Продава се: Сайт за отслабване под наем

W

w-seo

Guest
Хайде да видим дали в България този тип бизнес се е развил
Давам под наем дългосрочно, с догово (в случай, че наметел би желал да е сигуен) за диети, отслабване
домейнът е otslabvane точка net
Цена около 400 лв годишно, която цена може да бъде разрочвана

В цената се включва и бонус трафик и линкове, както и много други екстри...

Предлага се и опция за закупуване на проекта

Може да се печели от адсенс, български рекламни мрежи, директна реклама

Е, очаквам Ви :)
 
От: Сайт за отслабване под наем

е това е несериозна работа.. съмнявам се, че някой ще се навие да ти развива сайта, че пък и наем да ти плаща :)
 
От: Сайт за отслабване под наем

primecode - писах ти ЛС, а по отношение на пича, дет е казал, че подобно нещо е несериозно, трябва да знаете, че няма нищо несериозно, това е врата към една много печеливша и потенциална бъдеща опция ... Обещавам Ви, че скоро много хора ще печелят от нея в България. В международен аспект вече работи подобно нещо...

Идеята не ми е някой да развива сайта, а някой да печели от него, защото аз не мога да стигна до него, а така си седи... По-добре да не седи, а да се монетизира, тъй като е .... както каза един колега от форума, .... с голям потенциал :)
 
От: Сайт за отслабване под наем

primecode - писах ти ЛС, а по отношение на пича, дет е казал, че подобно нещо е несериозно, трябва да знаете, че няма нищо несериозно, това е врата към една много печеливша и потенциална бъдеща опция ... Обещавам Ви, че скоро много хора ще печелят от нея в България. В международен аспект вече работи подобно нещо...

Идеята не ми е някой да развива сайта, а някой да печели от него, защото аз не мога да стигна до него, а така си седи... По-добре да не седи, а да се монетизира, тъй като е .... както каза един колега от форума, .... с голям потенциал :)

А в момента има ли реално някакъв работещ модел за монетизация. Или иначе казано, имаш ли идеи с какви програми (афилиейт и т.н.) това може да се направи, които да споделиш с наемателя?
 
От: Сайт за отслабване под наем

Колко е годишния приход, след като годишната такса е 400 лв.?
 
От: Сайт за отслабване под наем

На въпрос: Колко е годишният приход - в момента не съм слагал реклами, само ПР статии, но от други сайтове за диети с подобен трафик годишния приход само от адсенс без да пе пипа нищо е около 100 usd минимум ;) , тъй като има добри класирания по разни ключови думи и си има трафик от гугъл
По отношение на работещия модел - към момента няма, защото проекта не е приоритетен, приоритетен ми е другия dieti точка еу,

егати колко писаници паднаха ;)
 
От: Сайт за отслабване под наем

@wuser пуснах ти го
 
От: Сайт за отслабване под наем

w-seo каза:
тъй като има добри класирания по разни ключови думи и си има трафик от гугъл

Кои са ключовите думи по които е на предни позиции като гледам почват от 16-та нагоре http://prodvigator.bg/keywords/search?query=otslabvane.net , какви са тези обувки за отслабване за пръв път чувам за такова чудо?
 

Горе