Рязко понижаване на баунс рейта

Здравейте, понеже досега съм наблюдавал баунс рейта в границите 50-70% и го бях сметнал за нормално, но от 2 седмици рязко падна и трайно остана в границата м/у 0.5 и 1.5 %. По принцип знам, че колкото по-малко, толкова по-добре, но това е стряскаща разлика и не знам дали е нещо за притеснение. Горе долу по-това време смених кеширащия плъгин (не знам дали има нещо общо)

Нека по-запознатите от мен да споделят мнението си, а сайта е този

Благодаря ви предварително :)

BOUNCE.PNG
 
От: Рязко понижаване на баунс рейта

Най-вероятно си направил следната глупост - добавил си 2 пъти кода на Аналитикс-а или вътре се случват 2 track page view-та.

Ако направиш сайт където баунса му е 1% най-вероятно ще вземеш нобелова награда. Дори и големите сайтове имат баунс от 30-40-50%.

PS: Нито си първия, нито последния който прави подобно нещо. Просто си виж кода на страницата и ще ти се светне ламбичката.
 
От: От: Рязко понижаване на баунс рейта

Най-вероятно си направил следната глупост - добавил си 2 пъти кода на Аналитикс-а...

Точно това и е направил. Единия му се намира в head секцията, а другия - точно преди кода му за тиксото.
 
От: Рязко понижаване на баунс рейта

Момчета благодаря ви :) Един път съм го задал от темата и един път от СЕО плъгина и виж ти какво е станало. Пак - много ви благодаря :)
 

Горе