СЕО помощ

nikibg

New Member
Здравей те,
от скоро започнах poker affiliate site проект. Въпроса ми е дали някой може да ми каже фирма която се занимава с СЕО. намерих няколко в интернет но не мога да разбера за какви пари горе долу става въпрос. И също така попаднах на сайтове които примерно ти гарантират някакъв определен брой трафик към сайта ти(в случая става въпрос за хора които се интересуват от хазартни залагания).До колко може да се разчита на това? Знам че това е доста конкурентен бизнес но все пак бих искал да опитам. Благодаря ви предварително.
 
arsenal, е прав. Аз преди време питах една такава фирма за оптимизация на сайт за тези ключови думи свързани с това online gambling. И наистина цените бяха фрапиращи. За 5 такива думи цената съвпада с казаното. :) А и неискам да кажа нищо, но това е много голям пазар, а и конкуренцията е доста сериозна. Толкова е голяма че се лазят и офлайн рекламите - вижда се добре по мписания, билбордове по мачовете и т.н. Но хляб има, въпроса е да си упорит там.

Еми освен да контактнеш фирмата чрез имейл, телефон <интернет телефония>, ICQ, Skype... за да разбереш цените, те даже ще ти дадат няколко плана - и твойта задача е да си избереш някой от тях. В техен интерес е да ти помогнат. А и си попадаш в мейлинг листа им. :)

Успехи :wink:
 
Blinky, за колко време ти казаха че ще те изкарат на тази ключова дума?
И за кои ключови думи, ако помниш?

А за цената не виждам нищо странно да е такава.
 
Еми за 3-6 месеца, това беше на офертата. Не че е невъзможно, но голяма магия ще трябва да правят. :) А сумата е горе долу нормална, ако резултатите са на лице. Те хубаво ще те изкарат, въпроса е къде и при какви условия? Иначе и ти сам може да се докопаш до някоя страница, но след определена 3-та, 4-та става тегаво да се расте. :wink:
 
ДА, там резултатите са предимно със сайтове "попрекалили" с оптимизирането. А това да си копуваш рекламни слотове е може би един от най-разпространените начини в тази индустрия. Примерно лайф скор сайтове продават такива или блъскат техни афилиейт банери, но идеята е че трафика се ротира между големите, захапали трафик от къде ли не.
 

Горе