Сайт за електронни цигари

От: Сайт за електронни цигари

Алъне, на какво се базира твърдението, че са толкова вредни електронните цигари?

Ами прочети какво съдържа някоя цигара или по-точно пълнителите и. Тютюна е ЕСТЕСТВЕН ПРОДУКТ - не може да ми го създават някакви филтри и да си мисля, че е много полезен. Лично ДОКТОР ми е казвал, че тея ел цигари са 1000 пъти по-вредни и ми каза : пуши си обикновени цигарки, недей въобще и помисляй за ел цигари, че са 10 пъти по-раково образуващи.
 
От: Сайт за електронни цигари

В тютюна има над 4000 съставки, като доста голяма част от тях са малко или много отровни, особено катраните. При електронните цигари катран няма. Има никотин и още няколко съставки.
Другата разлика е, че при тютюна, дима идва от горене, а при електронните няма горене, а изпарения само.

Прикачам и една сравнителна таблица със съдържанието на конкретни съставки в тютюна и течността от електронните цигари:
abstract.jpg

Ето и още малко информация: http://informahealthcare.com/doi/abs/10.3109/08958378.2012.724728 - за съжаление достъпа до пълното инфо е платен, но все пак резюмето също дава достатъчно информация
 
От: Сайт за електронни цигари

Пълни глупости, искам да си пуша тютюн, а не някакви течни боклуци, които са раково образуващи.
 
От: Сайт за електронни цигари

Хахахахаха :lol: не мога да разбера защо на хора дето хал хабер си нямат от електронните цигари все им пречат, все са вредни.... Ама какво да се прави такава ни е природата на булгаристанците. ReminD имаш и добри попадения в някой теми ама почнеш ли да ръсиш глупости много ме радваш
 
От: Сайт за електронни цигари

Можеш ли да ми кажеш една такава е цигара например тея от 8 лева с 600 дръпки какви неща има в нея? Като ти си наясно, просветли ме. Пак казвам - искам да си пуша тютюн, а не някакви електронни цигарки.
И какво общо имат булгаристанците? Трябва всеки продукт да го приемам и да ставам АМЕРИКАНСКИ КОНСУМАТОР ЛИ? Утре ще ти сложат изкуствен КУР та да чука жена ти вместо тебе.
Сега намерих това:

Според проучване на Агенцията по храните и лекарствата в САЩ (FDA) електронните цигари съдържат канцерогени като: нитрозамини, диетилен гликол и специфични тютюневи съставки, за които се смята, че са вредни за хората – анабазин, миозмин и бета-никотин. Като допълнение някои производители не разкриват пълния списък съставки на своите продукти. Произходът на никотина също не е гарантиран.

Безвредни ли са електронните цигари?



http://magazincheto.blogspot.com/2011/06/blog-post_23.html - виждам, че и ти и писал по тази тема. Само не знам как реши, че си толкова компетентен? Защото имаш блог в блогспот за е-цигари? И аз съм имал, само че на английски, пък и продажби падаха едно време, но никога няма да пуша такъв боклук - виж само какви боклуци съдържа.
 
От: Сайт за електронни цигари

ReminD, много удобно пропускаш първото мнение от въпросната тема в онзи форум, където има един куп връзки ;)

А за Анти-кампанията на телевизиите - няма да си отварям устата.

В крайна сметка, всеки взима решение и има собствен избор за това - какво да прави и как да го прави, така че едни харесват едно, други друго.

А и почти всяка евтина стока е по-некачествена от скъпата такава, така че не можеш да слагаш всичко под един знаменател ;)

П.П. - Това, което си цитирал, е цитат на връзка - http://www.economy.bg/business/view/5509/Elektronnite-cigari-–-sveshteniyat-Graal-na-pushachite
Може да я прочетеш и нея
 
Последно редактирано:
От: Сайт за електронни цигари

Можеш ли да ми кажеш една такава е цигара например тея от 8 лева с 600 дръпки какви неща има в нея? Като ти си наясно, просветли ме. Пак казвам - искам да си пуша тютюн, а не някакви електронни цигарки.
И какво общо имат булгаристанците? Трябва всеки продукт да го приемам и да ставам АМЕРИКАНСКИ КОНСУМАТОР ЛИ? Утре ще ти сложат изкуствен КУР та да чука жена ти вместо тебе.
Сега намерих това:





http://magazincheto.blogspot.com/2011/06/blog-post_23.html - виждам, че и ти и писал по тази тема. Само не знам как реши, че си толкова компетентен? Защото имаш блог в блогспот за е-цигари? И аз съм имал, само че на английски, пък и продажби падаха едно време, но никога няма да пуша такъв боклук - виж само какви боклуци съдържа.


След като 4 години позлвам, продавам и купувам електронни цигари да речем съм достатъчно компетентен
 
От: Сайт за електронни цигари

Не съм сигурен дали изобщо има някой който да е безпристрастен по-дадена тема. Както виждаш в блога не публикувам само суперлативи за продуктите

Колко са опасни електронните цигари и дали изобщо са никой не може да каже. Всичко което е се пише против тях е навързано с финансови интереси. Със сигурност са стотици пъти по-безвредни от тютюневите изделия
 
От: Сайт за електронни цигари

Предвид интереса към цени на едро за електронни цигари Ви предоставям актуални такива:

EGO T 1100 mah – 29.50 лв.
EGO T 650 mah - 26.75 лв.
EGO W – 32.50 лв.
EGO L – 32.50 лв.
EGO CE 4 – 31.50 лв.
EGO CE 5 – 32.50 лв.
EGO CE 6 – 33.50 лв.
EGO CE 4 display – 37.50 лв.

Всичките цени са за комплекти с по 2 електронни цигари.

За контакти: 0876344405
 

Горе