Сайт за малки обяви

caikox

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Продавам сайт за малки обяви. Уникална писана система не готов скрипт.
Вградено смс разплащане. Сайта е нов направени са му събмити в дериктори и социалки.
Купих го наскоро от колега във форума, но не съм го пипал даже, нямам време за него. Имам други сериозни ангажименти.
Сайта всеки ден има нови обяви, от реални посетители.<br /><br /> Домейн Име | URL: www.malkiobqvi.com<br /><br />Приблизителна Цена: 600<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: cash, paypal, bank account.<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Сайт за малки обяви

можели инфо на лично мерси предварително
 
От: Сайт за малки обяви

Моля за малко повечко инфо на лс.
 
От: Сайт за малки обяви

Още информация за сайта.

Дневно има м/у 10 и 50 посещения. Не знам от къде предполагам от гугал, заради позицията на домайна като се напише ""malki obqvi"
Домайна му остават около 2 месеца.
Хостинга не се продава заедно със сайта....
Сайта е доста стар но реално е пуснат от 1 месец, след като колега от форума му направи субмити по директории и социалки. От тогава не е пипан само събира прах и поради тази причина няма и приходи.
В момента се ползва mobio.bg като разплащателна система за смс-ите, даже още не сме сменили акаунта на мое име...
Цена: 700лв.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за малки обяви

какво си подарявал като домейна го купих от го дади и защо спамиш темата на човека със стара обява когато си подарявал домейна с някаква бъгава система :lol:
 
От: Сайт за малки обяви

Очевидно е, че домайна си има нов собственик с нов сайт на него.... не виждам защо беше този коментар със тази стара тема?
 

Горе