Сайт за споделяне на новини и статии

tnetbg

New Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

продавам http://vajni.net

приходи от адсенс, сайта работи на автопилот, средно посещения по 500 на ден, зависи от дните

skype: ivanplamenovpetkov<br /><br /> Домейн Име | URL: http://vajni.net<br /><br />Приблизителна Цена: по договаряне<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 2009<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: в брой, банков превод, paypal, epay<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Вероятно ще искаш да споделиш в темата какви са приходите, от къде са посещенията и ориентир за цена на сайта.
Както и да уточниш колко са уникалните месечни посещения.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Приходи от адсенс, зависи от дните да речем средно по лев два на ден, което е съвсем прилична сума за подобен вид сайт. Посещения приблизително по 400-600 на ден, зависи пак от дните и какво се поства в сайта. Цена трудно мога да опрелеля, разбира се то си е малко лична преценка, а и не искам да ви уплаша ако ви дам мойта :) Чакам предложения.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

От къде са посещенията? Ако са 80% от гуглето, да речем, проявявам интерес за повече инфо.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Прати и на мен цената която искаш.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

И аз искам ЛС с информация за сайта, цена и прочие.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Струва ми се че е друпал с допълнителни модули...., може ли цената и на мен?
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Да се запиша и аз за едно лично съобщение с детайли.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

И аз искам цена, моля :)
+ как стоят нещата с хостинга?
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Прати ми цена и на мен. Мерси.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Ако цената е под 20лв го взимам!
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Имам интерес към сайта и предполагам че това да го купя, зависи от цената, така че няма да е лощо да я получа?
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

И аз искам да получа информация за сайта и цена.
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

ти сериозно ли мислиш че си правя труда да го продавам за под 20лв, да не сме на битака тука?
 
От: Сайт за споделяне на новини и статии

Сайта все още не е намерил купувач, доста хора се поинтересуваха за колко пари го давам, по последни данни цената която предлагах беше 500лв, тъй като наистина съм решил да го продавам съм готов да го дам на първия съфорумник който ми предложи наи висока цена под тази. Да припомня че предимствата на сайта не са финансови, вярно не печели кой знае колко на ден (по малко от лев два зависи от дните) но все пак домейна е от 2009та, има над 270 000 индексирани страници в гугле и се използва доста стабилно от над 30тина събмитера, да не говорим за тези които си мислят че е сайт за малки обяви... Общо взето е полезен според зависи...

Моля заинтересованите да се свържат с мен по skype: ivanplamenovpetkov

Поздрави
 

Горе