Сайтове на руски език за борси и бизнес

От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Епа като нема администратори ще ти тегля една путка-майна за разнообразие.

Едно време по добре се справяше със социалните мрежи. За продажба на сайтове не те бива, а пък се имаш за много нещо и мислиш другите за баламурници.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Като гледам strana има добра репутация и трейдър за да лъже в обявите, още повече за такива сериозни суми. Друг въпрос е кой може да си позволи сайтовете и дали изобщо се разбира от всекиго какво предлага.

Късмет с продажбата.

Ще ме уморите :) Какво общо има моята репутация с ползването на гугъл-оператор? Това е математика. 2+2=4 и това не зависи от нечия репутация (било положителна или отрицателна). Все пак е seo-форум, а не за BMW, би трябвало да се знаят тези неща.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Едно време по добре се справяше със социалните мрежи. За продажба на сайтове не те бива, а пък се имаш за много нещо и мислиш другите за баламурници.

Е за какво друго да те мисля освен за баламурник? Не можеш да провериш колко страници има даден сайт в Гугъл, а пишеш в "Пазар" и си се кръстил "трейдър". Кво търгуваш, чехли?
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

И колко са твоите? Дай линк до 50-та страница.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Ми то трейдъра ти каза да качиш една снимка на 50та страница от твойто търсене, щот ний може и да не разбираме
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Няма моите или твоите. Гугъл отчита точно 513 страници в момента, линк дадох в предишен пост.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Няма моите или твоите. Гугъл отчита точно 513 страници в момента, линк дадох в предишен пост.
Отчита го на първа страница, ама дай на 50та и я снимай
Нали ти качих снимки и от първа и от последна
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

След 3 страници писане май най-накрая разбрах какъв ви е проблемът :) Вие броите страниците на Гугъл със сайта, а не резултатите на сайта (индексираните му страници) в Гугъл!
След употреба на оператора site: се гледа резултата (еди колко си резултата от даден сайт), а не пагинацията на търсачката.

С други думи, резултатът се посочва от следния текст:
"Результатов: примерно 516 (0,20 сек.) "

Т.е. сайтът има 516 индексирани страници в Гугъл.ру (или .ком)

Ако тръгнете да обикаляте резултатите на Гугъл за сайт с над 1 милион индексирани страници, то днешното брисане ще ви се види песен.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Еми аз ти казах, че много бързо палиш
Ний гледаме едно, а ит друго, ко да напрайм:mrgreen:
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Еми аз ти казах, че много бързо палиш
Ний гледаме едно, а ит друго, ко да напрайм:mrgreen:

Виж, аз съм в "seo"-форум, в рубрика "Пазар".

Няма как да си в литературен форум и да очакваш, че някой не знае азбуката, но спори за цената на книга.

Дори не спори, а тръгва със "слънцето било пекло", "постовете напомнят еди-кого си" и т.н.

Чакам извиненията.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

... Все пак е seo-форум, а не за BMW, би трябвало да се знаят тези неща.

Грешиш! Не е SEO форум, а форум за онлайн бизнес, който не се изразява само в правенето на SEO Оптимизация!

Относно темата - не мога да разбера що се карате за тъпите индексирани резултати!

Продавача е дал Х оферта на У цена.

ЗАИНТЕРЕСОВАНИЯ купувач следва да си направи сметка има ли далавера. ЗАИНТЕРЕСОВАНИЯ КУПУВАЧ би следвало да разбира от въпросната тема и начин на монетизиране на конкретните сайтове, следователно би могъл да си направи сметката дали реално въпросните сайтове могат да печелят толкова и ако е така, то цената си струва.

Аз като НЕЗАИНТЕРЕСОВАН КУПУВАЧ, който разгледа от любопитство офертите и нищо не разбрах, защото не разбирам от самата тематика и начин на монетизация на сайтовете, съответно не проявих интерес към конкретната оферта (не се обиждай колега :) ) - следователно си я подминах, защото реално и да купя, и да не купя - този ресурс не бих могла да го управлявам, поради което загубих интерес.

Следователно, би трябвало тези, които не разбират и НЕ проявяват интерес за сключването на сделка да не се месят в темата и да търсят кусури, при положение, че не са наясно с въпросните сайтове и т.н.

Останалото за разни индексации и т.н. не би трябвало да Ви интересува.

Ето отново се давам за пример: Виждам тема с оферта - цъкам - нИ мЪ кефи, нИ разбирам - излизам. А вие пък що толкова търсене и закучване във въпросните резултати - ай донт ноу.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Извиненията трябва да са от теб за псувните и обидите. Нямаш 516 индексирани, (това че ги показва, не значи, че е така) но след като не разбираш няма как да ти се обясни. Гугъл вади резултати до 1000 или 100 страници. Ако показваше на първата страница 1200 резултата нямаше да се разбере, че се опитваш да баламосваш хората.

Че немаш общо с Норман съм съгласна, но натам вървиш.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Грешиш! Не е SEO форум, а форум за онлайн бизнес, който не се изразява само в правенето на SEO Оптимизация!

Относно темата - не мога да разбера що се карате за тъпите индексирани резултати!

Продавача е дал Х оферта на У цена.

ЗАИНТЕРЕСОВАНИЯ купувач следва да си направи сметка има ли далавера. ЗАИНТЕРЕСОВАНИЯ КУПУВАЧ би следвало да разбира от въпросната тема и начин на монетизиране на конкретните сайтове, следователно би могъл да си направи сметката дали реално въпросните сайтове могат да печелят толкова и ако е така, то цената си струва.

Аз като НЕЗАИНТЕРЕСОВАН КУПУВАЧ, който разгледа от любопитство офертите и нищо не разбрах, защото не разбирам от самата тематика и начин на монетизация на сайтовете, съответно не проявих интерес към конкретната оферта (не се обиждай колега :) ) - следователно си я подминах, защото реално

Да, така би трябвало да е в "Пазар". Нямам нищо против да се обсъждат и самите оферти, това в определен аспект дори дава предимство специално на този форум, но на три страници да се разпростират азовете на оптимизацията, съчетани с взаимни обиди, е неприемливо.

Не очаквам някой да вземе оферта №4, достатъчно време съм в този форум, знам възможностите и ареала на "контингента" и я пуснах само като жалон за ориентация спрямо другите оферти. Но не съм длъжен във всяка трейд-тема да търпя неадекватни реакции.

Който не разбира нещо, ми задава въпрос в темата или на ЛС и му отговарям, няма как всички да са научени, особено на такъв сложен пазар като руския. Аз съм от 1997г. на него, първата ми сделка за над $100000 e през 1998 и пак имам доста пропуски. Но едно е да не разбираш и да се съмняваш, друго е да се опитваш да провалиш пазарна тема с обиди и недомълвки.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Виж, аз съм в "seo"-форум, в рубрика "Пазар".

Няма как да си в литературен форум и да очакваш, че някой не знае азбуката, но спори за цената на книга.

Дори не спори, а тръгва със "слънцето било пекло", "постовете напомнят еди-кого си" и т.н.

Чакам извиненията.

Не съм казал, че си прав, но в спора се ражда истината и е време да я видиш и ти

http://www.funtechtips.com/2013/07/google-index-status-checker-how-many-pages-are-indexed/

https://icnseo.com/seo/site:eek:ligarhia.com

6454162a.png
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Да, така би трябвало да е в "Пазар". Нямам нищо против да се обсъждат и самите оферти, това в определен аспект дори дава предимство специално на този форум, но на три страници да се разпростират азовете на оптимизацията, съчетани с взаимни обиди, е неприемливо.

Не очаквам някой да вземе оферта №4, достатъчно време съм в този форум, знам възможностите и ареала на "контингента" и я пуснах само като жалон за ориентация спрямо другите оферти. Но не съм длъжен във всяка трейд-тема да търпя неадекватни реакции.

Който не разбира нещо, ми задава въпрос в темата или на ЛС и му отговарям, няма как всички да са научени, особено на такъв сложен пазар като руския. Аз съм от 1997г. на него, първата ми сделка за над $100000 e през 1998 и пак имам доста пропуски. Но едно е да не разбираш и да се съмняваш, друго е да се опитваш да провалиш пазарна тема с обиди и недомълвки.

Ей, ама ти май наистина са зимаш много на сериозно
Що намесваш "контингента" и за кви сделки говориш, след като никой не тай питал
По полека с надуването да не земеш да скъсаш някой копче на нощницата:-o
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Модераторите или админите като изтриха някои мнения изопачиха темата. Защо не го баннахте тоя заради псувните и обидите. Двеста индексирани в такъв сайт значат 1000 лева примерно - 200 статии по пет лева. Страна се опитва да заблуди потребителите, независимо от положителен итрейдър. Така ли ще си го развивате тоя форум. Ако се хване някоя риба...
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Модераторите или админите като изтриха някои мнения изопачиха темата. Защо не го баннахте тоя заради псувните и обидите. Двеста индексирани в такъв сайт значат 1000 лева примерно - 200 статии по пет лева. Страна се опитва да заблуди потребителите, независимо от положителен итрейдър. Така ли ще си го развивате тоя форум. Ако се хване някоя риба...

Абсолютно съм съгласен с trader, тя е права в случая.

В тази тема (секция "Пазар" ) за бан са:

1. trader - flood
2. strana - нецензурен език
3. dintronix - flood
4. Kreayshawn - flood

Докато няма адекватни санкции, няма да има и адекватен пазар. Нямам никакъв стимул да пускам оферти тук, а после да се накачулва цяло ято дришльовци, които не могат дори да проверят индексацията на даден сайт, но иначе са отворени до сливиците.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Само аз ли съм в грешка като си мисля, че ключовото в оферта номер 4 беше гарантираната монетизация, а не индексираните страници. Цената идва именно от монетизацията, а не от броя на индексираните страници, нали така? Не че нещо, но спора ми се вижда излишен. Устройва те - купуваш, не те устройва - бегаш у друга тема.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Само аз ли съм в грешка като си мисля, че ключовото в оферта номер 4 беше гарантираната монетизация, а не индексираните страници. Цената идва именно от монетизацията, а не от броя на индексираните страници, нали така? Не че нещо, но спора ми се вижда излишен. Устройва те - купуваш, не те устройва - бегаш у друга тема.

Индексираните страници в Гугъл нямат никакво влияние върху цената на офертата в този случай, но въпросът е принципен. Да се научат на азбуката, да обсъждат предимствата и недостатъците на офертите, а не на продавачите и да разберат, че нарушаването на правилата на форума води до санкции. Аз лично ще приема бана с респект, защото ще е заслужен. Но го искам и за дришльовците (и клоновете, разбира се) .

За това лято това ми е втората осрана пазарска тема в този форум. Първо се изока некъв клон с дамски ник, който прецака копирайтърите, та се наложи 90% от хората, с които съм работил тук, да се преместят в друга борса. Предполагам, че са по-доволни, защото вече имат повече клиенти, но все пак това стана принудително.

Сега пак се повтаря. Човек, който не знае как се проверява индексация, се хваща за индексацията, която няма никакво значение. Сайтът се продава за дадена цена, тъй като тя е 12 пъти по месечната му печалба, която не зависи от въпросната индексация. Но не се хваща за цената дори, а за температурата на слънцето.

Под ножа всичката тази сган - това ще е правилно решение.
 
Последно редактирано:

Горе