СЕО текстове

stenly1236

New Member
Здравейте, предлагам писане на статии с уникално съдържание. Относно цените- за български текстове 0.80 лв. на 100 думи, за английски текстове- 1.50 на 100 думи
 
Последно редактирано:
От: СЕО текстове

В цената включени ли са точки в края на над 50% от изреченията и интервали преди дългите тирета?

П.П. 0.80 стотинки = по-малко от една стотинка.
 
От: СЕО текстове

Аз съм ползвал услугите на колегата и съм много доволен, а и става въпрос за en текстчета. Ценичките му са уникални и качеството е супер. Няма да ви покажа текстовете от него, че ще си разкрия микро нишовият сайт. А и момчето пише за доста сериозни фирми, мене колегат сео оптимизатор от фирмата ме свърза с него. :)

За всички хейтъри, колегта работи на половин цени, на тези цени никой писар няма да се навие да пише, а момчето е железен.

Stenly1236, да събера малко кинти и имам една камара идей за осъществяване.
 
Ъхъ :) Естествено, че цените са му уникални. Не съм срещал, до сега, някой да пише статии за по 0.008 лв. на 100 думи ;)

Отделно пък, без примерна статия, това което е показал по-горе .... ми се струва откровено смешно. Ако по този начин си пише статиите, по-добре да ползвам спинъри и гугул транслейт.
 
От: СЕО текстове

Може Стенли да има раздвоение на личността и сам да се хвали:rolleyes:
 
От: От: СЕО текстове

Може Стенли да има раздвоение на личността и сам да се хвали:rolleyes:

Съмнявам се. Темата е пусната тук защото се е регистрирал скоро и не може в пазара.
Ако двамата бяха един и същи човек - antony можеше да пусне тема...

99.999%, че не са един и същи човек

А това за цената - доста хора не се съобразяват какво са мислили да напишат с какво са написали...
(колко случая е имало до сега? доста, нали..)
 
От: СЕО текстове

Хора, 80 стотинки, а не 8 :) и аз се учудих, като видях коментарите

за какво си се очудил?
редактирай си поста

Здравейте, предлагам писане на статии с уникално съдържание. Относно цените- за български текстове 0.80 стотинки на 100 думи, за английски текстове- 1.50 на 100 думи
 
От: СЕО текстове

Аз съм програмист, не се занимавам с писане, но Stenly1236 го прави и аз ви го препоръчвам. Вчера пак му направих поръчка за 20 статии от по 450 думи и сутринта ми ги изпрати.

Stenly1236, хвани напиши 0.80лв, че те спукаха от базикане!
 

Горе