Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Re: От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Емаг са много силни понеже имат солиден склад зад гърба си, разполагат с огромни бюджети. Нашата фирма е силна в логистиката и търговията до толкова да предлага най - дорбите условия на пазара, но най - добрите условия на база условията предложени към нас. Ние нямаме склад за няколко стотин милиона или може би повече, нямаме неограничени бюджети, но така си правим сметките че да може да предложим една хубава комисионна. Няма как да ви дадем на афилейт комисионната която ще ви даде официалния вносител, ако закупите от него за един приличен оборот. Изплащали сме сериозни комисионни, също така предлагаме адските условия в орпеделени ниш, за съжаление ние сме силни в нишите в които емаг са слаби, причината за това е че е невъзможно да се конкурираме с тях. Предвид лошото ни мнение за емаг българия, ние имаме много добри партньорски отношения с тях за румъния, унгария, молдова и смеем да твърдим че ако оставим на страна некадърността на българите в румъния като Александърчо (които всяка втора дума му е грешно перифразиране на думите на айти екипа им), като сложим на страна невежеството на българския екип на емаг, всичко останало при тях си е чук и са си доста стабилни, та затова не очаквайте от нас да предложим нещо по - добро от тях, просто защото не можем, но определено следващото най - добро предложение ще бъде от нас.

В цифри колега в цифри. Те-вие, колко, за какво и тн.
Щото много говориш......малко е.беш, казвал съм ти и преди.....
 
От: От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

С две думи пишете ми на мен, всичко без дрехи и обувки мога да ви го предложа на афилейт, дропшипинг и квото там си искате! Давам персонални фийдове и реално ако желаете да си изкарате пари от края на май месец ще може да го правите чрез мойте продукти :) БГ фирма, вкарвам си данъчетата като почтен човечец, не кат поп! Плащам си комисионните, пазя си данните дори за левче, две комисионни в рамките на 24 месеца и може по всяко време да си я изискате, абе пълно айляче! Понеже от този профил пишем няколко колеги, за номерче на шефа на лично ;) Ай наздраве и добра конверсия в профитшеър!

Що е то персонален фийд?
Ами туй нещо е такоа квот ви тряа! Няма нужда вий да се нагаждате спрямо фийда ми, ами аз ще ви дам фийд дето се е нагудил спрямо сайта ви :) Било то опенкарт, престашоп или мега гига къстъм шоп или може би квото се сетите, казвате как му трябва csv или xml, казвате как да е структурирано и аз ви го давам кат пич сърцето си на девствена красавица у село с два жени, като едната майка му!

Малко сме на градус превъзбудени, ама по виликден шефа кат продаде 100 ангета по фейсбука за ден и става олелеле майко във фирмата! Пък и оглеждаме за кандидати за стаж при нас за през лятото от ИТ-тата на ПУ-то та имаме и мезе!

BTW!!! Много поздрави на Екипа им да пратите и да им кажете, че някои ден оня лудия с ГОЛЕМИТЕ ПИШКИ ще сложи на основния си домейн техния пиксел!

За мен поне , след като сме работили заедно , проблема при теб е липсата на бисквитки. Тоест идва клиент от мои линк и ако не си купи , а се върне след седмица в сайта - вече не е мой клиент. Същото е ако се обади по телефона и поръча. Никой няма да обеснява от кои линк е разбрал телефона и тн... Иначе , че плащаш и че предлагаш високи комисионни е така - спор няма.
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Забелязам че има доста сайтчета който продължават да предлагат продуктите на емаг чрез proftishare. Дали наистина забраняват или просто така си ги пишат :)
 
писах ви, ама отговор никакъв няма вече седмица...

От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare



С две думи пишете ми на мен, всичко без дрехи и обувки мога да ви го предложа на афилейт, дропшипинг и квото там си искате! Давам персонални фийдове и реално ако желаете да си изкарате пари от края на май месец ще може да го правите чрез мойте продукти :) БГ фирма, вкарвам си данъчетата като почтен човечец, не кат поп! Плащам си комисионните, пазя си данните дори за левче, две комисионни в рамките на 24 месеца и може по всяко време да си я изискате, абе пълно айляче! Понеже от този профил пишем няколко колеги, за номерче на шефа на лично ;) Ай наздраве и добра конверсия в профитшеър!

Що е то персонален фийд?
Ами туй нещо е такоа квот ви тряа! Няма нужда вий да се нагаждате спрямо фийда ми, ами аз ще ви дам фийд дето се е нагудил спрямо сайта ви :) Било то опенкарт, престашоп или мега гига къстъм шоп или може би квото се сетите, казвате как му трябва csv или xml, казвате как да е структурирано и аз ви го давам кат пич сърцето си на девствена красавица у село с два жени, като едната майка му!

Малко сме на градус превъзбудени, ама по виликден шефа кат продаде 100 ангета по фейсбука за ден и става олелеле майко във фирмата! Пък и оглеждаме за кандидати за стаж при нас за през лятото от ИТ-тата на ПУ-то та имаме и мезе!

BTW!!! Много поздрави на Екипа им да пратите и да им кажете, че някои ден оня лудия с ГОЛЕМИТЕ ПИШКИ ще сложи на основния си домейн техния пиксел!
 
Забраняват да работиш като агрегатор със сигурност.


От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Забелязам че има доста сайтчета който продължават да предлагат продуктите на емаг чрез proftishare. Дали наистина забраняват или просто така си ги пишат :)
 

Горе