Сайта не се е индексирал цели два месеца

От: Сайта не се е индексирал цели два месеца

да не би да е забранено за индексиране ... във вебмастертулса провери ли как те го показва ..
 
От: Сайта не се е индексирал цели два месеца

oxter, заради умници като теб хората ще започнат да прескачат подобни теми , а някой действително може да има проблем .....
да беше измислил нещо друго като искаш посещения :)
 
От: Сайта не се е индексирал цели два месеца

oxter, заради такива умници няма да се четет такива теми , а някой действително може да има проблем ..
да беше измислил нещо друго като искаш посещения :)

Човека пита защо не е индексиран изцяло. На него само новините са му над 47 000.

Иначе не знам защо е така. Преди имах артикъл директория с над 270 000 статии, но така и не индексира повече от 50 000.
 
От: Сайта не се е индексирал цели два месеца

fozzy, това питаш ти , а не той ... както и да е ..

Човека пита защо не е индексиран изцяло. На него само новините са му над 47 000.

Иначе не знам защо е така. Преди имах артикъл директория с над 270 000 статии, но така и не индексира повече от 50 000.
 
От: Сайта не се е индексирал цели два месеца

пробвай със sitemap :) гледам че използваш google-sitemap-generator но нещо не ти се отваря като хората... А и като гледам какво съдържание се помпа всяка минута вътре не се и учудвам да не ти намира повечето страници...
 
Последно редактирано:
От: Сайта не се е индексирал цели два месеца

има твърде много съдържание в него КОЕТО ВСЕ ОЩЕ не е индексирано.....

adi, обърни внимание на този участък. Поне аз така си го тълкувам.
 
Не протича достатъчно линк джус до страниците
Вариянти:
- да се промени структурата на сайта за да се случи това
- да се намерят максимално диип линкове към категории

пп и само по 4 линка в подписа е разрешено
 
От: Сайта не се е индексирал цели два месеца

индексираните от гугъл неща са от преди много време. хайсол беше уърдпресс преди.. и както виждате гугъл е индексирал супер много тагове и постове, които с просто око се вижда , че не отговарят на новото съдържание.
е уебмастер тула има добавен нов сайтмап ... от който са индексирани само 11 страници за 2 месеца.
 

Горе