Продава се: Сайт за хотели

Какви са приходите за последните 6 месеца?

Извинявам, се, не видях че не му пиша на Л.С. : ) Може да се изтрие съобщението ми!
 
И аз бих искал статистически данни за последните месеци. Поздрави!
 
ЛС и на мен моля.

UPDATE:
Намерих това: https://www.kpd.bg/bg/offers/offer-19094.html

Продавам хотелска платформа с над 10,000 хотела. В платформата има и доста телефони и e-mail адреси на хотелиери. Продава се заедно с Фейсбук страницата. Със сайта съм се занимавал 2013 и 2014 година. Приходите от него тогава бяха: 2013 - 26000 2014 - 28000

Значи конкретно ме интересува последните 2 години - посещения, приходи, до колко са актуални цените/хотелите.
 
Последно редактирано:
Здравейте! И аз се интересувам от повече детайли за сайта - статистически данни за последните 1-2 години, приходи, разходи, актуален брой абонирани хотели, семейни къщи, вили. Моля Ви, пишете ми на [email protected].
 
Здравейте! И аз се интересувам от повече детайли за сайта - статистически данни за последните 1-2 години, приходи, разходи, актуален брой абонирани хотели, семейни къщи, вили.
 
Явно автора няма желание да ни отговори.

Като му бях пуснал лс ми отговори това може да е полезно за някого, които проявява интерес към сайта :

3000лв е цената.
10,000 хотела. Част от тях са се регистрирали сами. Част от тях са взети от интернет
Трафика не е голям в момента. Беше голям когато се занимавахме с него
 

Горе