Аукцион за: Сайт за почивки тип блог туризъм WP БГ

55
 
Правя съвсем лека корекция в полза на участниците до сега. Търга се затваря за нови участници, участват само тези, които са проявили интерес до сега. Нови участници, бидовете им ще бъдат игнорирани. Който е гледал - гледал.
Това е за да не ви го отмъкнат под носа, защото накрая някой може да се изсили "купи сега", а за мен вече няма никакво значение дали е 50 или 100лв, идеята на купи сега, беше да се свърши бързо работата, без да се подмотваме цяла седмица, но така или иначе седмицата вече е загубена.
 
57
 
Да, може и така да се е получило. За това трябва да изчакаме до 21 часа, за да видиме какво ще удари форумния часовник, защото в момента е "преди..единолко си минути" :) Каквото удари форумния часовник, защото иначе няма как да сме сигурни кой-кога, мисля, че така е най-честно.
Получи се интересно според мен, а и определихте реална цена, защото тук участваха хора прехвърлили не един и два сайта.
 
Да, може и така да се е получило. За това трябва да изчакаме до 21 часа, за да видиме какво ще удари форумния часовник, защото в момента е "преди..единолко си минути" :) Каквото удари форумния часовник, защото иначе няма как да сме сигурни кой-кога, мисля, че така е най-честно.
Получи се интересно според мен, а и определихте реална цена, защото тук участваха хора прехвърлили не един и два сайта.
Да, без значение кои е победителя, беше интересно!
 
Нищо не съм променял, не следиш явно темата! Нито първия срок съм променял, нито втория. Втория се наложи, защото купувача се оказа несериозен. Трябваше да пусна нова тема ли? Изрично съм писал в началото, че не ми трябва и бързам да се освободя, защото ми пречи. Иначе да бях си пуснал една цена 200-300лв и да чакам...
Е как пък все ще се намери някой, някоя глупост да напише.
 
Нищо не съм променял, не следиш явно темата! Нито първия срок съм променял, нито втория. Втория се наложи, защото купувача се оказа несериозен. Трябваше да пусна нова тема ли? Изрично съм писал в началото, че не ми трябва и бързам да се освободя, защото ми пречи. Иначе да бях си пуснал една цена 200-300лв и да чакам...
Е как пък все ще се намери някой, някоя глупост да напише.
Написах го в кръга на шегата.
- то е ясно че срока трябваше да е този, това е търг все пак и големите риби играят в последната секунда.
Търга е до 19.04.21 (понеделник), каде 10 вечерта.
 
Последно редактирано:
:) и това с рибите е в кръга на шегата, но релано няма как да бъде 100% търг, поне се опитваме да е по-близо.
За мен най-важното специално в този търг, беше да получа близка цена до реалната. Нямаше да стане това, ако не беше под формата на търг. Иначе то е ясно, че само се забавляваме, въпреки, че съм 101% убеден, че ползва от този сайт ще има, доста по-голяма от достигната цена ;)
 

Горе