СОЦИАЛНА МРЕЖА-добави, гласувай, общувай...

nikoo11

Member
Здравейте,
От известно време не съм писал във форума, тъй като нямаше какво да споделя с Вас. А сега реших да покажа:
СОЦИАЛНА МРЕЖА-добави, гласувай, общувай...
Надявам се да съм Ви полезен...

P.S. Едно голямо БЛАГОДАРЯ на oggin от екипа на dao.bg .
 
Добре де не станаха ли много тия сайтове. Това че върви в интернешънъл не значи че тук ще проработи. По мое мнение - никога няма да има интерес!
 
slr каза:
Добре де не станаха ли много тия сайтове. Това че върви в интернешънъл не значи че тук ще проработи. По мое мнение - никога няма да има интерес!
Ще има, ама не към всички. Нормално е да се роят, по-добре да има отколкото да няма, после ще се види кой е по-добър и те така те.
 
Хубаво, ти казваш ще има, аз казвам няма да има. Залагай нещо и аз ще заложа. Избери си каквото ти е кеф, а аз ще заложа нещо със същата равностойност в левове, долари, марки или евро.

СОЦИАЛНА МРЕЖА-добави, гласувай, общувай... ГЛАДУВАЙ
 
Няма хубав и лош сайт, има хубаво и добро управление.

Всичко си зависи от теб.

На мен сайта ми хареса.
 
slr каза:
Хубаво, ти казваш ще има, аз казвам няма да има. Залагай нещо и аз ще заложа. Избери си каквото ти е кеф, а аз ще заложа нещо със същата равностойност в левове, долари, марки или евро.

СОЦИАЛНА МРЕЖА-добави, гласувай, общувай... ГЛАДУВАЙ
И в монголски тугрици да залагаме се тая, не зависи нито от мене нито от тебе, зависи си от човека дето го прави как ще го промотира, колко сериозно иска да го развива, какви усилия е готов да вложи и все фактори, които нито мога да контролирам, нито пък имам желание :)

Така че, само мога да пожелая успех на момчето в начинанието му и да си наляга парцалите :wink:
 
zaaron каза:
slr каза:
Хубаво, ти казваш ще има, аз казвам няма да има. Залагай нещо и аз ще заложа. Избери си каквото ти е кеф, а аз ще заложа нещо със същата равностойност в левове, долари, марки или евро.

СОЦИАЛНА МРЕЖА-добави, гласувай, общувай... ГЛАДУВАЙ
И в монголски тугрици да залагаме се тая, не зависи нито от мене нито от тебе, зависи си от човека дето го прави как ще го промотира, колко сериозно иска да го развива, какви усилия е готов да вложи и все фактори, които нито мога да контролирам, нито пък имам желание :)

Така че, само мога да пожелая успех на момчето в начинанието му и да си наляга парцалите :wink:

Прав си. Аз също му желая много успех и дано да успее.
 
Благодаря за пожеланията.
Причината да не купя отделен домейн, е че реших това да е допълнителна услуга за посетителите на i-rechnik.info.
Може да Ви е интересна статията Историята на i-rechnik.info.
Проследих дискусията, която сте заформили. Интересно ми бе за облога, но се осъзнахте че не зависи от Вас. А може и да зависи от Вас, ако започнете да добавяте.
Също така бих искал да поканя хората от форума в мрежата, за да има още едно полезно място в БГ пространството.
 
нико, изглеждаш ми свестен и ми харесва подхода ти.
Оправи линка към историята, защото е грешен.

Поздрави
 
10x Blinky, ама както често взе да става пак без мен мина събитието. жалко, някой бил ли е да раздуе? щото nbsp, пак отишал само да порка :) и предприемите и те последвали светлия му пример май :)

btw като гледам и в irechnik го има този проблем горе с кирилицата :-(
 

Горе