Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Не, само. Много хора споделят нашите gif-ве и от там идват също, също така съм виждал и други страници да споделят наши gif-ве(без да сме се разбрали да го правят).
Ама хайде да си говорим ясно и уважително де :) Това, че "много хора" споделят гиф-овете ти да не би да се случва ей-така от само себе си?? Споделят КОИ публикации - публикувани КЪДЕ - в тези само странички с общо 20 000 фена ли? Споделянията са следствие на публикации някъде, а не са първоизточник, нали така? ;)
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Може ли цена и линк на ЛС.

// Между другото след последните промени на фейсбук за споделяне на линкове е нормално да се вдигнат посещенията доста. Повечето незнаят че кликат на линк. Според мен след месец най-много ще спаднат посещенията.
 
От: От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Ама хайде да си говорим ясно и уважително де :) Това, че "много хора" споделят гиф-овете ти да не би да се случва ей-така от само себе си?? Споделят КОИ публикации - публикувани КЪДЕ - в тези само странички с общо 20 000 фена ли? Споделянията са следствие на публикации някъде, а не са първоизточник, нали така? ;)

Потребителите харесващи дадени публикации ги споделят в свойте дневници, от там техните приятели ги виждат и кликат. Както сигурно знаете, за да се види даден gif трябва да се отвори в сайта, не може да се гледа във фейсбук.
 
От: От: От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Потребителите харесващи дадени публикации ги споделят в свойте дневници, от там техните приятели ги виждат и кликат. Както сигурно знаете, за да се види даден gif трябва да се отвори в сайта, не може да се гледа във фейсбук.

Ама нали те помолих да си говорим ясно и уважително ;) На китайски ли трябва да те питам тези "дадени публикации"(линкове към сайта с гифчета) къде ПЪРВОНАЧАЛНО ТИ ги публикуваш, че да бъдат споделяни ВПОСЛЕДСТВИЕ и да достигнат упоменатите от теб импресии и доходи??
Похвално е , че си дал толкова инфо за импресиите, които правиш и добрите що-годе месечни доходи, но след като ми искаш четирицифрена!!?? сума за елементарното сайтче + 5 странички с мижавите 20 000 хиляди фена, а и ме убеждаваш, че тази четирицифрена!!?? сума ще си я възвърна за 7-8 месеца, защо шикалкавиш и не ми отговориш директно и ясно на въпросите ми тук и в личните??
Сега отново ще задам въпросите си ясно и конкретно :
1. Казваш ми всъщност, че импресиите и доходите, които си описал, ги правиш с 90% трафик от ФБ с публикуване на линкове към сайта с гифове САМО в тези общо около 20000 фена странички ли? Тоест, ти от публикуването на линкове в тези странички вкарваш например 10 човека дневно, ама след като те споделят гифчетата в своите дневници и после приятелите им влизат и те споделят и т.н. - накрая за деня вече имаш 10 000 импресии? Или истината е , че публикуваш линкове И в тези странички, но и в други, по-големи страници, които не влизат в пакета, който продаваш?
2. Вярно ли е , че публикуваните линкове (към сайта с гифчета) в тези 5 странички с мижавите 20 000 хиляди фена почти никой не ги е харесвал , камо ли споделял?
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

И на мен малко инфо и най-вече дали автоматично се публикуват снимките в фейсбук
 
От: От: От: От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Ама нали те помолих да си говорим ясно и уважително ;) На китайски ли трябва да те питам тези "дадени публикации"(линкове към сайта с гифчета) къде ПЪРВОНАЧАЛНО ТИ ги публикуваш, че да бъдат споделяни ВПОСЛЕДСТВИЕ и да достигнат упоменатите от теб импресии и доходи??
Похвално е , че си дал толкова инфо за импресиите, които правиш и добрите що-годе месечни доходи, но след като ми искаш четирицифрена!!?? сума за елементарното сайтче + 5 странички с мижавите 20 000 хиляди фена, а и ме убеждаваш, че тази четирицифрена!!?? сума ще си я възвърна за 7-8 месеца, защо шикалкавиш и не ми отговориш директно и ясно на въпросите ми тук и в личните??
Сега отново ще задам въпросите си ясно и конкретно :
1. Казваш ми всъщност, че импресиите и доходите, които си описал, ги правиш с 90% трафик от ФБ с публикуване на линкове към сайта с гифове САМО в тези общо около 20000 фена странички ли? Тоест, ти от публикуването на линкове в тези странички вкарваш например 10 човека дневно, ама след като те споделят гифчетата в своите дневници и после приятелите им влизат и те споделят и т.н. - накрая за деня вече имаш 10 000 импресии? Или истината е , че публикуваш линкове И в тези странички, но и в други, по-големи страници, които не влизат в пакета, който продаваш?
2. Вярно ли е , че публикуваните линкове (към сайта с гифчета) в тези 5 странички с мижавите 20 000 хиляди фена почти никой не ги е харесвал , камо ли споделял?

Здравейте,

Както казах и на ЛС и тук в предишен коментар, НЕ САМО ОТ НАШИТЕ СТРАНИЦИ!!! Имаме страници с които сме се разбрали, да публикуват нашите gif снимки, тях няма как да ги продадем, защото не са наши, а имаме договорка с тях да ги публикуват. Сумата, която съм Ви дал е реалната цена сайта, формулата по която е образувана се използва при 99% от продажбите. Приходите на месец Х 12 месеца, даже ние сме сметнали приходите Х 10 месеца. Това е реалната сума на сайта, без да слагаме допълнителните разходи които сме дали при създаването на проекта.
 
Re: От: От: От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Ама нали те помолих да си говорим ясно и уважително ;) На китайски ли трябва да те питам тези "дадени публикации"(линкове към сайта с гифчета) къде ПЪРВОНАЧАЛНО ТИ ги публикуваш, че да бъдат споделяни ВПОСЛЕДСТВИЕ и да достигнат упоменатите от теб импресии и доходи??
Похвално е , че си дал толкова инфо за импресиите, които правиш и добрите що-годе месечни доходи, но след като ми искаш четирицифрена!!?? сума за елементарното сайтче + 5 странички с мижавите 20 000 хиляди фена, а и ме убеждаваш, че тази четирицифрена!!?? сума ще си я възвърна за 7-8 месеца, защо шикалкавиш и не ми отговориш директно и ясно на въпросите ми тук и в личните??
Сега отново ще задам въпросите си ясно и конкретно :
1. Казваш ми всъщност, че импресиите и доходите, които си описал, ги правиш с 90% трафик от ФБ с публикуване на линкове към сайта с гифове САМО в тези общо около 20000 фена странички ли? Тоест, ти от публикуването на линкове в тези странички вкарваш например 10 човека дневно, ама след като те споделят гифчетата в своите дневници и после приятелите им влизат и те споделят и т.н. - накрая за деня вече имаш 10 000 импресии? Или истината е , че публикуваш линкове И в тези странички, но и в други, по-големи страници, които не влизат в пакета, който продаваш?
2. Вярно ли е , че публикуваните линкове (към сайта с гифчета) в тези 5 странички с мижавите 20 000 хиляди фена почти никой не ги е харесвал , камо ли споделял?

Подкрепям те изцяло.

Забелязъх, че всичките GIF-чета в този уеб сайт, са изкрадени от моите сайтове. Абсолютно досущ. Даже няма и някакви различни. :lol:
Искаш му 4-цифрена сума за този уеб сайт?

Че ти с 20к фена, никъв трафик няма да му направиш, а и парите от гифчетата, са страшно малко, защото рекламите компании(адсенс) ограничават страшно много тези тип сайтове, и им показват най-ужасните реклами.

Реалната стойност на този уеб сайт може би е около 60-100 лева МАКС,(без фб страниците), като се има на предвид, не за друго, ами заради откраднатите гифчета вътре.

Успех на купувача.
 
От: Re: От: От: От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Подкрепям те изцяло.

Забелязъх, че всичките GIF-чета в този уеб сайт, са изкрадени от моите сайтове. Абсолютно досущ. Даже няма и някакви различни. :lol:
Искаш му 4-цифрена сума за този уеб сайт?

Че ти с 20к фена, никъв трафик няма да му направиш, а и парите от гифчетата, са страшно малко, защото рекламите компании(адсенс) ограничават страшно много тези тип сайтове, и им показват най-ужасните реклами.

Реалната стойност на този уеб сайт може би е около 60-100 лева МАКС,(без фб страниците), като се има на предвид, не за друго, ами заради откраднатите гифчета вътре.

Успех на купувача.

Както казах вече, трафика не идва само от тези страници. Ние сме се разбрали с още 5 или 6 страници да споделят снимките, като това ще продължи и след продажбата на сайта. За малко по-малко от 18 дни, сайта е направил 80Евро от AdSense.
 
От: От: Re: От: От: От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с при

Както казах вече, трафика не идва само от тези страници. Ние сме се разбрали с още 5 или 6 страници да споделят снимките, като това ще продължи и след продажбата на сайта. За малко по-малко от 18 дни, сайта е направил 80Евро от AdSense.
Приятелче, за кой ли път те призовавам да говориш У-В-А-Ж-И-Т-Е-Л-Н-О! Тоест, не говориш на наивници, глупаци и малоумници!! Кво ми повтаряш по няколко пъти едни и същи глупости ?? Питах те и на лично и не получих отговор - щом тези "5 или 6 страници" дето ти докарват този трафик не влизат в цената ти, кое струва 2500 лв. в пакета , който продаваш? Пикливите 5 странички с около 20 000 фена общо дето нито едно харесване и споделяне нямат на линковете - те ли струват толкова или елемантарното ти сайтче?? Кво си ми заповтарял как умножаваш СЕГАШНИТЕ си месечни доходи по еди колко си месеца и как съм щял да си върна инвестицията след 8 месеца??! Хайде направи за 18 дни 80 евра САМО с нещата, които продаваш за 2500лв и тогава наглей! То бива наглост и безочие, ама твоето ме изкара извън нерви! И хайде мен ме зарежи, ама не се ли усещаш , че си смешен??
 
От: От: От: Re: От: От: От: От: От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с

Приятелче, за кой ли път те призовавам да говориш У-В-А-Ж-И-Т-Е-Л-Н-О! Тоест, не говориш на наивници, глупаци и малоумници!! Кво ми повтаряш по няколко пъти едни и същи глупости ?? Питах те и на лично и не получих отговор - щом тези "5 или 6 страници" дето ти докарват този трафик не влизат в цената ти, кое струва 2500 лв. в пакета , който продаваш? Пикливите 5 странички с около 20 000 фена общо дето нито едно харесване и споделяне нямат на линковете - те ли струват толкова или елемантарното ти сайтче?? Кво си ми заповтарял как умножаваш СЕГАШНИТЕ си месечни доходи по еди колко си месеца и как съм щял да си върна инвестицията след 8 месеца??! Хайде направи за 18 дни 80 евра САМО с нещата, които продаваш за 2500лв и тогава наглей! То бива наглост и безочие, ама твоето ме изкара извън нерви! И хайде мен ме зарежи, ама не се ли усещаш , че си смешен??

Извинявай, мисля, че се отнасям уважително към всеки един. Проекта ще продължи да получава трафика които идва от другите страници, това е гарантирано! Хората ще продължат да споделят снимките, дори след продажбата.
Повтарям го, защото така се изчислява цената и това е цената, която сме задали.
Не знам защо се заяждаш с нас, след като няколко пъти пиша всичко, което е точно така и давам нужната информация.
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Аз ще ти отговоря щото май не искаш да разбереш.
Кое струва 2500лв от това което продаваш ?
Като изключим другите страници в които се публикува с тези твои 20к колко пари прави сайта ?
Отделно нали не вярваш, че някой ще ти даде 2500лв за сайтче без съдържание с 20к фена в няколко страници което е на 20 дни.
Направи няколко месеца като си докарваш трафик само от тия 20к фена и тогава смятай колко вади "сайта".
Или друг вариант: Аз ще ти дам 20к страница и 1 сайт (кеф ти новинарски, кеф ти за видео или гифчета) и то само за 2000лв.
Продаваш за 2500 и вадиш 500 лесни лева.
Просто офертата ти е несериозна иначе нищо лично.
Поздрави.
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Аз ще ти отговоря щото май не искаш да разбереш.
Кое струва 2500лв от това което продаваш ?
Като изключим другите страници в които се публикува с тези твои 20к колко пари прави сайта ?
Отделно нали не вярваш, че някой ще ти даде 2500лв за сайтче без съдържание с 20к фена в няколко страници което е на 20 дни.
Направи няколко месеца като си докарваш трафик само от тия 20к фена и тогава смятай колко вади "сайта".
Или друг вариант: Аз ще ти дам 20к страница и 1 сайт (кеф ти новинарски, кеф ти за видео или гифчета) и то само за 2000лв.
Продаваш за 2500 и вадиш 500 лесни лева.
Просто офертата ти е несериозна иначе нищо лично.
Поздрави.
Точно това се опитвам цял ден да го накарам да си признае и да спре да ми говори като на тъпак, ама не , той си е нагъл и продължава да става все по-смешен и жалък ;) Нищо лично и от мен, просто не понасям такива наглеци по принцип! От мен има червена шарлатанското си поведение!
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

До колкото видях, тези пари от AdSense са получени за един месец. От къде гарантирате, че същият приход ще продължава и занапред.

Също така, защо продавате този сайт, щом е толкова популярен и доходоносен?

Това са въпросите ми :)
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Не аз съм смешния, а ти и дори ставаш жалък, щом цената за теб е висока, може да затвориш темата има един червен бутон горе. Смятам, че зад това ти поведение се крие една завист, която те кара да пишеш тези неща, понеже ти не може да имаш сайта, се опитваш да го съсипеш, няма как да стане. Сайта продължава да носи приходи и дори да правиш черен PR.

@Stoyan Dimitrov, не тези пари са направени от началото на Септември месец. Продаваме го поради лични прични.
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Няма как на базата на няма и един месец да пресметнеш по този начин колко ти струва сайта... Разбирам да е от 1 година, и всеки месец да си ги правил тези 80€.
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Не аз съм смешния, а ти и дори ставаш жалък, щом цената за теб е висока, може да затвориш темата има един червен бутон горе. Смятам, че зад това ти поведение се крие една завист, която те кара да пишеш тези неща, понеже ти не може да имаш сайта, се опитваш да го съсипеш, няма как да стане. Сайта продължава да носи приходи и дори да правиш черен PR.

@Stoyan Dimitrov, не тези пари са направени от началото на Септември месец. Продаваме го поради лични прични.

Разбирам те, че ти е много кофти дето с въпросите ми не ти минава плоското опитче да омаеш някого с многото ти инфо и математики, но това твоето си е чиста проба шарлатанство! Разбира се , че си е твое право да искаш и 25 000 лв., но да се опитваш да омаеш и убедиш някого, че БЕЗ ЧУЖДИТЕ СТРАНИЦИ, КОИТО ТИ ДОКАРВАТ ЦЕЛИЯ ФБ ТРАФИК И ТЕ НЕ ВЛИЗАТ В ЦЕНАТА, щял съм да имам същите импресии и приходи - това си е наглост и шарлатанство!
И имай доблестта да не се излагаш повече с лапешките си изказвания! Не ти правя опити да ти очерня сайта - каквото и да пиша аз тук, феновете дето ги спамите пак ще си цъкат на линковете ;) , а и на всеки е ясно, че с публикациите в чуждите страници ще докарваш тези доходи!
За твое добро те съветвам за кой ли път да спреш да бълваш глупости и да се излагаш така, а да си тракйаш, да удряш много молитви и да палиш много свещички с надеждата, че някой абсолютен шаран ще ти даде повече от 350 лв . за това, което си представил, че продаваш.
А дали и кога ще натискам разни бутони не си ти дето ще ми даваш акъл ;)
От мен толкоз - достатъчно се изясниха схемите ти и достатъчно ти вдигах темичката, да почерпиш!
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Не смятам да отговарям на зависливи коментари, повече.
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

1-во: Тези 20К харесвания на 2-те страници е почти невъзможно да ти генерират трафик от 11К+ посещения дневно;
2-ро: Виждал съм реклама на гифчетата от този сайт в много страници, които са над 20К общо.. Виждал съм реклами на сайта ти в страница със 100К+ харесвания, страница със 70К+ харесвания и други големи страници.
3-то: Разбрах, че искаш 2500лв (ако не се лъжа) за сайта, страниците и приходите.. Извинявай, но кое по-точно от тези неща струва 2500лв!? Ще ти дам малка равносметка - 1 страница с 20К харесвания = 300-350лв; домейн+хостинг = 20-30-40лв макс; системата на сайта е ужас; приходите в Adsensе са 140-150лв..

И какво се получава в крайна сметка: 300 + 30 + 150 = 480лв.. Т.е с 330лв (като изключим печалбата) можеш да си направиш всичко, а ти искаш 2350лв (изключим печалбата).. Извинявай, но едва ли някой е толкова тъп да се излъже! :)
 
От: Сайта за gif снимки + facebook сраници към него с приходи

Това, че твоят сайт не се разви и сега правиш тук такива коментари, е твой проблем.

Всичките коментари са направени от собственици на конкурентни сайтове и от хора със завист.
 

Горе