СПЕШНО - Разпродажба на над 700 броя бижута - обеци, гривни, колиета

KaterinaK

Member
Ликвидирам аутлет бижута, които няма къде да държа ВЕЧЕ, ликвдидирах онлайн магазина и вече няма място за нищо вкъщи.

Бижутата са с оригинални етикет, имам и допълнителни етикети, бонус подарявам и етикиращ пистолет с кутия с пластмасови пръчки за етикети.

Бижутата са на марките Mohito, Chillin, Reserved, House

Нямам снимки на всичките бижута, но имам на основните модели, има и много повтарящи се модели.

Взимане лично в близост до София, на 10 км от западната й част или с преглед през куриер.

Цена по договаряне.
 
Питам само от любопитство, имаш ли нещо за показване какво имаш налично. :)

П.П: Оправи си на сайта в подписа менюти - Home – mobile да се извади, както и сложи си някакъв футър. ;)
Питам само от любопитство, имаш ли нещо за показване какво имаш налично. :)

П.П: Оправи си на сайта в подписа менюти - Home – mobile да се извади, както и сложи си някакъв футър. ;)

Мога да пратя във вайбър 0899274796
 
Бижутата са с оригинални етикет, имам и допълнителни етикети, бонус подарявам и етикиращ пистолет с кутия с пластмасови пръчки за етикети (1000 броя, ремонтен комлект за бижутата над 500 части.

Бижутата са на марките Mohito, Chillin, Reserved, House

Взимане лично в близост до София, на 10 км от западната й част или с преглед през куриер.

ПОДАРЪК 100 бр. аксесоари, ключодържатели, обеци, колиета и гривни

Тънки до средни гривни - 187 бр
Обеци - 108 бр.
Пръстени - 17 бр.
Тънки гривни халки - 80 бр.
Големи халки - 54 бр.
Големи колиета - 70 бр.
Тънки колиета - 197 бр
 
Аз не бях готова с преброяването, снимането и обработването, отделно родих и махнах обявата. Ела да ги видиш на живо в София. 800 броя с подаръците 600 лева. Ще имаш и снимките им. Издсвам и фактура
 

Горе