Сайта ми е в черният списък - помагайте!

От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Ами не си ъпдейтвал Wordpress от коя версия? Защото ако не си разбрал вече сме до 3.8...
Като гледам името на домейна имам силното подозрение, че буташ нулирани скриптове и теми и не знам какво друго си очаквал. Все пак всички подобни идват с "подарък".
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Toola е счупен .... пробвай с различни сайтове и резултата винаги е такъв ....
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Аз ли нещо не мога да схвана? Сайт с нелегално съдържание. Нулирани теми и скриптове, най-вероятно пълни с разни "буболечки". Че то не е ли нормално да попадне в черни списъци?

Нулирани означава, такива, които примерно са платени и някой ги е направил, чрез промяна на кода "безплатни". Това е нелегално, а и често в програмата или шаблона се добавя зловреден код.

Ти сериозно ли предлагаш nulled приложения за изтегляне и не знаеш какво е това?
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Аз ли нещо не мога да схвана? Сайт с нелегално съдържание. Нулирани теми и скриптове, най-вероятно пълни с разни "буболечки". Че то не е ли нормално да попадне в черни списъци?

Нулирани означава, такива, които примерно са платени и някой ги е направил, чрез промяна на кода "безплатни". Това е нелегално, а и често в програмата или шаблона се добавя зловреден код.

Ти сериозно ли предлагаш nulled приложения за изтегляне и не знаеш какво е това?

Има много такива сайтове, които не са в чернивт списък.
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Имах предвид да пробваш с някой известен сайт абв.бг вести бг и прочие... тула е счупен дава че всички сайтове са в черния списък :)
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Нищо му няма на инструмента. Работи идеално. Сайта му или има буби или разпространява нелегално съдържание.
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Работи си идеално: sitecheck.sucuri.net/results/bggdb.com/
Имах предвид да пробваш с някой известен сайт абв.бг вести бг и прочие... тула е счупен дава че всички сайтове са в черния списък :)
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Пич що се правиш на луд, че уж не знаеш какво е нулиран скрипт. Виж си на home page-а колко пъти се споменава думата nulled. Скочил си дълбоко без да можеш да плуваш, а сега ревеш за пояс.....
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Което авт. НЕ значи, че един ден няма да бъдат и те порязани. В случая е дошъл твоя ред. И то на 4-тата година (?), радвай се, че 4г. си изтраял.

Отиваш на 3-тия Tab „Blacklist status“, кликваш на SiteAdvisor (McAfee) reference и четеш кои са тея 2 URL-а, дето ти очернят сайта, ги махаш от hosting-а и от всички файлове (сканирайки ги).
 
От: Сайта ми е в черният списък - помагайте!

Домейна изтича накрая на януари и ако до тогава не съм оправил сайта, няма да го подновявам. Яд ме е, че се получава така ама...
 

Горе