СОФТУЕР за СЪБМИТ В БГ ДИРЕКТОРИИ

Статус
Not open for further replies.
От: От: От: СОФТУЕР за СЪБМИТ В БГ ДИРЕКТОРИИ

Иначе плъгина се казва chickenfoot
Ако и това не отговаря на въпроса ти, просто не мога да разбера ...

Отговаря напълно. ИЗВИНЯВАМ СЕ обаче имам доуточняващ въпрос - има ли някакъв проблем с новите версии на firefox, знам че пилешкия крак не се ъпдейтва повече от година и дори на официалния сайт изрично си пишеше (не ми се търси сега), че гарантират безпроблемна работа до Firefox 3.

Моля, за изясняване - въпросът не е заяждане, правих проучване преди време за своя разработка за лични нужди и ми се наложи да се запозная с алтернативите на imacros. Детайлен (успокоителен) отговор на въпроса ми ще е от полза за продажбите със сигурност.

Благодаря!
 
От: От: От: СОФТУЕР за СЪБМИТ В БГ ДИРЕКТОРИИ

разбира се, че може..просто ги мсеняшва...

но сигурно питаш дали това е автоматично или поне дали поддържа спин отговора за сега е - Не

не разбрах само ли си ги сменя или трябва освен капчите и категориите да сменям и описанията и заглавията аз ,
въпроса е конкретно мога ли да задам 60 описания и 60 заглавия и само да се пише капчата , тъй като и сега ползвам продукт в който единственото което ми трябва е да напиша капчата и категорията, но не сменя автоматично описанията !
 
От: От: От: СОФТУЕР за СЪБМИТ В БГ ДИРЕКТОРИИ

Това съм забравил да спомена ...
Работи само със версия 3.x

Ами когато продаваш нещо не е зле да споменаваш такива подробности - ето аз имам нов въпрос:

Значи трябва да пусна в канала всичките си плъгини, които са се пръкнали след тройката само за да използвам пакета?​

Аз разбирам да говорехме за някакъв умрял браузър дето ми е все тая дали ще го имам или няма да го имам, но практически трябва да се откажа от един от основните си инструменти за работа за да събмитвам в бг директории? Имаше една анкета някъде из форума за най-популярния браузър и доколкото помня везните силно клоняха към Firefox-a. Много силно се съмнявам гласувалите с охота и ентусиазъм да се върнат на тройката.

chickenfoot не е ъпдейтван от декември 2009 година и оставам с впечатлението, че няма някакви изгледи за ъпдейти

http://groups.csail.mit.edu/uid/chickenfoot/index.php

Късмет с продажбите - определено ще ти трябва в големи количества особено ако не промениш свадливо-заядливия тон на отговорите на въпросите на потенциалните си клиенти.
 
Бе стига сте му задавали въпроси на човека, почвайте да купувате!
 
От: СОФТУЕР за СЪБМИТ В БГ ДИРЕКТОРИИ

ти си решаваш
аз например не съм направил това.

Поздрави.

Мхм. Предполагам можеш да помогнеш с още един уточняващ въпрос:

Как да изтрия текущата си версия на Mozila Firefox и да премина на по-стара версия на Mozila Firefox за да мога да ползвам продукта изобщо?

Не, че не мога да си го намеря, но определено ще помогне на твоите клиенти да се ориентират по-бързо.

Благодаря!
 
От: СОФТУЕР за СЪБМИТ В БГ ДИРЕКТОРИИ

Виж сега спрямо теб съм се въздържал много от коментари, понеже доста време ми публикува обяви и бях доволен... ама после нещо ти стана и осра едни добавяния по мрежи, както и да е...
ПРОСТО СЕ ЧУДЯ КАК ТИ КОЙТО ДО ВЧЕРА БАЧКАШЕ НА АНГАРИЯ ЗА 5 ЛЕВА, И ВИНАГИ СИ МЕ УЧУДВАЛ С АМАТЬОРСКИТЕ СИ ВЪПРОСИ ПУСНАТИ КАТО ТЕМИ В ТОЗИ ФОРУМ, КОИТО ПОКАЗВАТ ЧЕ СИ МНОГО ЗЛЕ С МАТРИАЛА И ПИТАШ ЗА НЕЩА КОИТО ВСЕКИ АМТЬОТР ТРЕТА ФАЗА ЗНАЕ , ИЗВЕДНЪЖ ЗАПОЧНА ДА ПИШЕШ СОФТУЕРИРАЗНИ ?
КАК ДА ИМАМ ДОВЕРИЕ НА ТВОЯ ПРОДУКТ КАТО ВЗЕМА В ПРЕДВИД ПРЕДИШНИЯ ТИ ОПИТ И ЗНАНИЯТА ТИ? ВЪЗРАСТА И ВРЕМЕТО КОЕТО СЕ ЗАНИМАВАШ С УЕБ УСЛУГИ ?
ТОВА Е ВСЕ ЕДНО АЗ ДА ПУСНА ЧЕ ПИША ПРОГРАМИ НА ИШЛЕМЕ?
Не мога да повярвам че ти сам си написал нещо подобно, освен ако си някакво бързоразвиващо се?
Къде си крил тоя талант досега?
Затова се учудвам, не исках публично да пляскам съмненията си, ама аз от малко паля... Та аз не вярвам че ти сиседнал и от нулата си направил нещо, според мен си свалил от някъде заготовка за чужди сайтове и си я преправил за бг-такива
а?
И СЪМ КАЗВАЛ МНОГО ПЪТИ ЧЕ ОБИЧАМ ДА ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ, ЩОТО СИ ПАДАМ ПО ГОЛЕМИ РАБОТИ :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе