Продава се: Сайт излизащ на 1 стр Google по много ключови думи

Ами щом не струва и 10 долара, няма да го продавам, аз така, или иначе не съм мн. сигурен, че искам да го продавам. Направих нещо като сондаж. Щом сайт на 6-та страница по популярни ключови думи не струва 10 долара, ами добре, няма проблем. Няма да се оправим мой човек, докато българина е такъв завистник, няма да стане :) :(
 
Ами щом не струва и 10 долара, няма да го продавам, аз така, или иначе не съм мн. сигурен, че искам да го продавам. Направих нещо като сондаж. Щом сайт на 6-та страница по популярни ключови думи не струва 10 долара, ами добре, няма проблем. Няма да се оправим мой човек, докато българина е такъв завистник, няма да стане :) :(

Аз не ти завиждам просто те утрезвявам, не е приятно ама това е положението.
 
Аз не ти завиждам просто те утрезвявам, не е приятно ама това е положението.
Реално не успя да ми направиш мръсно, всъщност ме подтикна да си запазя сайта за себе си.
 
Пепо99 или е пропуснал някой линк, или е при него нещо, аз направих тестове от чист компютър. И ги давам подред както са ми хрумнали.

Страница.позиция

Такива дето не се интересуват от футбол да не се обаждат, може да им се сторят странни някои ключови думи, това е защото нямат интереси в сферата.

Кройф детство – 3.1

Гаринча детство 1.10

Гаринча Ботафого 4.6

Гаринча дефект 2.2

Гаринча недъг 2.3

Пушкаш Унгария 4.1

Пушкаш Реал 4.5

Пушкаш армия 2.1

Лев Яшин хокей 2.5

Лев Яшин черният паяк 1.3

уругвай 1930 1.10

посещаемост на световни първенства 1.5

футболни хроники 1.1

футболна история 6.1

футболна история и статистика 1.4

Уф, айде, че ми писна.

Някой, ако примерно иска да го развива, иска да инвестира в развиване.
 

Горе