[СПЕЦИАЛНО]НЕОГРАНИЧЕН Хостинг 2 години

Borisov

Active Member
Здравейте,

На сцената се появи нов хостинг, който през април (по-точно за 1 април) направи неофицялна промоция - 1 година безплатен хостинг за всички, които са научили за промоцията - общо 1800 човека се възползваха.

Промоцията се организира от:

>>> Host1Plus <<<

Сега, за да отбележат офицялното стартиране на хостинга предлагат следната промо оферта валидна само една седмица:


Хостинг "Maxi" за 2 години, който включва:

[-] Безплатен .com/ .org/ .net/ .biz домейн за всеки нов потребител
[-] Мултидомейн хостинг - неограничен брой домейни
[-] Сървъри разположени в 5 страни: САЩ, Англия, Германия, Литва, Холандия, Сингапур (можете свободно да изберете вашия, според нуждите си)
[-] 24/7 (ама наистина 24/7 съпорт)
[-] Неограничено дисково пространство
[-] Неограничена връзка
[-] Неограничен брой emails
[-] Неограничен брой MySQL бази данни
[-] Custom админ панел (отделен за всеки домейн, хостван на акаунта, а не общ за всички домейни, т.е. с други думи, все едно имате различни хостинг акаунти за всеки домей по отделно)
[-] Онлайн акаунт мениджмънт

Цената без промоция на месец за такъв тип хостинг е $8.00, което прави общо 12 месеца * 2 години * $8.00 = $192

Промоционалната цена за вас е:
$70



Можете да се възползвате от промоцията на следния адрес:

>>> 2-Years-Hosting <<<

или




Надявам се промоцията да ви хареса!

Благодаря на ВСИЧКИ за вниманието!


Допълнителна информация:
1. Тази тема е одобрена от администратор.
2. Можете да задавате въпросите си директно в темата.
3. Ако нямате какво да споделите по темата МОЛЯ ВИ не пишете в нея!
 
От: [СПЕЦИАЛНО]НЕОГРАНИЧЕН Хостинг 2 години

Добра оферта си ни предоставил. Ако някои иска може да се възползва от нея, както и предполагам, че ще получи отговори по зададени към офертата въпроси. Искам да кажа в този ред на мисли, че е хубаво да се замислите както към сайтове, така и към други неща (хостинг, дизайн, контент, линкове), за да може да си развивате мрежи от продуктови сайтове с цел бъдещо печелене от тях. Както наблюдавам аз в последно време има много добри предложения, които могат да помогнат предприемачеството Ви. Успехи с предложението. ;)
 
От: [СПЕЦИАЛНО]НЕОГРАНИЧЕН Хостинг 2 години

Цената без промоция на месец за такъв тип хостинг е $8.00, което прави общо 12 месеца * 2 години * $8.00 = $192

Промоционалната цена за вас е:
$70



Аз бих го сметнал по още един начин:

70$ - 10$ (домейн) = 60$
60$ / 730 (2 години х 365) = 0.08$ на ден!!!!

До края на седмицата ли е промоцията?
 
От: От: [СПЕЦИАЛНО]НЕОГРАНИЧЕН Хостинг 2 години

Аз бих го сметнал по още един начин:

70$ - 10$ (домейн) = 60$
60$ / 730 (2 години х 365) = 0.08$ на ден!!!!

До края на седмицата ли е промоцията?

Така не съм се сещал да го смятам, обаче още повече ми харесва!

Отностно продължителността на промоцията, преди час получих мейл, че промоцията продължава до:
7 ЮНИ

Който се възползва до тогава, възползва. Така като гледам, сайта на първо място с трафик, хостван там е мп3 каталог, така че правете си изводите сами ...
 

Горе