САНДОКАН.. Wiki+

От: САНДОКАН.. Wiki+

Виж си ЛС-то от преди 1-2 дена.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Услугата предлагаш ли я за .it и главно да има действие за google.it ?
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Виж си ЛС-то от преди 1-2 дена.

В петък ми се наложи да пътувам за уикенда. Отговорих ви.

Услугата предлагаш ли я за .it и главно да има действие за google.it ?

По същият начин, както и за българските ключови думи - вариантите са или да ми предоставите статия на италиански, или да слагаме ит. ключови думи като носители на линка в скобка до английските им съответствия в текста.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Имам над 10 поръчки при @KALOS с лъвчета и маймунки и не съм имал никакви забележки. Върши си работата точно според сроковете и очакванията. Не се налага аз да мисля за тези ангажименти, когато знам, че ще свърши работата. Плащах предварително за тези резултати.
Надявам се, това да е от ползва за следващите му клиенти.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Искам да поръчам папагал, умно пиле и вихрогонче. Пиши на лс какво ти трябва.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Приятел, влез в скайп когато можеш. Да ти пратя статията и т.н
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Когато имаш възможност драсни и на мен и аз ще взема едно пиле за тест на микро нишов сайт да видя как ще е :)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Здравейте, отстъствах за седмица, услугите вече са възобновени, тези , а също и Хироусите.









В следващите два дни всеки, който поръча Мънки+ пакет и поиска това, може да получи безплатно 5 годишният WidgetShow.Com - подходящ за Уърдпред разработчици, или фенове.

Бъдете в крак с актуалните акции и отстъпки
в СЕО САНДОКАН - не пропускайте да се Абонирате за Темата!
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Страхотна услуга!

Всички виждат, че е супер оформена, но не всички знаят, че зад доброто оформление стои още по-добро изпълнение! Колегата е изключително коректен!
Поръчах 3 различни пакета. Услугата беше пръсната във времето, точно както поисках и изпълнена с точност до секунда. Няма счупени линкове, статиите са доста добри, цените също, получих адски подробен отчет за абсолютно всичко...
Нямам никакви забележки! Определено ще се използва пак, и пак, и пак... :)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Още веднъж искам да изразя искреното си възхищение от САНДОКАН пакетите.
Работят перфектно с кафеджийте. Ползвах комбинирани услуги, отложени във времето - дават почти мигновен ефект. Ще работим пак, KALOS!

пп. Също е прекрасен дизайнер на оферти - удоволствие беше за мен да имам вече два негови дизайна. Пак ще поръчвам и от това:roll:.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Искам пак да поръчам хипо, пиши на лс да видим какво ти трябва.. извинявам се, че постоянно те питам какво ти трябва, но работя с доста хора и всеки различно иска.
 
Здравей, искам да поръчам един лъв. Сайта е български, къде да изпратя статията и какво още трябва.
 
От: Re: САНДОКАН.. Wiki+

Здравей, искам да поръчам един лъв. Сайта е български, къде да изпратя статията и какво още трябва.

Само това + целеви страници и ключовите думи /може и описание за социалките, или ще извлека текст за това от самите страници/
Писах ти на ЛС
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Вече няколко пъти поръчвам различни пакети, и съм много доволен както от работата му, така и от резултатите.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

С KALOS се работи супер лесно и приятно. Услугите се изпълняват професионално и в посочената времева рамка, като същевременно почти винаги получавам някакъв бонус. Горещо препоръчвам.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Вече няколко пъти поръчвам различни пакети, и съм много доволен както от работата му, така и от резултатите.
 

Горе