Продава се: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Също, съжалявам, но няма как да дам инфо от Webmaster Tools за неща като търсения, импресии, кликове, ключови думи и т.н. от разстояние. Ако дам на всички тази информация, потенциалният нов собственик няма да е много щастлив. Все пак това си е нещо запазено за сайта.

Защо да не може? Има си опция за експортиране. Експортни таблицата с търсенията по кл. думи като Гугъл документ и го направи публичен с линк. Пример: https://goo.gl/ATHwFE (така и не намерих време да пусна оферта за продан на този сайт).
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

може лилинк към сайта на ЛС
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Здравейте! Имам един въпрос относно Adsesnse, но за Youtube. Качвам видеа от много време, имам регистрация в Адсенсе от Юли месец и до сега съм направил само 28,45 евро и ми седи от месец така... Всеки ден качвам, но няма резултат защо така?
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Аз получих линк към сайта,заслужава си .
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

И аз получих линк, но е встрани от моите интереси и отказах. Той автора с право не иска да показва на всеки сайта, защото само сеирджии.

Ама не пропуснахте да осерете и тази тема в пазара. Навсякъде виждате конспирация. Не знам защо си мислите, че вие като не можете да изкарате 50 лв от 10 000 посещения и друг не може?!?

Утре като вземете да продавате, да видим колко ще ви е приятно на вас да ви смятат за мошеник и да ви спамят темата с подигравки. Ей затова пазара е ударил дъното!
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

То като автора на темата, и аз продавам сайт, линк.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

И аз получих линк, но е встрани от моите интереси и отказах. Той автора с право не иска да показва на всеки сайта, защото само сеирджии.

Ама не пропуснахте да осерете и тази тема в пазара. Навсякъде виждате конспирация. Не знам защо си мислите, че вие като не можете да изкарате 50 лв от 10 000 посещения и друг не може?!?

Утре като вземете да продавате, да видим колко ще ви е приятно на вас да ви смятат за мошеник и да ви спамят темата с подигравки. Ей затова пазара е ударил дъното!

Купи го тогава, пусни линк към сайта, пусни доказателство за приходите (и един скрийншот от адсенс стига за първо време), и го продай за 500 лв. Ще ти го купят, щото ако всичко е ок, цената е ниска, дори и с твойта стотачка отгоре. В блогер сайтове се прехвърлят за 5 мин.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Проявявам сериозен интерес и съм готов да купя сайта на момента. Моля ЛС с достоверна информация !
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Може ли да ми кажеш кой е сайта и на мен и малко статистики
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Сайтът е продаден.
 

Горе