Сайта ми го няма в Google , като напиша урлто в търсачката

inviSible

New Member
Аве не мога да разбера що сайта ми го няма в Google , като напиша в търсачката и нещо не мога да го намеря толкова ли ми е лошо СЕО-то :cry: :cry: :cry:
 
Re: Google

inviSible каза:
Аве не мога да разбера що сайта ми го няма в Google , като напиша в търсачката и нещо не мога да го намеря толкова ли ми е лошо СЕО-то :cry: :cry: :cry:

Бате тук ти е сайта, даже имаш около 44 за него: Виж Тук Даже форума ти помага за линк граденето на сайта ти. Това е много добре че си го слагаш в подписа. :)

То как си търсиш сайта, ако е с "www" - не го намира. Но и ти си го направил без тях, а и така присъства по повечето места.
 
Да ама като напиша title в търсачката не го намира данеби още да нее индексиран сайта защото самия сайт нее индексиран още....
 
inviSible каза:
Да ама като напиша title в търсачката не го намира данеби още да нее индексиран сайта защото самия сайт нее индексиран още....

Кога за последно си сменял title-а на сайта си, ако си го сменял въобще? Ако не си скоро ще ти го намери, но ако си го подновявал скоро - ще трябва да изчакаш докато мине паяка и прочете и запише новото. Едно е сигурно - там си. Бате не искам да те отчайвам ама ти трабва юник title за всеки индивидуален пейдж. А и старият ти Title e: "Diet Pills for You - Lyse XL is a Safe and Effective Weight Loss ..." а сега е: " Lyse XL - Weight Loss NOW & FAST Lose 2KG per Week" - еми изчакай малко докато намери новият, а през това време направи си и останалите уникални, за да има смисъл. :) Успехи.
 
Е радвам се че поне в МСН мее индексирал и сам на първо място за думата Lyse XL тва също е важно а иначе от Yahoo и Google ще почакам :) ама тря да имаш търпение в този бизнес
 
екстра, но американците и англичаните ползват стари мерни единици т.е. вместо кг - lb(s)/pounds, вместо см - инча
 
DEATH каза:
екстра, но американците и англичаните ползват стари мерни единици т.е. вместо кг - lb(s)/pounds, вместо см - инча
Да сега се сетих а я ми кажи каде има калкулатор за lb че не помня 1кг колко lb беше
 
inviSible каза:
Е радвам се че поне в МСН мее индексирал и сам на първо място за думата Lyse XL тва също е важно а иначе от Yahoo и Google ще почакам :) ама тря да имаш търпение в този бизнес
Еми честито бате. То по принцип MSN-а захапва най-бързо сайтовете. В това и е чара. Иначе да се надяваме че скоро и трафик от тази думичка ще получиш. :wink: Късмет и успехи с класирането в търсачките. 8)
 
Ще те индексира, след още малко време, ако поради някаква грешка алгоритъма им не е решил да те сложи в допълнителния индекс. Но най-вероятно не е!
 
fcolor.bg каза:
Ще те индексира, след още малко време, ако поради някаква грешка алгоритъма им не е решил да те сложи в допълнителния индекс. Но най-вероятно не е!
Еми и аз се надявам бате :)
 
Blinky каза:
Да скоро ще излезаш с ново захглавие и ако си сменил и описанието и него. Ти бате направи ли си ги юник за всяка страница? Може да си ги почувъркаш ако искаш. :roll:
Аз сложих нов template и сега мисля да пренаписвам целия текст да стане сичко уникално
 
Blinky каза:
Да това ще помогне на 100% за набирането на SE трафик. :wink: Много се надявам и да окупираш някой ключови думички свързани с продукта. Еми успехи със сайта ти. :wink:
Благодаря, знам че щее малко трудно щото не става за 2дена... обаче тоя форум можеби за в бъдеще ще ми промени живота :) 8)
Успех на всички
 

Горе