Сайт за флаш игри!

biki

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Продавам сайт за флаш игри. http://b2igri.info/
1-Домейна е от smshosting.bg продавам сайта с акаунта.Изтича след г/д 5 месеца
2-Сайта е PR3!
3-100% Уникално описание на игрите.
4-Уникални посещения дневно до 50-60.(сайта е от скоро)
5-Първоначална цена 10 лева.Плащане през PP продажба се провежда под формата на търг! :) Минимум за наддаване е 2 лева.Търга започва на 05.07.2012 и приключва на 15.07.2012. в 15:00

6-За контакти с мен skype:meteora372<br /><br /> Домейн Име | URL: www.b2igri.info<br /><br />Приблизителна Цена: Търг<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: 3<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: PayPal.com<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Сайт за флаш игри!

Какви са приходите?
И как може да има 100 уникални като има по 40 на ден
 
От: Сайт за флаш игри!

Готовото тесто за пица разстелете в подходяща тава. Намажете го с малко доматено пюре, поръсете със сол и босилек и сложете да се запече за малко в загрята фурна.
 
От: Сайт за флаш игри!

Какви са приходите?
И как може да има 100 уникални като има по 40 на ден

Има тиксо от долу достъпно и отворено, мен друго ме интересува защо го продаваш след като е нов и скоро си го пуснал, или това е била целта на създаването му?
 
От: Сайт за флаш игри!

Къде ги гледаш тези 50 60 уникални на ден? А и проходите от къде са?
 
От: Сайт за флаш игри!

Пичове пуснал съм тази тема за да си намеря купувач за сайта...приходите са от Адсенс и от Линковете доло (по 5$ на месец за линк взимам) а и това,че тези дни посещенията са малко не означава,че не сме достигали 50-60 просто имахме малак проблем с хоста.Пак ви казвам искам му 40-50 лева.Това е!А и забравих да спомена сайта върви с Фб страница от 38 фена :)
 
От: Сайт за флаш игри!

Промяна в цената! Сайта се пуска на търг начална цена е 10 лева минимум за наддаване е 2 лева.Начало на тъга: 05.07.2012-Край на търга:15.07.2012
Купи веднага:45$
 
От: Сайт за флаш игри!

Обичам търговете :)

+2 = 12

Няма да ме подбивате ей :twisted::lol:
 
От: Сайт за флаш игри!

14 лв. от мен

смс кода за домейна пазиш ли го?
 
От: Сайт за флаш игри!

Промяна в цената! Сайта се пуска на търг начална цена е 10 лева минимум за наддаване е 2 лева.Начало на тъга: 05.07.2012-Край на търга:15.07.2012
Купи веднага:45$

Нямаш час за края на търга
 
От: Сайт за флаш игри!

Извинявам се за спама ако може админа да изтрие последното мнение,но слагам нова цена 24$ в Pp и взимате сайта : )
 
От: Сайт за флаш игри!

Това не е много коректно спрямо потребителите участвали в търга.
 

Горе