СПЕШНО: Продавам 3 системи - ЕВТИНО!

SLADE

New Member
Здравейте, много ми трябват малко пари и видях, че имам 3 системи от сайтове, които вече няма да работят... и реших да ги продам - евтино!
Няма да давам обяснение на системите за какво са, защото ясно се вижа от демотата им...

Система №1: демо
Система №2: демо
Система №3: демо

На система №1 ще се сменява системата с нова и за това тази се продава - да не ме питате защо е на домейн и дали той се продава... домейна не се продава.
На система №3 грешката отгоре по страниците я дава, защото системата е качена на localhost и се получава от session_start();
Цените са по договаряне(както казах не са скъпи)!!!

За контакти:
Skype: triplesto


Поздрави!
 
Тук започват да се продават все по-интересни неща :)

Грешката със session_start() не ти е от localhost, а защото имаш utf-8 BOM signature в някой файл, който се инклудва преди session_start.
 
От: СПЕШНО: Продавам 3 системи - ЕВТИНО!

Продавам това, което виждате - СПЕШНО!
Система №2 и система №3 за 50лв.
 
От: СПЕШНО: Продавам 3 системи - ЕВТИНО!

Системата си е на v3sk0z,CaprpeX с ядро на гора но това не значи че е с готови кодове!
Лично съм я имал системата с всички файлове и те уверявам че тази не е цялата ;)
1. Ако продаваш продавай качествено.. не с развален енкодинг даже се чудя как не е само html..
2. Наясно ли си че с 2-3 клика могат да я вземат?
3. Нямаш sql :)
и Така това е от мене
Това е само за No:3
Сега и за No:2
Системата е фрее ето ви линк http://www.multiupload.com/2463KSMEHR
П.С: До No:1 ще кажа че я нямаш просто дай твое демо да видим :p
Поздрави, Petio!
 
От: СПЕШНО: Продавам 3 системи - ЕВТИНО!

ако за 3 тата имаш и SQL фаила,може да помисля да я купя.
Просто съм наясно,че го нямаш,и че системата не е твоя.Знам коя я писа,затова,че сега ще му пиша,и ако има лиценз гориш ;)
 

Горе