Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Аз не заемам страна по търговията в тази тема. Мога да пожелая успех на продавача!

Мога само да кажа, че има хора, които не 6 хил. лв., а 16 хил. ще дадат, за да тръгнат да работят. И повечето са такива, че сами не могат да си регистрират имейл, камо ли да намерят програмист за 500 лв. да го направи. Даже не знаят, че има такива хора, къде и как да ги намерят, дори и не са чували за тях. Колкото от вас биха започнали фотоволтаичен парк от нулата. Предполагам, че дори няма да знаете в кое министерство да отидите, да започнете строителство и узаконяване.
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Аз не заемам страна по търговията в тази тема. Мога да пожелая успех на продавача!

Мога само да кажа, че има хора, които не 6 хил. лв., а 16 хил. ще дадат, за да тръгнат да работят. И повечето са такива, че сами не могат да си регистрират имейл, камо ли да намерят програмист за 500 лв. да го направи. Даже не знаят, че има такива хора, къде и как да ги намерят, дори и не са чували за тях. Колкото от вас биха започнали фотоволтаичен парк от нулата. Предполагам, че дори няма да знаете в кое министерство да отидите, да започнете строителство и узаконяване.

да, такива хора са най-лесни
затова казах ако някой който не разбира и чете в момента това - не си мислете, че като дадете 6к ще започнете да печелите още утре


някой по-напред пишеше за доставки и т.н. - @spy каза, че продава домейн скрипт
не бизнес - така че НЕ е сигурно дали ще каже от къде да взимате цветята, къде да ги държите през зимата, на кава температура, колко често да ги поливате, дам им говорите/пеете ли и т.н.

за всичко е нужно ноу хау - и бизнеса за цветя си има тънкости
но в тази оферта не мисля, че то е включено

@spy след като има такъв голям опит, по ще му върви да продава ноу хау-та, а не скриптове :mrgreen:
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Да има такива хора, nortrant, има. Някоя успяла абитуриентка с неуспели успехи за чужбина и провалени възможности за студент, иска да се занимава с продажба на цветя. Примерно в Тетевен, Пордим, Ябланица има хора, които ще извадят пари да купят моя апартамент, теб да те наемат за 1 година, да купят на спай и 3-те му магазини за цветя, доставчика и ще им останат. Те не питат Как, а Колко. Лощото, е че инфото стига много бавно до тях или почти не стига. Мисля, че предложението е към рекламните агенции и портали. Тука сме повечето смешковци и като видим цена повече от 20,99 лв. се чешем за косите. Още веднъж успех! Дано магазина попадне в умни ръце. :)
 
  • Like
Реакции: spy
От: От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

да, такива хора са най-лесни
@spy каза, че продава домейн скрипт
не бизнес - така че НЕ е сигурно дали ще каже от къде да взимате цветята, къде да ги държите през зимата, на кава температура, колко често да ги поливате, дам им говорите/пеете ли и т.н.

за всичко е нужно ноу хау - и бизнеса за цветя си има тънкости
но в тази оферта не мисля, че то е включено

Включено е. Ще обясним на купувача всички тънки моменти по организацията на бизнеса. Включително служителите, които реално движат поръчките са на разположение за консултации с купувача. Накратко ще го съпортнем докато проходи...
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Ако купувача няма собствен ресурс за поддръжка ще осигурим поддръжка за една година без това да се отрази на цената.
 
  • Like
Реакции: Rock

Горе