Сайт който ми спря дъха..

От: Сайт който ми спря дъха..

E кое точно ти спря дъха :) сайт като още милиони подобни само че тук някой си е играл с шрифтовете и е станало доста нескопосано ... Иначе има потенциал :) ако искаш това да чуеш ...
 
Да си призная честно, хич не ми грабна окото, че дори и някои елементи ми се сториха отвратително не на място.
Да не говорим за банера най-горе. За мен по-скоро някой си е оставил ръцете.
 
От: Re: Сайт който ми спря дъха..

Да си призная честно, хич не ми грабна окото, че дори и някои елементи ми се сториха отвратително не на място.
Да не говорим за банера най-горе. За мен по-скоро някой си е оставил ръцете.

Точно, но и нормално. WG не се славят с хубави дизайни :)
 
От: Сайт който ми спря дъха..

И аз не знам какво очаквах точно ама това си е като някоя прилична WP тема - нищо особено на пръв поглед, и на втори
 
От: Сайт който ми спря дъха..

Реших че просто някоя мацка на някоя от снимките ти е направила такова силно впечатление че чак си помислил че е от дизайна.
Ама не намерих нищо специално по хоумпейджа.

И отдолу пише: "Дизайн и програмиране: Mag Studio".
 
От: Сайт който ми спря дъха..

Някоя мацка да не ти е спряла тока в този сайт?! Иначе нищо спиращо дъха не виждам, не толкова семпъл дизайн и до там.
 
От: Сайт който ми спря дъха..

Като цяло не е чак толкова зле сайта, но има неща които са не на място.Нищо чак толкова завладяващо :]
Поздрави!
 
От: Сайт който ми спря дъха..

И отдолу пише: "Дизайн и програмиране: Mag Studio".
Това е фирмата! :) БТВ, в дизайна ги бива (говоря за други проекти) и можеха да се справят по-добре.
 
От: Сайт който ми спря дъха..

Харесвам по принцип работата на Маг студио макар че много по-добри от тях има, това ми прилича на тема без много да разбирам...Харесва ми табличното листване на статии долу като решетка, но като го сравня този jenite.bg е по-добър. Поне според мен:)
 
От: Сайт който ми спря дъха..

Не е лош, но определено дъхът ми е още в движение ...
 

Горе