Търся: СЕРИОЗЕН КОНТЕНТ МЕНИДЖЪР НА САЙТ

Nambawan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Хелоу пийпъл!
Имаме един проект (тип онлайн магазин) в който трябва да вкарваме много продукти.... Примерно 50-100 000 продукта. От около 500-600 различни сайта. Търсим човек който:
- Вариант 1: Има много опит в контент, но говорим за масово управление на големи количества продукти, включващо преименуване, категоризиране в правилна категория, батч управление и т.н.
- Вариант 2: Има опит в скрейпване и сваляне на продукти от сайтове, може би тип програмист или полу-програмист с опит.
В крайна сметка това което гоним е да качим голямо количество продукти максимално евтино, но не за сметка на качеството и търсим човек който или да ги ИЗПЪЛНИ или да го ИЗМЕНАЖИРА!
Надявам се да съм го описал ясно :)
 
В крайна сметка това което гоним е да качим голямо количество продукти максимално евтино, но не за сметка на качеството
Това по-добре го редактирай, защото звучи кофти. Е то няма за сметка на какво друго да е, не ми се сърди ама... :D Или ще е евтино и с ниско качество или ще е скъпо и пак може да е с ниско качество ( все пак сме в БГ, макар че тя заразтаа вече я има и по света ) или ще е скъпо и както трябва :)
Успех пожелавам, ще си едитна коментара ако го редактираш това. Пиши ми ЛС като го направиш. Поздрави!
 
Това по-добре го редактирай, защото звучи кофти. Е то няма за сметка на какво друго да е, не ми се сърди ама... :D Или ще е евтино и с ниско качество или ще е скъпо и пак може да е с ниско качество ( все пак сме в БГ, макар че тя заразтаа вече я има и по света ) или ще е скъпо и както трябва :)
Успех пожелавам, ще си едитна коментара ако го редактираш това. Пиши ми ЛС като го направиш. Поздрави!

Много си прав. Малко оф топик. "Едно време", когато още работех като техник на pc и т.н. редовно ходех да поръчвам часто от друг "по-голям" от мен техник.

И тъй като клиента винаги бърза, бързах и аз (впрягане да се докажа).

Един ден той си свали очилата, погледна ме и каза: ти си още млад, но вървиш в моята посока. Да ти дам един съвет като на колега. В нашата среда (а и не само) има 3 опции - бързо, качествено и евтино. И понеже клиента има предимство (а.к.а. винаги е прав в БГ) може да избира 2 от тях, а 3-тата зависи от нас. Върти го както си искаш".
 
Това по-добре го редактирай, защото звучи кофти. Е то няма за сметка на какво друго да е, не ми се сърди ама... :D Или ще е евтино и с ниско качество или ще е скъпо и пак може да е с ниско качество ( все пак сме в БГ, макар че тя заразтаа вече я има и по света ) или ще е скъпо и както трябва :)
Успех пожелавам, ще си едитна коментара ако го редактираш това. Пиши ми ЛС като го направиш. Поздрави!
Ти гледай сега филм като налазят "професионалистите" със супер ниските оферти. Всичко могат, всичко знаят - после четем оплаквания.

Имам и заглавие за филма: "Когато евтиното излиза скъпо".
 
Това по-добре го редактирай, защото звучи кофти. Е то няма за сметка на какво друго да е, не ми се сърди ама... :D Или ще е евтино и с ниско качество или ще е скъпо и пак може да е с ниско качество ( все пак сме в БГ, макар че тя заразтаа вече я има и по света ) или ще е скъпо и както трябва :)
Успех пожелавам, ще си едитна коментара ако го редактираш това. Пиши ми ЛС като го направиш. Поздрави!

максимално евтино, но не за сметка на качеството - как от това стигна до заключение, че търси евтино?!
На теб и дефнюза трябва да ви минават през одобрение постовете
 
максимално евтино, но не за сметка на качеството - как от това стигна до заключение, че търси евтино?!
На теб и дефнюза трябва да ви минават през одобрение постовете
А ти как точно го тълкуваш? Щях и аз да пиша по въпроса, че качество и евтино са Антоними тук, но идва малко спам. Бих писал на разумни цени, но никога не евтино.
 

Горе