Продава се: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Може ли инфо за сайта и на мен. Между другото съм в София и ако ми харес съм съгласен за директна среща.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Прати ми и на мен - Благодаря
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Интересът е неочаквано голям. Опитвам се да отговоря на всички, надявам се да успея, тъй като не разполагам с прекалено много време. Съжалявам, ако се бавя с отговорите.

Моля, изпратете ми лично съобщение, тъй като ми е по-лесно да следя какво се случва.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

единствено не ми е ясно как правиш по 50 лв от 10 000 посещения от адсенс

тя Честота на кликване (CTR) трябва да е някаква брутална
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

И аз се нареждам за линк :)
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Предвид това, че, както писах по-горе, за съжаление не разполагам с много време, моля за извинение, че ще пропускам въпроси/коментари/съобщения относно това какво е Adsense, Blogger, CTR. С удоволствие бих съдействал с информация, но просто нямам време за това.

Също така, разбирам, че повечето нямат интерес към сайта, а просто искат да видят ниша или нещо друго. Ако наистина не се интересувате от сайта, а просто искате да съберете информация, просто ми напишете какви въпроси имате и по нататък във времето ще опитам да отговоря.

За последните коментари, изпратете ми лично съобщение, тъй като ми е по-удобно там да следя комуникацията. Мерси за разбирането.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

И аз се интересувам, моля линк на лично
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Може ли линк, ако все още не е продаден.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Аз все още си чакам :)
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Нека видя сайта. Цената включва ли адсенс акаунта на него?
Имам интерес и към адсенс акаунта.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Нека тия, на които е пратил линк, да го пуснат тук, ако може. Деба и тайния сайт ...

"Продавам хляб, ама може да го видите само в сейфа, дето е в мазето на пекарната."
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Благодаря на всички за конфиденциалността относно сайта. Силно оценявам и това, че са ми писали хора, които са откровени и просто искат инфо с цел помощ. Не знам дали бих могъл да им помогна, но поне ще опитам. Опитвам да отговоря на всички.

Също, съжалявам, но няма как да дам инфо от Webmaster Tools за неща като търсения, импресии, кликове, ключови думи и т.н. от разстояние. Ако дам на всички тази информация, потенциалният нов собственик няма да е много щастлив. Все пак това си е нещо запазено за сайта. Предполагам разбирате какво имам предвид. В тази връзка, затова писах, че предпочитам, който има сериозен интерес, просто да се срещнем някъде, да прегледа каквото трябва, като разбира се тогава ще получи всичко това като достъп.
 

Горе