То и другите не трябва да са там ама какво да правиш.:)
ДОбре де , много не са за там , но този се откроява явно. Колко други депутати се биха с протестиращи, вкарваха пистолет в парламента , говореха с мегафон под градинска маса, пиянстваха в заведение в Брюксел и се биха в самолет и на летище? Как може човек , който откровено е луд/ненормален/неуравновесен да е народен представител ?
Трябва остро да се реагира срещу такива субекти иначе ще станат нещо нормално и просто ще се примиряваме с тях.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

ДОбре де , много не са за там , но този се откроява явно. Колко други депутати се биха с протестиращи, вкарваха пистолет в парламента , говореха с мегафон под градинска маса, пиянстваха в заведение в Брюксел и се биха в самолет и на летище? Как може човек , който откровено е луд/ненормален/неуравновесен да е народен представител ?
Трябва остро да се реагира срещу такива субекти иначе ще станат нещо нормално и просто ще се примиряваме с тях.

Лек оффтопик :) ако позволите

Вчера гледах по новините, че сменят Тити Папазов. И питат, този който го е предложил и впоследствие са го избрали: Добре де, той Тити си беше луд и преди 3-4 години, какво се е променило? Тогава да сте мислили.- отговорът беше: Толкова луд не беше! :lol:
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

абе какъв е тоя златен пенис дето го имат у Варна, че роската ще продава барването му за цели 15 евра
 

Горе