Сайт като Portokal.bg - Препоръки

baydan

Active Member
Това много ме кефи и аз бих носил такава:
Виж файлът 2568

......поръчаха ми една "Аз съм девствен. Смилете се над мен, момичета", но портокала нещо ми отказа поръчката. По-скоро поръчката на човека, която тръгна да ми я подарява.
А защо ти отказаха? Казаха ли причината?
 
От: Смешни клипове

А защо ти отказаха? Казаха ли причината?
Не отговаряха на тел. обаждане на човека, който тръгна да ми я поръчва. Писа им мейли, звъня на телфона, който и звъна, за да потвърди поръчката, ама нищо. Ядоса се и заряза цялата история. Не ми се вярва да са имали тотален срив в комуникациите. Така ми казаха и аз и казах да не се занимава. Не мога да кажа нищо повече, защото ене съм бил аз човека, който е поръчвал. Предавам дословно това, което се е случило. Много кофти, но явно това може да е единичен случай. Или поне се надявам да е такъв. :)
 
От: Смешни клипове

Не отговаряха на тел. обаждане на човека, който тръгна да ми я поръчва. Писа им мейли, звъня на телфона, който и звъна, за да потвърди поръчката, ама нищо. Ядоса се и заряза цялата история. Не ми се вярва да са имали тотален срив в комуникациите. Така ми казаха и аз и казах да не се занимава. Не мога да кажа нищо повече, защото ене съм бил аз човека, който е поръчвал. Предавам дословно това, което се е случило. Много кофти, но явно това може да е единичен случай. Или поне се надявам да е такъв. :)
Имам намерение , а и готовност техическа де-DIY,но със същото качество) , да започна да предлагам такава услуга - DTG-директен печат върху 100 % памучни тениски и други и се опасявам, че няма да мога да пробия на този пазар с намерението ми да съм коректен....затова попитах де :)
 
От: Смешни клипове

Имам намерение , а и готовност техическа де-DIY,но със същото качество) , да започна да предлагам такава услуга - DTG-директен печат върху 100 % памучни тениски и други и се опасявам, че няма да мога да пробия на този пазар с намерението ми да съм коректен....затова попитах де :)
Идеята ти е много добра и съм готов да дам съвети и препоръки. Цената ще е една такава тениска (шегувам се, разбира се). Определено ще е много добро бизнесче, тъй като аз лично съм виждал хора покрай оригиналния подарък да взимат и такъв, който не е скъп кой знае колко, но вкарва малко смях в ситуацията.

Ако имаш въпроси, на които можем да ти дадем компетентно мнение, давай. :)

Има хора с доста опит на пазара на забавните онлайн магазини, били те като този или други.
 

Горе