Сайт за електронни цигари

Webber

Member
Рейтинг - 66.7%
6   3   0
Продава се сайта електронницигари.org. Много голяма част е с уникално съдържание, като изключим характеристиката на продуктите. В момента излиза на втора страница в Google.bg за ключова дума електронни цигари. Регистриран е в абсолютно всички възможни директории и сайтове за обяви.

Цена: По договаряне (очаквам ваши оферти).

За повече информация и оферти на ЛС. Благодаря Ви предварително за интереса!
 
Имам интерес. Прати ми на лично следното инфо:

- На какъв принцип се работи с доставчиците.
- Приход / Разход за последните 6 месеца.
- Трафик за последните 6 месеца.
- Ориентировъчна цена.
 
От: Сайт за електронни цигари

Продава се сайта електронницигари.org. Много голяма част е с уникално съдържание, като изключим характеристиката на продуктите. В момента излиза на втора страница в Google.bg за ключова дума електронни цигари. Регистриран е в абсолютно всички възможни директории и сайтове за обяви.

Цена: По договаряне (очаквам ваши оферти).

За повече информация и оферти на ЛС. Благодаря Ви предварително за интереса!

Изпрати и на мен също подробно инфо....защо все пак продаваш сайта?
 
От: Сайт за електронни цигари

Вносител съм и поради разрасналият се пазар се ориентирам само към продажби на едро. Закупилият сайта ще може да взима стока от мен на преференциални цени.
 
От: Сайт за електронни цигари

И на мен ако може:

- На какъв принцип се работи с доставчиците.
- Приход / Разход за последните 6 месеца.
- Трафик за последните 6 месеца.
- Ориентировъчна цена.
 
От: Сайт за електронни цигари

Здравей, аз също се интересувам, ако може да ми изпратиш информация
 
От: Сайт за електронни цигари

Изпратил съм информация на всички. Цената, която търся е около 300 лв. за да си избия разходите по него - домейн, платен шаблон, конфигурацията му, уникални статии и регистрация в директории и сайтове за обяви.
 
От: Сайт за електронни цигари

Аз ти писах вчера.. ама исках да те питам колко поръчки има на дет и какъв оборот прави на месец ?

Поздрави,
ПП - Така и така продаваш цигари на едро пусни ми и един лист с цените на едро.
 
От: Сайт за електронни цигари

И аз се интересувам от сайта.Повечко инфо и каквото може да се пусне на лично!!!
 
От: Сайт за електронни цигари

Кой ги пуши тея ракови боклуци? Тея електронни цигари са 10 пъти по-вредни от нормалните, супер бързо се хваща рак с електронна цигара, пушете си нормални.
 
От: Сайт за електронни цигари

Първият готов да даде 150 лв. и е от София за да осъществим днес сделката получава сайта!
 
От: Сайт за електронни цигари

Здравейте, аз съм директен вносител на електронни цигари и консумативи. Предлагам цени на едро, цени за съвместна продажба и др. Ако някой се интересува нека ми напише мейла си на лично, за да му пратя оферта и да осъществим контакт.
 
От: Сайт за електронни цигари

Здравейте, аз съм директен вносител на електронни цигари и консумативи. Предлагам цени на едро, цени за съвместна продажба и др. Ако някой се интересува нека ми напише мейла си на лично, за да му пратя оферта и да осъществим контакт.

Фактури издаваш ли?
 
От: Сайт за електронни цигари

Фирмата ми е регистрирана по ДДС и издавам фактури на 100%
 
От: Сайт за електронни цигари

Интересува ме сайта,какви са дневните посещения,колко продажби има.Възможно ли е приходи и разходи за последните 3месеца.Интересуват ме моделите и цените на едро на цигарите.
 
От: Сайт за електронни цигари

20-30 уникални посещения на ден, по 8-9 продажби на месец. Цените на едро са на 50% от упоменатите в сайта.
 

Горе