СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

слона кърти всичко. Аз имам предложение да вкарате екскурзии, спортни събития, културни събития. Главни оферти свързани със свободното време, поне аз мисля, че това търсят хората основно
 
От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

слона кърти всичко. Аз имам предложение да вкарате екскурзии, спортни събития, културни събития. Главни оферти свързани със свободното време, поне аз мисля, че това търсят хората основно
Работим в тази насока - специално туризъм, културни (и по-некултурни) събития :)
 
От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

ами честито! ще ми се да има повече предложения за мъже :D някак до сега съм купил само 2 пъти по 1 ваучер за ресторанти от конкуренцията, тези коламаски и спа процедури не са ми на сърце хах

иначе гледате да избягате от модела с едно предложение, може и да е успешно ,но пък може и да се разконцентрират хората... знам ли
аз лично чакам групон да дойдат в бг, които са голямата звезда в интернет пространството в последната година. имат и доста хитра стратегия за разрастване и рано или късно ще купят някой от българските варианти, просто не може в целия ес, швейцария и турция да има, а в българия да няма? вече почти не голяма страна в света без групон :D
 
От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

да, и аз бях гледал домейните, само .to е свободно на групон

иначе ви пожелавам успех!
според мен ще има голям успех намаление на смяна на гуми, или на зимни гуми.. нещо такова, защото автофорумите много често събират хора за купуване на гуми с отстъпки. винаги пред зимния сезон се търсят, пък и оборота от нещо такова ще е много по-голям, съответно процента печалба за сайта
 
От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

Аз ако бях от един от четирите града и имаше купон за месечна карта за фитнес бих се възползвал. Това е подходящо не само за мъже но и за жени. А и в Бургас са запалени бодибилдери и нищо чудно да ги разграбят като топъл хляб.
 
От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

Само да отбележа нещо за слон-а . Имате оферта за закупуване на "звезда" за 109.99 като това е намаление с 39%
http://slon.bg/sofia/19-podarete-istinska-zvezda-na-lubim-chovek-samo-za-109.99
На самия сайт на който става регистрирането на "звезди" цената е 99.99 .
http://www.spacestarregistry.com/order.php .

Това намаление сигурно го е нямало когато сте пускали вашия слон но прави кофти впечатление ...

Моя е грешката . Това било за премиум пакет сори
 
Последно редактирано:
От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

Аз ако бях от един от четирите града и имаше купон за месечна карта за фитнес бих се възползвал. Това е подходящо не само за мъже но и за жени. А и в Бургас са запалени бодибилдери и нищо чудно да ги разграбят като топъл хляб.

Мда за фитнес-клубовете не лоша идеята,особенно за новоткритите,защото те все още нямат изградена мрежа от постоянни клиенти .Все пак е по -добре оборот с 50% намалени карти,отколкото никакъв оборот.
 
От: СЛОН.БГ - стартира най-накрая :)

Фитнес клубовете са в набелязаните цели, а и не само.
За мъжката (и не само) аудитория предвиждаме картинг, пейнтбол и други мъжки забавления, които обаче няма да издам за сега. :)
 

Горе