Сайта ми не се индексира добре ?!

TheWizarD

Member
Здравейте , от вече близо месец и малко се опитвам , да изкарам сайта си на първа страница на гугъл , за дадена ключова дума . Сайта ми има ПР3 19 бек линка от гугъл и 1,846 от яху . Навсякъде където има линк моя сайт задължително има и ключовата дума , за която искам да се индексирам по-добре . Сайта ми дори не излиза в топ 1000 по тази ключова дума .
 
От: Сайта ми не се индексира добре ?!

Да , но основно линковете са ми от коментари по блогове и 2-3 рекламни линка в блогове . Добавил съм го и в dobavi.hit.bg . И това е не е чак толкова " Агресивен линк билдинг "
 
От: Сайта ми не се индексира добре ?!

Не разбрах какъв точно е проблема. Много си надолу по желаните ключови думи или сайта не се индексира добре, тоест новите страници се индексират от Гугъл прекалено бавно или изобщо не се индексират?
 
От: Сайта ми не се индексира добре ?!

много назад е по ключовата дума, той си каза
просто тайтъла на топика е такъв.
иска просто първа страница в гугъл
Да , това е целта ми . Но се отчайвам вече . Нямам си напредства какво още да правя за да се издигна . Поне да влезна в топ 1000 за да имам стимул , че се издигам малко по-малко на горе . А като напиша " Новини от Перник" дори брояча ми се показва по напред от сайта ми ?!
Направих си и труда да потърся в БИНГ.КОМ как стоят нещата . Там за ключова дума Перник излизам на 4-та страница . За ключовадума Новини от Перник излизам на първа позиция , а за ключова дума Новини за Перник на 6-та позиция . Дали пък не съм отнесъл наказание от гугъл ? Но не виждам основателна причина за това , нито съм спамил много , нито пък съм добавял в много директории .
 
Последно редактирано:
От: Сайта ми не се индексира добре ?!

В чуждите форуми върви слух за сендбокс пак незнам доколко е вярно и много хора се оплкват че са паднали надолу.Ама ако тоя сайт е твоя провери хоста при мене не се отваря.
 
От: Сайта ми не се индексира добре ?!

И аз имам същият проблем ,не се идексирват последните ми постове от преди 8 дни и пиша още ама уви гооле сигорно не ме иска сигорно заради линковете ,които напусках за последно време.И за капак и тях не ги индексирва . videolost.com
Направо не занам какво да правя и се ядосвам.
 
От: От: Сайта ми не се индексира добре ?!

И аз имам същият проблем ,не се идексирват последните ми постове от преди 8 дни и пиша още ама уви гооле сигорно не ме иска сигорно заради линковете ,които напусках за последно време.И за капак и тях не ги индексирва . videolost.com
Направо не занам какво да правя и се ядосвам.
И аз се ядосвам много . Преди 1 седмица излизах на 7-ма позиция за Новини от Перник и на 6-та за Новини за Перник . сега и за двете излизам на 4-та страница .
 
От: Сайта ми не се индексира добре ?!

Напоследък и мойте страници ги индексира много бавно, иначе поне са на добра позиция.
 
От: Сайта ми не се индексира добре ?!

сигУрно
кУриер
бУтилка
...
 

Горе